Dodaj do ulubionych

Obóz młodzieżowy w Hiszpanii?

IP: *.tele2.pl 27.04.03, 20:47
Chciałam się dowiedzieć, czy ktoś był na obozie młodzieżowym w Hiszpanii?
jeśli tak, to z jakim biurem i w jakim miejscu. A jeśli ktoś się wybiera,
byłabym wdzięczna za wskazanie oferty, ponieważ poszukuję i nie mogę znaleźć
odpowiedniego miejsca. Pozdrawiam i z góry dziękuje za informacje.

Obserwuj wątek
    • Gość: xxx do renatki i innych szukających IP: *.acn.pl / 10.70.0.* 02.05.03, 13:21
      Byłam dwa lata temu z biurem Bis-tur z Warszawy kosztowało mnie to 1730 złotych
      ( jak na obóz bardzo drogo) ale opłacało się!!!!!! Naprawe warto czasem wydac
      więcej bo to gwarancja udnych wakacji!! To co było obiecane był dotrzymane,
      żadnychniedomówień!! Mieszkałam w super hotelu z basenem z widokiem na ten
      basen! W pokoju łazieneczka codziennie zmieniane ręczniczki, do tego telewizor.
      Trzy posiłki dziennie w fromie szwedzkiego stołu( same pychoty). Leżaczki przy
      basemie darmowe, woda chyba ozonowana bo bez problemu można było otwierac oczy.
      Byłam w Calelli w hotelu Los Naranjos. Biuro podrózy Almatur tez ma oferte do
      tego hotelu tańszą znacznie, ale jest pare ale. Po pierwsze Almatur nie ma
      noclegów tranzytowych( podróż bez przerwy z polski do Hiszpani jest trochę
      męcząca), po drugie jeśli chodzi o pokoje w tym hotoleu to almatur dotaje gorsze
      ( można je nzawac pokojami ciemnymi gdyż okna wychodzą na szyb wentylacyjny).
      Pza tym jadąc z Bis-turem dodatkowo w cenie miałam zwiedzanie Cannes nocą,
      Monaco, Monte Carlo, a w drodze powrotnej Genewa w Szwajcarii. Naprawdę polecam
      Bis-tur mimo że drogo. Nie wiem jednak czy w tej chwili biuro to ma w ofercie
      Hiszpanię gdyż własnie ze względu na cenę było mało chętnych ( miałam szczęście
      że trafiłam na pełen turnus). Jesli jednak nie stac cię na takie wakacje, to
      zawsze możesz wybrac cos tąnszego na campingu, albo własnie z Almaturu( w końcu
      nie tylko komfort się liczy, wszystko zalezy jakie spotkasz towarzystwo. Ja
      akurat trafiłam na cudowne). Zycze miłych poszukiwan odpowiednich ofert!!

• Gość: xxx Re: do renatki i innych szukających IP: *.acn.pl / 10.70.0.* 02.05.03, 20:02
          Czy ja wiem???? A masz noclegi tranzytowe???? I ile dni pobytu bo ja na miejscu
          miałam 9 noclegów dodatkowo dwa tranzytowe po jednym w każda stronę. Jak
          jechaliśmy do Hiszpani to nocleg mieliśmy we włoszech w okolicach Verony, a
          wracając mieliśmy nocleg we Francji koło Lionu. A co do tego Monaco to chyba
          kazdy tamtedy przejeżdża jadąc do Hiszpanii więc może i was wysadzą na
          trochę!!! Nie martw się ceną bo teraz to hiszpania jest coraż droższa bo to
          daleko i transport kosztuje. Taio to możesz pojechać na camping, ale ja nie
          widze przyjemności w spaniu w goracym namiocie a tak to miałam pokoik z
          klimatyzacją!!! Myślę że twoja cena to ani za dużo a ni za mało. Mój wyjazd
          kosztował więcej ale to było 2 lata temu. Podejrzewam, że cena twojego wyjazdu
          wtedy była tańsza, a że wszystko drożeje to i wyjazdy też!!! Jednak jak masz
          możłiwośc to poszukaj jeszcze i może znajdzisz coś tańszego o zbliżónych
          warunkach??? Z jakiego miata jesteś to może bede mogła pomóc???
          • Gość: madzia do xxx:) IP: *.nsm.pl 02.05.03, 22:19

chyba bedzie jeden nocleg tranzytowy kolo lionu:) a w drodze powrotnej
            zahaczymy o gardaland i potem non stop do polski! a z cena to wszystkie obozy
            do hiszpanii kosztuja mneij wiecej tyle samo. chociaz to troszke drogo poniewaz
            w zeszlym roq bylam z rodzicami na krecie na dwa tyg samolotem hotel 4
            gwiazdkowy w lipcu za niewiele ponad 1000 zl. i dlatego nie rozumiem dlaczego
            obozy sa takie drogie... a jak tam w hiszpanii z dysko0tekami? wpuszczaja 15
            latki (na szczescie wygladam na wiecej) chodzi mi czy zadaja jakiegos dokumentu.
            a tak wogole to jestem z gdanska a tty???
            • Gość: xxx Ach te dyskoteki!! IP: *.acn.pl / 10.70.0.* 02.05.03, 22:43
              Dyskoteki są a i owszem!!!! i w tych miejscowościach typu lloret de mar albo
              calella to się wykupuje karnety!! Płacisz jakąś tam sumę i możesz chodzic po
              wszystkich. Wszystko jest legalnie bo chodzisz tam z wychowawcami!!!!! Tylko w
              twoim przypadku jest jedno mąłe ale!!! Mianowicie jak ja byłam w Calelli to
              trzeba było miec skończone 16 lat!!! A dat urodzenia trzeba wpisać na tym
              karnecie i oni ci sprawdzaja nie dokumenty tylo ten karnet!! Ja tam byłam dwa
              lata temu i wtedy miąłam niepełne 16 bo urodziny mam we wrześniu! Ale miałam
              miłych wychowawców i po prostu postarzyli mnie o rok!!!! Nie wiem jak bedzie u
              ciebie!!! Ale możesz miec małe problemy!!!! Nie przejmuj się jednak może od
              tego czsu cos sie zmieniło!! To czy wygladasz na starszą nie ma nic dorzeczy bo
              wszystko zalezy od wychowawców czy wogóle bedą chcieli cię zabrać! ja miałam do
              skończenia szesnstu lat miesiąc więc w zasadzie nie było problemu ale młodsi po
              prostu zostawali w hotelu. Apytaj się jeszcze w biurz ejak bedzie z dyskotekami
              czy wszyscy beda chodzili czy może są jakies ograniczenia!! Ja maszjeszcze
              jakies pytania to pytaj chętnie pomoge lub udziele rad!!!
              • Gość: madzia Re: Ach te dyskoteki!! IP: *.nsm.pl 03.05.03, 12:07
                hm.. to biuro z ktorym jade zazwyczaj ma tolerancyjnych wychowawcow..:)
                kumpelka byla z nimi we wloszech . brali na dyskoteki od 14 lat wzwyz! ja bylam
                potem we wloszech brali od 13:) wiec chyba nie bedzie tak zle... oby tylko nie
                trafily nam sie stare zrzedzace babki ktore nam nic nie beda pozwalay robic. a
                jajk to bylo u ciebie? musisalas robic to co kazzali wychowawcy typu np. teraz
                idziemy na plaze z cala grupa potem zabawa w basenie konkursiki i tego typu
                sprawy? czy poprostu szlas gdzie chcesz tylko na sniadanko obiadek i kolacyjke
                w hotelu? do ktorej w nicy mozna bylo byc na miescie??
                pozdo
                • Gość: xxx Re: Ach te dyskoteki!! IP: *.acn.pl / 10.70.0.* 04.05.03, 17:01
                  Ja robiłąm co chciałam nawet nie było takiego obowiązku że teraz idziemy na
                  basen. I zazwyczaj wszyscy siedzieli nad basenem. Schodziło się głównie na
                  posiłki a tak to hulaj dusza!!!!!! Na mieście mogliśmy być gdzię stak do 23.00
                  a potem albo w hotelu sobie byliśmy albo na dyskootekę!!!! Pytałaś skąd jestem-
                  wita Warszawa. Co do Pobytu we Włoszech to jak byłam rok przed Hiszpanią to tam
                  wpuszczali bez problemu młodszych niż 15!! Ale Hiszpania to co innego! No al
                  egłowa do góry na pewno bedzie dobrze!!
                      • Gość: xxx Re: Ach te dyskoteki!! IP: *.acn.pl / 10.70.0.* 04.05.03, 18:59
                        Byłas w Carnaby???? Rewelacja ja tez tam byłam!!!!!!! Co do dyskotek to sa
                        porównywalne natomiast wydaje mi się że Carnaby nic nie przebije!!! W Haszpanii
                        natomiast w Caleli nie wiem jak w innych miastach, limuzynki za darmo podwożą
                        od dyskoteki dodyskotki, żebys nie musiała podchodzić!!! Niezłe, prawda????
                        • Gość: madzia Re: Ach te dyskoteki!! IP: *.nsm.pl 04.05.03, 21:32
                          hehe niezly bajerek.. ale wtedy musisz chyba jednej nocy bawic sie w kilku
                          dyskotekach zeby ci przewiezli do innej:)?? a carbaby rulezzzzzzzzzzz mam
                          jednak nadzieje ze nie bedzie az tak zle:)) ogladalam stronke internetowa
                          dysko st. trop w lloret.. tesh ma kilka poziomow tylko ze zamiast szklanego
                          sufitu te wwyzsze pietra tworza jakby balkony...ciekawe jak tam z muzyka..
                          pewnie na calosci leci ta sama muza a nie jak w carnaby kazdy wybiera co lubi:
                          (( a bylas moze na tych wielkich kilkupietrowych dyskotekach w londynie i
                          berlinie?? tam jest zajebioza:))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka