Dodaj do ulubionych

Czy dobrze robię?

13.10.06, 11:57
W kwietniu tego roku urodziłam martwego Jasia-zadusił się pepowiną.Teraz
jestem w 5tyg ciąży.Mój lekarz jest przewrażliwiony i chce bym od początku
ciązy byla na zwolnieniu. A ja nie chcę. Jeżeli będę siedziała w domu to
zwariuję. Będę się w kółko zadręczać czy moje dziecko jeszcze żyje. Muszę
chodzić do pracy żeby nie oszaleć.Czuję sie dobrze. Ciąża nie jest zagrożona.
Jeżeli cokolwiek będzie się działo to pójdę na zwolnienie, ale na razie nie
widzę takiej potrzeby.Poprzednie bylam na zwolnieniu a to i tak nie uratowało
Jasia. Czy mam rację?
Obserwuj wątek
    • madasia Re: Czy dobrze robię? 14.10.06, 08:09
      Myślę, za masz madrego lekarza. Wskazujac zwolnienie lekarskie, traktuje twoja
      ciaza jako zagrozona, bo taka ona jest ze wzgledu na to co przeszlas z Jasiem.
      To czy skorzystasz z tego to juz twoja decyzja. wiem, pracujac czas szybciej
      plynie, ale jest przeciez mnostwo rowniez innych sposobow "zabicia czsu" w
      oczekiwaniu. No i rozumiem ze jakiejs przyczyny bylas na zwolnieniu w
      poprzedniej ciazy, wiec istnialy inne przyczyny, ze cos sie dzialo z ciąza?
      Mysle, ze sama praca w pracy nie jest dobrym rozwiazaniem dla ciebie, powinnas
      posluchac lekarza.
      • mamaremika1 Re: Czy dobrze robię? 15.10.06, 13:31
        Marlen mam do ciebie pytanie,czy rodzilas naturalnie czy przez cc?Urodzilam
        Remika w 30 tygodniu ciąży w czerwcu tego roku przez cc,niestety mój skarb
        zasnął 3 tygodnie pozniej.Chcę od grudnia ponownie starać się o dziecko,bo
        minie pół rok,widze że ty zaszłaś w ciąże wcześniej aniżeli po pół roku.
        • justiq Re: Czy dobrze robię? 20.10.06, 08:14
          mamaremika1, ja urodziłam martwą córeczkę w 34tc w lipcu tego roku i mam
          już "zielone światło" od lekarza. Jednak ze względu na to, że nie znam
          przyczyny tego co się stało czekam jeszcze na wyniki badań z instytutu
          hematologii. Urodziłam naturalnie.
    • elik12 Re: Czy dobrze robię? 15.10.06, 20:39
      wydaje mi sie, ze jezeli jedynym wskazaniem do zwolnienia jest Twoja poprzednia
      tragedia, to siedzenie na zwolnieniu nic nie zmieni. Jedyne co powinno sie
      zmienic w prowadzzeniu ciazy, to czestrze wizyty z USg i to wszystko. Tez na
      Twoim miejscu poszlabym do pracy.
    • mala779 Re: Czy dobrze robię? 16.10.06, 13:56
      Witaj,
      Nasza sytuacja jest podobna...Ja prawie rok temu urodziłam martwego synka-
      udusił się pepowiną, byłam w 34 tc.
      Obecnie jestem w 13 tc i jestem już na L -4. Też bardzo się wzbraniałam przed
      tym zwolnieniem- moja ciąża rozwija się prawidłowo. Paradoksalnie odkąd jestem
      w domu jakos mi łatwiej, uspokoiłam się. Nie nudzę się, naprawdę
      odpoczywam.Czasami mam gorsze dni, ale na pewno nie ma ich więcej jak chodziłam
      do pracy.
      Pozdrawiam,
      Magda

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka