Dodaj do ulubionych

Pobyt testowo promocyjny z biura Holidayexpress

29.02.08, 14:54
Czy ktos z Panstwa był na Teneryfie na zasadzie pobytu testowo
promocyjnego? Czy trzeba w hotelu wpłacić kaucję i w jakiej
wysokości? Jakie ogólne wrazenia?
Obserwuj wątek
    • bella00 Re: Pobyt testowo promocyjny z biura Holidayexpre 24.02.09, 12:24
      Witam.Dałam się namówić na promocyjną ofertę z biura
      holidayexpress.I mam zamiar polecieć na Teneryfę.Nie zagłębiałam się
      jeszcze w szczegóły,ale to zrobię.Mam nadzieję,że będziemy w
      kontakcie.Odezwij się ,jak będziesz coś ciekawego
      wiedziała.Pozdrawiam Izabela.
    • pray_jah Re: Pobyt testowo promocyjny z biura Holidayexpre 21.07.09, 13:45
      I ja też dostałam - na razie wpłacamy te 4 i pół stówy, zobaczymy, co dalej...
      Firma istnieje- mieści się przy Kopernika 36 w Warszawie, można się do nich
      dodzwonić, kilka razy rozmawiałam dzisiaj z p. Niewiadomska a propos tych
      voucherów...
      Najwyżej będziemy stopem wracać z Hiszpanii ;)
      ALe miło by było dowiedzieć się więcej...
        • Gość: Semperius Re: Pobyt testowo promocyjny z biura Holidayexpre IP: *.legnica.vectranet.pl 27.08.09, 13:14
          Firma ta jest typowym "naganiaczem" m.in. Regency Club na Teneryfie. Nie ma się czego obawiać. Obie firmy są prawdziwe i nie ma tu oszustwa. Pośrednik po prostu dostaje kasę za przysłanie na Teneryfę "jelenia", który być może da zarobić zleceniodawcy np. kupując apartament w ramach timesharingu - stąd "łapanki" klientów i tajemnicze SMS-y.
          Ponieważ bardzo lubię Teneryfę skorzystałem też z takiej oferty. Wiąże się z nią konieczność poświęcenia tam na miejscu nieco ponad pół dnia na uczestniczenie w prezentacji oferty Regency Clubu.
          Do całego wyjazdu mam tylko kilka uwag:
          1. fatalna organizacja w Polsce. Do samego końca nic nie wiadomo. Potwierdzanie dat wyjazdu na kilka dni przed jest dosyć dziwną praktyką. Stąd nie dziwię się wątpliwościom niektórych osób.
          2. warunki na miejscu - poniżej krytyki - "apartament" w którym nas zakwaterowano oscylował wokół poziomu chlewu, a sporo jeżdzę i niejedno już widziałem.
          3. oferta Regency Club jest wręcz zdumiewająca. Wśród gości znakomitą większość stanowią obywatele byłego bloku wschodniego. Najwyraźniej do nich skierowana jest oferta. Liczą tam chyba na to, że ciemniaki nie znają języków obcych i nie sprawdzą np. ile wart jest wciskany im produkt. Przykładowo 25.000 Euro za tydzień w roku za apartament u nich (naprawdę poniżej średniej) to ponad 2x więcej niż wynoszą oferty innych klubów dla Anglików. czy Niemców (o nieporównywalnie wyższym standardze). Trzeba być naprawdę "jeleniem", aby dać się im nabrać i wywalić np. 50.000 Euro za 2 tygodniowy urlop co roku w takich warunkach i otoczeniu )) Klasyczny przykład naciągania frajerów. Ciekawostką jest też, że koszty utrzymania takiej "rewelacji" jest też prawie 2x wyższy niż u konkurencji.

Wniosek jest prosty - kto chce niech jedzie - kupować u nich nic nie trzeba.

Pytanie tylko o dobre ceny na bilety lotnicze, bo może się okazać, że w podobnej cenie można znaleźć normalny pobyt w hotelu w lepszej lokalizacji i bez straty dnia na słuchanie bzdet wciskanych przez niezbyt uczciwego "prezentera".
          • Gość: holidayexpress.pl Re: Pobyt testowo promocyjny z biura Holidayexpre IP: *.centertel.pl 06.02.10, 01:16
            1. "Fatalna organizacja w Polsce" Gdy klien zglasza sie w miar
            wczesnie, jestesmy w stanie dokonac rezerwacj i zaproponiowac
            atrakcyjna cene bitet lotniczego. Gdy klient zglasza termin wyjazdu,
            możemy zaproponoas kazdy termin. Zdarza się i to bardzo często, że
            lepsza cena biletubędzie tydzień wcześniej lub tdzień póżniej.
            Zawsze przedstawiamy kientowi tak możliwość. Czasami jest to
            postrzegane jako zamieszanie, ale robimy to tylko po to aby klient
            zapłacił jak najmniejszą cenę.
            2. Absolutnie nie zgadzam się z Panem, że warunki były mało
            atrakcyjne. Zakwaterowanie jest zawsze w hotelach
            www.regencyresorts.com
            3.Holidayexpress.pl działa w imieniu i na rzecz Regency Resors.
            Pragnie aby goście którzy pryjeżdżają na tygodniowy pobyt zapoznali
            się z systemem wakacyjym z którego na całym świecie korzysta miliony
            zadowolonych klintów.
          • Gość: Beata Re: Pobyt testowo promocyjny z biura Holidayexpre IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.10, 18:27
            Witam
            Niestety zbyt późno zajrzałam do informacji w sieci. Sama dziwię się swojej
            naiwności - zapłaciłam :(.
            Nie ma żadnego kontaktu, ani telefonicznego, ani pocztą elektroniczną.
            Czy ktoś z Was zdołał się dodzwonić do tej "firmy " ?
            Czy ktoś pojechał na oferowany urlop i wrócił?
            Kontaktowałam się (po fakcie) z hotelem w Wiśle - zupełnie inne warunki płacowe
            , socjalne i usługowe oferowane są niż przedstawiała to Pani w rozmowie
            telefonicznej. Nie mam żadnej umowy , tylko vouchery o zupełnie nietypowym
            wyglądzie.
            Czy ktoś może w jakiś sposób odzyskał swoje pieniądze ?
            Bardzo prosze o wszelkie informacje.
            Dziękuję
            pozdrawiam.
            • Gość: Joannapam Re: Pobyt testowo promocyjny z biura Holidayexpre IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.08.10, 10:51
              Witam Pania, ja rowniez dalam sie namowic na pobyt testowo
              promocyjny, zaplacilam 459zł ale wycofalam sie z tego i odeslalam
              Vouchery w terminie 14dni, bylo to w listopadzie 2009roku, od tamtej
              pory czekam na pieniadze, rozmawiam z Pania Niewiadomska i
              Wojciechowska ale co tydzien mowia ze za tydzien bedzie
              wplata,zastanawialam sie nad zgloszeniem tego do prokuratury, bo
              trace wiare ze zwroca mi pieniadze.Moze jakby bylo nas wiecej to
              reakcja Holiday bylaby szybsza, podaje swoj adres e-mail do kontaktu
              dhanvu@wp.pl
            • Gość: Dorota Re: Pobyt testowo promocyjny z biura Holidayexpre IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 27.11.10, 19:38
              Witam, ja też dałam się nabrać na tą promocje. Vouchery zakupiłam w lipcu 2010, gdy zajrzałam do sieci i przeczytałam opinie o firmie postanowiłam je zwrócić. Zwróciłam listem poleconym w ciągu 10 dni tak jak mówi prawo o dokonywaniu zakupów na odległość i do tej pory czekam na pieniądze. Dzwoniąc wielokrotnie informowano mnie o tym, że trzeba czkać póżniej, że moje dokumenty są u prawnika potem u księgowej, którą trudno zastać bo, albo wyszła do banku, albo jeszcze nie przyszła, albo już nie przyjdzie,albo jest chora, szef też jest nieosiągalny i nikt nic nie wie, póżniej, że wysyłają za każdym razem gdy dzwonię. Poczekam jeszcze, ale to się nadaje do programu interwencyjnego Celownik, a póżniej do sądu bo z tego co czytam to napewno jest wiecej osób nabranych albo niezadowolonych. Pozdrawiam Dorota podaję do mnie tel.601734159
      • Gość: Sławek Re: Pobyt testowo promocyjny z biura Holidayexpre IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.10, 15:21
        Chciałbym wszystkich przestrzec z korzystania z usług tego "biura" oszustów.
        Dokładnie rok temu dałem się nabrać na ten rzekomo wylosowany telefon. Nie wiem
        co mnie podkusiło - zawsze jestem ostrożny, jeżeli chodzi o takie "promocje". Na
        dodatek wykupiłem dwa vouczery - jeden dla znajomych. Zaraz jak tylko facet
        wziął ode mnie pieniądze i się ze mną pożegnał dopadły mnie wątpliwości i
        postanowiłem, że jednak nie skorzystam z ich oferty. Napisałem pismo do nich
        odesłałem vouchery i naiwnie czekałem na zwrot pieniędzy. Kiedy zadzwoniłem do
        nich odebrała pani Niewiadomska, która jest mistrzynią kłamstwa i oszustwa.
        Powiedziała mi, że otrzymali moje pismo, są zawiedzeni, że zrezygnowałem ale
        wszystko jest ok, że mam takie prawo, dopełniłem wszystkich obowiązków włącznie
        z dotrzymaniem terminu zwrotu voucherów. W ciągu dwóch tygodni miałem otrzymać
        zwrot pieniędzy. Do dnia dzisiejszego tj. 04.03.2010 r. pieniędzy nie
        otrzymałem. Po moich monitach telefonicznych, chyba 20 - rozmowa zawsze z panią
        Niewiadomską (szefa nigdy nie było w firmie) w bezczelny sposób informowała
        mnie, że ona nie wie jak to się mogło stać, że pieniądze jeszcze nie zostały
        wysłane, że ona to sprawdzi u księgowej (której notabene nigdy nie ma w firmie i
        nie ma z nią żadnego kontaktu nawet telefonicznego?????????). Wysłałem już trzy
        pisma ponaglające ale oni nic sobie z tego nie robią. W tej chwili sprawę
        kieruję do prokuratury. Może nie poruszałbym tego tematu na forum ale w dniu
        wczorajszym otrzymałem telefon z Holidayexpress, że mój numer telefonu został
        wylosowany i proponują mi - o ironio - promocyjny wyjazd na Teneryfę. Mało mnie
        szlag nie trafił. Na dodatek na swoje stronie internetowej umieścili sobie logo
        RZETELNA FIRMA, które jest wystawiane przez Krajowy Rejestr Długów. Są tak
        bezczelni, że liczą na to, że jak ktoś zobaczy ten znaczek to będzie to dla
        potencjalnego klienta najlepsze uwiarygodnienie firmy. Zalecam kliknąć na to
        logo - otworzy się strona na której będzie można dokładnie sprawdzić rzetelność
        tego biura. Po kliknięciu Certyfikat Rzetelności on-line wyświetli się
        informacja że "Krajowy Rejestr Długów informuje, iż
        na dzień 2010-03-04 godz. 15:16 nie może potwierdzić rzetelności firmy:

HOLIDAYEXPRESS.PL Sp. z o.o.
        Warszawa
        NIP: 5252383517

ponieważ odnotował negatywny wpis do rejestru KRD spełniający warunki określone
        w Ustawie z dnia 14 lutego 2003 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych (Dz.
        U. Nr 50, poz.424 z późn. zm.).

Więcej na temat ww. wierzytelności dowiesz się dzwoniąc do nr tel.
        +48 71 78-50-120."

Wiem, że długi ten post, ale mam nadzieję, że nikt więcej nie da się nabrać tej
        firmie. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka