Dodaj do ulubionych

Costa de la Luz - apartamenty w maju ? :)

11.04.06, 18:13
Witam,
Łazi za mną ostatnio taki właśnie pomysł- Costa de la Luz, najlepiej druga
połowa maja, kwaterunek i wikt na własną rękę :)
Pytanie mam następujące- czy ktoś może przerabiał podobny scenariusz ?
I coś podpowie?
Najbardziej zależałoby mi na ewent. adresach apartamentów - skąd braliscie
oferty: Interhome, Neckermann, Tui czy coś innego?
A może ktoś coś fajnego sam wynalazł i zechce się podzielić ?
Pozdrawiam wiosennie :)

Obserwuj wątek
      • dorota751 Re: Costa de la Luz - apartamenty w maju ? :) 12.04.06, 13:54
        Ja w czerwcu 2000 r, byłam w Kadyksie. Z tym że mieszkałam w hotelu resortowym,
        wojskowym. Nad samym oceanem - cudo. Wyżywienie, widok... hmmm. A plaża! ale na
        temat podróżowania na własną rękę nie mogę ci nic powiedzieć. Może spróbuj
        skontaktować się z biurem informacji turystycznej w Madrycie?
        Oficina Nacional de Turismo de Polonia
        Dyrektor: Agata Witosławska
        c/ Princesa 3 duplicado, local 1310
        28008 Madrid
        k.0-034 tel.91-541-48-08 fax:91-541-34-23 ko. 629-28-82-50
        e-mail: agata@visitapolonia.org
        http://www.visitapolonia.org
      • bah77 Re: Costa de la Luz - apartamenty w maju ? :) 12.04.06, 18:34
        Asiu, obawiam się, że w maju mało który Polak tam dotarł, choć na zwiedzanie
        Andaluzji to pora dobra, a wybrzeże w/g mnie dużo piękniejsze od ciągu
        betonowych miast na Costa del Sol...

Gdybym miał się tam wybrać na pobyt stacjonarny, to bym zaczął od przejrzenia
        ofert apartamentów Interhome, który do tej pory nigdy mnie nie zawiódł...

www.sol.com/en/modulo.asp?IdProvincia=11&FotoContenido=0#

Pzdr

bah77
        • aska2000 Re: Costa de la Luz - apartamenty w maju ? :) 12.04.06, 19:37
          Bah'u - nie zawodzisz, nigdy :)

Dzięki za linka i słowa poparcia dla idei, która nawet we własnym mym domu nie
          cieszy się zbytnim poparciem ;))
          No, ale moja w tym głowa, by na swoim jednak postawić ;)

A katalog "Interhome' przeszukam na pewno - pozdrawiam jak zwykle serdecznie :)

P.S. ...widzisz, może jednak uda mi się rozstrzygnąć dylemat Grecja czy
          Portugalia wybierając trzecią opcję ;)
          • bukowski27 Re: Costa de la Luz - apartamenty w maju ? :) 13.04.06, 22:22
            ja troche szukałem i szukałem i w koncu zdecydowałem sie na interhome w
            miejscowosci nuevo portil. ale jade tam dopiero w pierwszej polowie czerwca
            wiec trudno cokolwiek mi powiedziec. interhome ma tam tylko jedną miejscówke
            wydaje sie (mam nadzieje), ze to mimesjce raczej spokojne. ok. 15 km na
            południowy zachód od huelvy.

jezeli chcesz moge podesłac ci linki.
          • bah77 Re: Costa de la Luz - apartamenty w maju ? :) 13.04.06, 23:57
            Asiu, jeśli mogę Ci cóś doradzić, to wybierz apartament w miasteczku położonym
            dogodnie (odległości i łatwość dojazdu) w stosunku do miejsc, które chcesz
            zwiedzić w Andaluzji.
            Na wiosnę położenie domku (czy nad oceanem, czy blisko plaży) ma chyba mniejsze
            znaczenie, bo woda jeszcze zimna...

www.interhome.pl/index.asp

Pozdrawiam serdecznie

bah77

P.S.: Bardzo dziękuję za miłe słowa. :D
            • aska2000 Interhome - do Bah'a :) 14.04.06, 13:27
              Witaj Bah'u :)

W zasobach 'Interhome' zaczęłam pomału grzebać, też myslę przede wszystkim o
              dogodnej do zwiedzania lokalizacji oraz ...basenie (takie małe zboczonko ;))
              Mam na to trochę więcej czasu niż początkowo zakładałam, bo z
              wczorajszego 'ticket-hunting' w Centralu niestety kiszka ;((
              Porozglądam się zatem dokładnie, także szukając w necie - a nuż sama coś
              wygrzebię ładnego i w znośnej cenie..?

Pozdrawiam serdecznie i przedświatecznie :)
              • Gość: ron5 Re: Interhome - do Bah'a :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.06, 07:29
                Byłem w Andaluzji indywidualnie w Październiku.Apartamentów jest mnóstwo,ja
                znalazłem najpierw miejscowość a następnie w niej poszukałem
                apartamentów,inaczej wybór jest tak duży ,że trudno "przesiać"Wybrałem
                miejscowość Nerja i był to bardzo dobry wybór.Za apartament płaciłem 30 euro za
                noc,basen był bo był to apartament na osiedlu.Początek Paxdziernika to tam
                jeszcze sezon a pomimo to pytając z ciekawości w hotelikach itp. i tak były
                miejsca.Pozdrawiam
                • aska2000 Do Ron'a5 - Nerja ? 15.04.06, 12:09
                  Witaj,
                  Thx za podpowiedź - poszukam sobie miejscowości, o której piszesz - ciekawa
                  jestem jeszcze, o ile to nie tajemnica ;) jak znalazłeś tę ofertę - Interhome,
                  net, znajomi ??
                  Można to może gdzieś wstępnie 'oblookać' w necie?
                  Cena kusząca , no i basen - a duży był..?
                  ;)
                  Gdyby Ci się chciało coś podesłać, będę wdzięczna :)
                  Pozdrawiam (jeszcze;) przedświątecznie
                  • Gość: ron5 Re: Do Ron'a5 - Nerja ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.06, 18:56
                    Osiedle nazywało się Verano Azul znalazłem w necie.Super kontakt mailowy po
                    angielsku.Baseny są 2 niewielkie.Uwaga-ośrodek to nie lux,ale luxa nie
                    szukałem.Traktowałem go jako bazę wypadową do zwiedzania.Sama miejscowość jest
                    bardzo sympatyczna,ma ładne plaże i mnóstwo infrastruktury turystycznej.Ale tu
                    też uwaga-miejscowości tam są zabudowane na maxa,do gęstej zabudowy musiałem
                    się przyzwyczaić.Na plaży,obok innych typowych atrakcji można zjeść prawdziwą
                    paellę,robioną codziennie na miejscu na oczach ludzi na ogromnych patelniach,5
                    euro,można jeść ile się chce.Nie jestem żarłokiem ale ta paella była
                    pyszna,pamiętam ją do dziś. Jeździłem stamtąd do Sevilli,Malagi,Gibraltaru,no i
                    oczywiście do Granady/Alhambry.
                    www.apartamentosveranoazul.com/urbanizacion.htmPozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka