Dodaj do ulubionych

Gdzie na Śląsku wykonują wypalenie naczyniaków?

18.06.06, 20:56
Witam, cieszę się że znalazłam wasze forum. Chciałam zapytac czy ktoś z was orienmtuje się gdzie na Śląsku mogę usunąć naczyniaka płaskiego? Bardzo proszę o poradę gdzie mam się zgłosić, do kogo najpierw, jak to wszystko wygląda. Bardzo proszę, ten naczyniak strasznie mnie męczy, korektoruję go, ale jak się tłuści po czasie, to fatalnie to wyglądam, dlatego chce się go pozbyć.
Obserwuj wątek
    • aisza24 Re: Gdzie na Śląsku wykonują wypalenie naczyniakó 16.07.06, 14:19

Ponoc w Katowicach w Klinice Dermatologii, na ul. Francuskiej zajmuja sie
      naczyniakami, nie wiem, na czym to zajmowanie sie polega, ale ostatnio pewna
      pani, widzac naczyniaczka płaskiego u mojego dziecka powiedziala mi, ze tam
      własnie usuwali naczyniaka znajomej dziewczynie i nic nie widac po nim na
      twarzy. Ktos cos słyszal o tym miejscu?
      gg 1493654
      • arcarsenal klinika na ul. francuskiej 01.10.06, 00:25
        moje wrażenie ogólnie średnie. 3 lata temu dostałam skierowanie od dermatologa
        na konsultacje do tej kliniki, pani doktor, która mnie przyjęła miała
        pretensje(!), że w ogóle się do niej zgłaszam, bo przecież oni się takimi
        rzeczami nie zajmują, nakrzyczała na mnie bardzo i stwierdziła, że z moim
        naczyniakiem niczego już się nie da zrobić. zero szacunku dla pacjenta, już nie
        wspominając o jakiejś normalnej ludzkiej życzliwości. wyszłam trochę podłamana,
        zwłaszcza, że jadać tam miałam nadzieję, że sprawa posunie sie do przodu.
        także raczej nie polecam, chociaż słyszałam też pozytywne opinie.
    • aga-gaw Re: Gdzie na Śląsku wykonują wypalenie naczyniakó 01.12.06, 10:09
      Dziękuję panie doktorze za odpowiedź:)Ja również myslę że naczyniak mojej Julki
      nie zjedzie sam,a pani doktor z Kliniki Dermatologii widocznie na codzień nie
      zajmuję się naczyniakami skoro jej zdaniem on zejdzie sam...No nic pozostaje nam
      szukać innego specjalisty który nas pokieruje w odpowiednie miejsca, w
      odpowiednim czasie na leczenie-lasery.Piszę tak ponieważ niektóre panie na forum
      piszą ,że lepiej nie czekać zbyt długo i że żałują że nie poszły z dzieckiem na
      lasery wcześniej, np zanim dziecko osiągnie wiek 2 lat,bo ponoć wtedy nie
      pamiętą bólu który temu wszystkieu towarzyszy...Do tej pory trzymałam się wieku
      gdy Julka skończy 3 lata.Teraz jestem w kropce,myślałam że w tej Klinice dowiem
      się wszytkiego,a tu tym czasem znowu nie wiem nic:(
      Pozdrawiam wszytkich na forum.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka