Dodaj do ulubionych

Co przywieźć z USA?

IP: *.crowley.pl 19.04.06, 15:31
niedługo wybieram się w dwutygodniową podróż służbową do USA. i mam pytanko
co warto z tamtąd przywieźć do Polski? wiem, że tanie są zabawki, więc
przywiozę coś dla mojego syna. ale może jeszcze cos jest tańsze niz u nas? co
z ubraniami?
Obserwuj wątek
    • jot-23 Re: Co przywieźć z USA? 19.04.06, 15:59
      Gość portalu: LOLUSIA napisał(a):

> niedługo wybieram się w dwutygodniową podróż służbową do USA. i mam pytanko
      > co warto z tamtąd przywieźć do Polski? wiem, że tanie są zabawki, więc
      > przywiozę coś dla mojego syna. ale może jeszcze cos jest tańsze niz u nas? co
      > z ubraniami?

jak zwykle: podklady kolejowe, myjnie samochodowe, smigla do helikopterow i
      uwaga, ostatni hit sezonu: 5-calowe zeliwne rury kanalizacyjne!
      • voyager747 Re: Co przywieźć z USA? 19.04.06, 22:28
        Ciuchy markowe są wiele tańsze niż w Polsce. Ja zawsze kupuję Tommy
        Hilfigera,Ralpha Laurena,Donna Karan,Nautica itp.Przykładowo koszula, która w
        Polsce kosztuje 300 pln można kupić za 30 usd.
        Zobacz sobie przykładowe ceny np. na tej stronie:
        www1.macys.com/?bhcp=1
        albo na tej:
        www.polo.com/home/index.jsp
      • joeb Re: Co przywieźć z USA? 20.04.06, 18:47
        Dobra lista - tylko jak juz ktos zauwazyl uwazaj na to co kupujesz - np jesli
        laptop-a to niestety bedziesz miala wersje angielska OS co do zasilacza to
        wiekszosc jest na 110-240v wiec bedzie OK w USA i Polsce. Aparaty fotograficzne
        to tez tu uwazaj aby ladowarka do akumulatora byla 110-240v tu zdaza sie ze moze
        byc tylko na 110v ... Kamery czy tez VCR, DVD itp... tu masz pare problemow -
        sygal wizji w USA jest NTSC w Polsce PAL/SECAM do DVD dochodza jeszcze tzw
        regiony, i oczywiscie znow napiecie ... Mozna kupic sprzet PAL / RogionFree lub
        MultiRegion i na 110/240V no ale musisz wlasnie na to uwazac i tego szukac... Co
        do DVD do komputera - to tu nie ma problemu bo w Kompie mozna region przestawic
        na jaki chcesz lub urzywac programow omijajacych region DVD...

Pozdrawiam i zycze udanych zakupow.
        • lotoss Re: Co przywieźć z USA? 28.04.06, 18:03
          Jot jest juz tak dlugo na forum, ze spastykuje czasami kiedy widzi znowu te same
          i te same pytania:).
          Zeby sie oplacalo kupowac ciuchy i tego typu rzeczy, trzeba miec po pierwsze
          czas (a jak bedziesz na delegacji to chyba bedziesz zajeta) i dobrze wiedziec
          gdzie sie wybrac, czyli ktore sklepy sa godne polecenia na przyklad.
          Ja ostatnio kupilam radio samochodowe Pioneer, kiedys aparaty fotograficzne, a
          pewno nastepnym razem bede meczona o monitor do komputera.
          Z moich pomyslow na rzeczy do kupienia to na przyklad syrop klonowy albo cd z
          muzyka indianska.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka