Dodaj do ulubionych

duphaston a nie potwierdzona ciąża? co robić?

28.05.11, 18:39
naczytalam sie tutaj o duphastonie i ciarki mnie przeszly po plecach...nie wiem co robic i czuje ze jestem w martwym punkcie...
do lekarza zglosilam sie z objawami krwawienia ze sluzem po zbizeniu, takie krwawienia wystapiły 2 razy, minęlo 5 tyg a jesli ciaze liczy sie 2 tyg od zaplodniania to bylby to 3 tydzien... po tych krwawieniach ciagle utrzymuje sie temp 37 i wystepuje mlecznobialy sluz...wiec ogolnie mozna to uznac za objawy ciąży.. jesli doszlo do zaplodnienia to jest to 3 tydzien a nie 5, a mialam robione usg dopochwowo nic nie wykazalo bo w sumie teraz mysle ze jest jeszcze na to za wczesnie... lekarz przepisal mi duphaston na wywolanie miesiaczki bo ciaze wykluczyl... a na dobra sprawe czuje ze nie mozna jej jeszcze w ogole potwierdzic bo jest za wczesnie.. mam brac 2x1 Duphaston... a czytalam wasze wypowiedzi ze moze wywolywac we wczesnej ciazy bardzo powazne komplikacje spodziectwo.. z reszta na ulotce pisze...boje sie ze w tej sytacji jesli to wczesna ciaza 3 tygodniowa, to zaszkodze tymi tabletkami i sobie i malenstwu... nie wiem co robic.. bo jestem po 6 tabletce i jesli odstawie to wywolam poronieniesad co powinnam zrobic? Bede wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi... a lekarz nawet nie zlecil zbadania progesteronu tylko przepisal na wywolanie miesiaczki a ja i tak czuje ze ona nie nadejdziesad
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka