Dodaj do ulubionych

Dysplazja torbielowata nerek

20.03.16, 00:27
Witajcie!

W 12 tc stwierdzono u mojego synka poszerzone ukmy w nerkach. W 15tc do poszerzonych ukmow doszla przegroda w pecherzu. Obecnie w 17tc lekarze podejrzewaja obustronne policystyczne nereczki. Jestem zalamana. Czytam w internecie ze praktycznie wszystkie dzieci umieraja zaraz po urodzeniu. Na razie wody plodowe sa w normie a nerki (dwie albo jedna) produkuja mocz. Ale to chyba moze sie zmienic???
Boje sie tak bardzo. Nie spie po nocach, tylko o tym mysle.

Czy znacie jakies pozytywne zakonczenia takich historii? O jednostronnych slyszalam, bo druga zdrowa nerka pracuje
Ale tu chodzi o dwie.sadsad

Pomocy sad
Obserwuj wątek
    • bezwodna Re: Dysplazja torbielowata nerek 20.03.16, 14:47
      Witam, duzo informacji znajdziesz na forum uronef.pl i tam napewno ktos Cie wesprze i odpowie na Twoje pytania. Trzymam za Was kciuki i nie zamartwiaj sie, choc wiem, ze to trudne...
      • agosha88 Re: Dysplazja torbielowata nerek 20.03.16, 22:46
        Dziekuje. Jestem tam ale niestety jak widze to forum tetnilo zyciem miedzy 2009-2012 rokiem sadsadsad teraz martwa cisza....
    • bezwodna Re: Dysplazja torbielowata nerek 21.03.16, 10:14
      Co lekarze mowia, zaproponowali CI jakies kroki, pomoc, terapie? Piszesz, ze podejrzewaja policystyczne nerki, oby byla to tylko straszna pomylka. Sciskam Cie mocno.
      • agosha88 Re: Dysplazja torbielowata nerek 30.03.16, 13:50
        Nie. Jesli sa policystyczne to nic sie nie robi. Czeka na najgorsze. Dzis mam amniopunkcję
        • bezwodna Re: Dysplazja torbielowata nerek 31.03.16, 19:28
          Tez ja mialam. Wierze w Was!
          • agosha88 Re: Dysplazja torbielowata nerek 31.03.16, 22:41
            Ja juz po. Teraz czekanie na wyniki
            A co u Ciebie bylo?
            • bezwodna Re: Dysplazja torbielowata nerek 31.03.16, 23:50
              U mnie wyszedl prawidlowy kariotyp meski 46 XY. I badali tylko chromosomy 13 18 21 i nic nie wyszlo. Oczywiscie to sa najczestsze tylko wady. Licze ze u Was bedzie podobnie. Kiedy masz wyniki! U mnie po 5 dniach byly. Straszny okres niepewnosci...
              • bezwodna Re: Dysplazja torbielowata nerek 31.03.16, 23:58
                Chyba zle zrozumialam pytanie. Zobacz moj watek bezwodzie malowodzie. U mnie nie bylo wod plodowych. Nerki i pecherz byly ok. I uklad moczowy po narodzinach dziala Bogu dzieki. Misiek siusia i robi kupki! Ale straszono mnie roznymi chorobami. Teraz z nadzieja patrze w przyszlosc mojego Misia. Wszystko w jego rekach... i tych na gorze. Trzymaj sie nie trac nadziei. Mysl pozytywnie przynajmniej sprobuj...
                • agosha88 Re: Dysplazja torbielowata nerek 13.04.16, 22:59
                  Mam juz malowodzie....jestem zalamana...
                  • michrunnisa Re: Dysplazja torbielowata nerek 13.04.16, 23:15
                    Rozumiem, ze jest Ci bardzo trudno ale trzeba mieć nadzieje! Co mówią lekarze?
                    • agosha88 Re: Dysplazja torbielowata nerek 16.04.16, 22:03
                      Jutro ide do szpitala. Mozliwe ze to nie policystyczne nerki a uropatia zaporowa - mozliwe ze zastawka cewki tylnej
                      Mam miec badanie wydolnosci nerek. Jesli pracuja - sprobuja operowac przez Brzuch. Jesli nie....wole nie myslec sadsadsad
                      • michrunnisa Re: Dysplazja torbielowata nerek 16.04.16, 23:23
                        Trzymam mocno kciuki!!!!!
                        • bezwodna Re: Dysplazja torbielowata nerek 20.04.16, 21:31
                          agosha co u Was? jak sie masz? mysle o Tobie, trzymam kciuki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka