Dodaj do ulubionych

Stale twardy i napięty cały brzuch w ciazy

04.06.19, 18:19
Hej, mam ogromny problem, nawet moim zdaniem powikłanie w ciąży. Może ktoś ma coś podobnego lub wie o co chodzi i sobie z tym poradzil? Jestem w 28 tygodniu. Od ok 1,5 miesiąca mam bardzo dziwny objaw i nikt nie potrafi mi pomoc. Mam na stale bardzo mocno twardy i napięty cały brzuch, a zwłaszcza nadbrzusze. Nie są to skurcze, byłam z problemem 2 razy na ip położnictwa i wszystko wygląda ok jeśli chodzi o ciążę, rozwija się prawidlowo. Byłam u 3 lekarzy w tym 1 Pani profesor ordynator. Nikt nie pomógł. Ja natomiast coraz bardziej cierpię, przepisywano mi no-spe, spasmoline, buscopan, oprócz tego od miesięcy biorę magnez i luteine. Nic nie pomaga a jest coraz gorzej sad Jestem obecnie w stanie głównie leżeć wtedy napięcie jest do zniesienia. Siedzenie i chodzenie powoduje ogromne napięcie i twardość, aż zgina mnie w pół, nie mogę oddychać muszę się za chwilę znów położyć. Jak próbuje to ignorować łapie mnie w końcu piekacy ból przy zebrach i muszę się natychmiast położyć. Dolegliwość przykula mnie do łóżka i wpadam już w depresję. Nie mogę wyjść na spacer, na basen, do sklepu, nie mogę iść ma zajęcia do szkoły rodzenia a bardzo chcialam. Boję się że nie usiedzę. Pani dr w jednym ze szpitali powiedziała że może mam tak naciągnięte i sztywne więzadła macicy, ale one są na dole i owszem czasami kluja, to nie to. Mnie najbardziej boli po bokach brzucha na wys żeber, jakbym miała pęknąć. A także nabrzusze z przodu pod biustem. Zaczęłam się zastanawiać nad lekami spasmolitycznymi, czymś co zwiotczy mięśnie i więzadła. Bo nie wieżę już ze jest to problem z macica. Boję się realnie ze jak brzuch będzie się dalej powiększal to coś się stanie, pekne, rezerwe się albo się udusze... Czy ktoś potrafi pomoc? sad
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka