Dodaj do ulubionych

Lotnisko w Beauvais.

24.04.11, 10:53
Temat dojazdów z i do Paryża wałkowany był, prawda ;)
Ja mam nieco inne - jaki jest charakter tego lotniska - ruch całodobowy czy raczej senne z czarterami i tanimi liniami?
I w związku z powyższym - czy spędzenie kilku wieczorno-nocnych godzin w hali lotniska (Waszym zdaniem)wchodzi w grę czy nie bardzo..? ;)

Pytam, gdyż mam wczesno-poranny lot, na który kombinacją metro + autobus do Beauvais nie dojadę, zatem oprócz rezerwowania hotelu w Beauvais na ostatnią noc i tym samym tracenia paru ostatnich popołudniowo-wieczornych godzin w Paryżu, na co mam umiarkowaną ochotę ;), nie przychodzi mi na myśl inne rozwiązanie..

Podobne 'ćwiczenie' (czyli kilkugodzinne oczekiwanie na lotnisku) już przerabiałam parokrotnie, więc wiem z grubsza czym to pachnie ;), niemniej do tej pory były to lotniska duże, a nie lokalne. Spodziewam się tu jakiejś różnicy ale może niesłusznie..?
A właśnie - zamykane na noc nie jest czasem??

Z góry dziękuję za podpowiedzi!

Obserwuj wątek
      • chlodne_dlonie Re: Lotnisko w Beauvais. 24.04.11, 19:19
        No ładnie tam i zielono, przyznaję
        rozumiem, że jak z Merlotem jakowymś pod pachą się zjawię, to mnie ugościsz..? ;)

..a gdybym jednak na lotnisku wolała (prognozy pogody jeszcze nie sprawdzałam..;))
        to jak z tym, hmm..?

:)

• labadine Re: Lotnisko w Beauvais. 25.04.11, 14:10
          Normalnie masz na 3godz przed odlotem autobus z Paryza-
          www.aeroportbeauvais.com/bus.php-na tej stronie kliknij na "le plan du parking Pershing" aby znalezc miejsce odjazdu do Beauvais.
    • Gość: Joanna Re: Lotnisko w Beauvais. IP: *.fbx.proxad.net 25.04.11, 22:37
      Beauvais to MALENKIE senne lotnisko z jednym pasem startowym glownym i jednym pomocniczym. Przewaznie czartery, troche samolocikow prywatnych.
      Lotnisko jest zamkniete od 23:30 do 6:00.
      Autobus z Paryza-Porte Maillot 15 EUR. Bilet mozna kupic w kasie na parkingu Pershing.
      Pierwszy autobus odjezdza o godz. 5:15.
      Na parkingu nalezy byc 3h15 min. przed przewidywanym odlotem samolotu.
      Rozklad odjazdow autobusow> www.aeroportbeauvais.com/horaire_bus
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka