Dodaj do ulubionych

Kiedy sa widoczne efekty terapii laserowej?

11.10.04, 09:00
Córka jest po drugim zabiegu. Efekt nas specjalnie nie zadawala. Jest ciagle
duży siniak właściwie wielkości naczyiaka.Lękarz uprzedzał, że przy takim
naczyniaku pozostanie ślad w postaci takiej właśnie blizny. Czy można temu
zapobiec albo co ztym dalej robić. Lekarza jeszcze nie pytaliśmy.
Obserwuj wątek
    • monika_lwo Re: Kiedy sa widoczne efekty terapii laserowej? 12.10.04, 10:04
      U nas to ma wyglądać tak, ze będzie kilka zabiegów laserowych w celu zamknięcia
      naczynka i zmniejszenia naczyniaka. Niestety potem zostaje ślad i ostatni nasz
      zabieg ma być zakonczony zabiegiem chirurgii plastycznej, żeby skorygować to
      wszystko ładnie. Zostalismy uprzedzeni, że niewielka blizna pozostanie. Jednak
      w porównaniu z naszą wiśnią, to będzie prawie nie widoczne.
      Aha, po każdym zabiegu laserowym naczyniak puchnie i trzeba czekać aż
      opuchlizna zejdzie. Jednak po każdym zabiegu powinien być ostatecznie coraz
      mniejszy.
      • mariofed Re: Kiedy sa widoczne efekty terapii laserowej? 06.11.04, 15:36
        Moja córcia miała 3 zabiegi zamykania naczyniaków laserem. Od ostatniego zabiegu
        minęło 6 lat. Pozostały blizny i niewielkie ślady naczyniaków. Na pewno nie będę
        teraz z tym nic robiła. Kiedy córcia dorośnie i będzie uważała, że te ślady jej
        przeszkadzają, to chcę, żeby sama zdecydowała czy coś dalej z nimi robić. W tej
        chwili ma prawie 9 lat. Wszystkie zabiegi miała wykonywane w znieczuleniu
        ogólnym i dlatego nie chcę narażać jej teraz na kolejne znieczulenia.
        Po ostatnim zabiegu lekarz mówił, że wszystko zejdzie, jednak niewielkie ślady
        nadal są. Z efektów laseroterapii jestem zadowolona. Widać zdecydowaną różnicę.
        Poza tym mieliśmy super chirurga dziecięcego.
        Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka