Dodaj do ulubionych

Disneyland bilety francilien - zapytanie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.13, 13:25
Na wstępie chciałabym powiedzieć, że - tak - przeczytałam wszystkie wątki w temacie. Ale wolę zapytać i dostać od Was "cięgi" niż mieć kłopoty przy wejściu. Teraz jest promocja, w zakładce dla francilien, dorosły 35euro+dziecko za darmo, przy czym wiek dziecka jest sprawdzany na podstawie dokumentu tożsamości. Czy na pewno nie trzeba jakoś udokumentować bycia "francilien"? Kurcze nie mogę znaleźć dokładnego regulaminu. Nie ukrywam, że 118euro za normalny bilet to niestety cena zaporowa :(
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: 194.50.110.* 30.01.13, 14:12
      Ja też na wstępie chce zaznaczyć, że przeczytałam 3/4 forum, bo niebawem wybieram się do Paryża, ale mimo to nie wiem co znaczt być "francilien"
      czy może mi ktoś wyjaśnić?
      z góry dziękuję:)
    • ela.tu-i-tam Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie 30.01.13, 14:36
      Popatrz prosze na ten watek, tam juz odpowiadalam:
      forum.gazeta.pl/forum/w,20573,129300118,129915203,Re_Bilety_do_Disneylandu_przez_strone_FNAC.html
      • Gość: gość Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: 194.50.110.* 30.01.13, 14:56
        dzięki ela :)
        znalazłam wątek gdzie Milka opisywała jak wygląda bilet i u niej też był napis FRANCILIEN a nikt tego nie weryfikował na miejscu.
        • Gość: elżbieta Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.netfala.pl 31.01.13, 16:59
          Wybieram się na majówkę, no i żadnych biletów nie można kupić, bo chyba ceny się zmieniają od kwietnia :(
          Czy ktoś może mi doradzić, czy 1 maja nie będzie w Disneylandzie za dużo ludzi? Wszystkie interesujące mnie obiekty w Paryżu są zamknięte. Mam nadzieję, że Disneyland będzie otwarty. Ktoś coś wie?
          • ela.tu-i-tam Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie 31.01.13, 18:20
            Kalendarz jest najwyrazniej otwarty du konca kwietnia, nie dalej.

Znalazlam takie cos, co podaje kiedy jest najwiekszy tlok (czrwone=ogromny tlok)
            www.jaimeattendre.com/parcs-de-loisirs/disneyland-paris/affluence-disneyland-paris
            "Ponts de mai" to sa nasze dlugie weekendy, zwane "mostami" - wszystkie na czerwono.

W 2013:
            27-28 kwiecien - weekend
            01 maj - swieto pracy
            04-05 - weekend
            08 maj - koniec Drugiej Wojny
            09 maj - jeudi de l'Ascenssion
            11-12 - weekend

Innymi slowy od 01 maja do 12 maja jest czerwono, a pewnie sie zaczyna ten tlok od ostatniego weekendu kwietnia.

1-y maja jest prawie wszystko zamkniete we Francji, wiecej zamkniec niz na Boze Narodzenie 25-go w Polsce.
            1-y maja to jest najbardziej "bez pracy" dzien - jesli dobrze pamietam to prawo przewiduje poczworne stawki jesli personel ma pracowac plus dodatkowe dni wolnego, radykalne, zeby wszystko bylo zamkniete.
    • Gość: ir-ed do > gość IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.13, 20:15
      Gość portalu: gość napisał(a):
      Na wstępie chciałabym powiedzieć,
      że - tak - przeczytałam wszystkie wątki w temacie .
      < kłamiesz

Cóż za wyuczona nieudolność,
      czyżby wyszukiwarkę prawy górny róg (Szukaj na forum) zasypało śniegiem?
      Wpisałem w to "okienko" francilien < zobacz wszystkie wątki
      • Gość: ja Re: do > gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.13, 09:21
        Nie, nie kłamię, na prawdę przeczytałam wszystkie wątki i poszukałam info w necie, np. na stronie polskiego autoryzowanego punktu sprzedaży biletów znalazłam nawet ciekawą informację, iż dziecko do lat 3 wchodzi za darmo, przy czym dla Eurodisnaylandu dziecko już dzień po 2 urodzinach ma 3 lata, niezłe nie?
        A ty pomyliłeś gościa nr 1 z gościem nr 2. Nie pytałam co to jest francilien, to wiem. Właściwie oczekiwałam odpowiedzi, że jak zjawię się na bramkach z tym biletem, to nie zostanę aresztowana i w tvn24 nie pojawi się na żółtym pasku info o nieuczciwych Polakach.
        • daniel_torun Re: do > gość 04.02.13, 12:53
          Chciałem kupić bilety na FNAC na maj. Niestety dostępne są tylko do 27.03.13. Kiedy można się spodziewać dostępności kolejnych miesięcy ?
        • Gość: beata Re: do > gość IP: *.centertel.pl 05.02.13, 23:29
          My bylismy w okresie majowkowym 2012, z tym, ze 1 maja bylismy w Asterixie, a chyba 3 w Disneylandzie. Rowniez przed wyjazdem czytalam wszystko o biletach we Fnac. My kuplilismy przez ich strone bilety francilien ( czyli chyba dla mieszkancow regionu Ile- de-France). Bilety kosztowaly ok. 30 euro za sztuke. Placilismy karta kredytowa, o ktorej okazanie bylismy poproszeni przy wejsciu do parku ( na co bylismy przygotowani po przeczytaniu forum). Nasze starsze dziecko mialo swoj bilet, wiec jego wieku nikt nie sprawdzal (bilet byl w cenie naszego). Trzeba bedzie okazac paszport lub dowod dziecka.
    • Gość: gość Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.02.13, 17:04
      a ja mam glupie pytanie, pewnie wielu rozsmieszy - jak sie wchodzi do disneylandy to placi się za wstęp a potem te wszystkie atrakcje, kolejki, karuzele sa juz za darmo czy jeszcze sie placi za kazdą?
    • Gość: SamaJa Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.13, 08:13
      Znalazłam na stronie FCNAC przy biletach francilien: Billet Francilien ouvert à tous.
      No i chyba po kłopocie :)
      • Gość: mona Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.netfala.pl 06.02.13, 10:54
        A co to właściwie znaczy? Bo ja francuskiego ni w ząb, a tłumaczenia z translatora nie pojmuję.
        • Gość: easym Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.02.13, 11:04
          Mi translator przetłumaczył tak - Bilet Francilien otwarte dla wszystkich.
          • Gość: mona Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.netfala.pl 14.02.13, 15:41
            Czy mogę prosić link do tego translatora, co zrozumiale tłumaczy?
            Są teraz w sprzedaży jakieś unikalne bilety, bez translatora nie wiem, o co chodzi.
            www.fnactickets.com/place-spectacle/manifestation/Parc-d-attraction-DISNEY-1-JOUR-2-PARCS---VENTE-FLASH-MI307.htm#
            • Gość: easym Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.02.13, 20:23
              tłumacz z ktorego korzystam - translate.google.pl/#fr/pl/
              przetłumaczył mi następująco:

Bilet ważny przez Walt Disney Studios i Disneyland. Bezzwrotna - nie wymienialny bilet datowane.

SPRZEDAŻ FLASH OD 08/02 do 24/02/13: duży czy mały, to w tej samej cenie! Cena pojedynczego biletu datowane, dorosłych i dzieci
              - Odwiedź 28/03 do 14/06/13 = € 35 i € 41 za tydzień w weekendy / święta / wakacje.

Do nabycia od 08/02 do 24/02/12 i wizyta dnia 02/08 do 14/06/13 według dostępnych terminów.

Ceny przypomnieć publicznego wejścia Disney ® Park:
              Bilet 1 dzień / 2 parki *: € 74 za osobę dorosłą i 64 € za dziecko (3-11 lat włącznie)

Paszport ważny na jeden dzień pobytu (w zależności od pojemności parku) Walt Disney Studios Park Disneyland I

Dla naszego 20-lecia, wprowadzić świat pełen kolorów, światła i magii

Największym świętem naszej historii daje zupełnie nowy wymiar do partii tekstu. Zatracić się w swoich ulubionych bohaterów w nowym świecie ... olśniewający świat kolorów, światła i magii. Czy jest to Twoja pierwsza wizyta lub 20., nigdy nie uczęszczał urodziny takiego. Niech zacznie impreza! Powołanie z dniem 1 kwietnia 2012 r. dla szczęścia non-stop. I wspomnienia, które nie będzie szybko zapomnieć ...

Odkryj nasze nowe nocne marzenia Disney show! :

Fascynujące wstążki virevolteront światła wokół Zamku Sleeping Beauty natomiast cień Piotrusia Pana będą latać w nocy, by dać Reality z kolorami tęczy na niebie:! Disney Nasze Marzenia Nowy show w nocy nie można przegapić pod żadnym pozorem! Ta światowa premiera opowiada cień Piotrusia Pana, podczas gdy on trafia do serca ponadczasowych opowieści, Disney splotów między laserem olśniewające i spektakularne fontanny ustąpić wspaniałym finałem.

Specjalne stawki:
              Zniżki dla dzieci: 3 do 11 lat (-3 lat bezpłatnie)
              Dowód wieku dziecka mogą być wymagane przy wjeździe (dowód osobisty).
            • Gość: ir-ed Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.dynamic.chello.pl 14.02.13, 21:15
              mona napisał(a):
              Czy mogę prosić link do tego translatora...> translate.google.com/?hl=pl#web:pl

wynik ---> tinyurl.com/au9m5fw

Pozdrawiam,
              • Gość: marzenka Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.netfala.pl 18.02.13, 15:39
                Czy majac bilet 1 dzien 2 parki mozna spokojnie przemieszczac sie kilka razy z jednego do
                drugiego parku? Jakoś nie mogę tu znaleźć odpowiedzi na to pytanie.
                Chcemy wyjść z jednego parku do Disney Studios, a potem wrócić na paradę. Da się tak?
                • Gość: Milka Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.13, 19:32
                  Da sie.
                  • Gość: gość Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.02.13, 22:54
                    próbuje właśnie zarezerwować bilety i szczerze mówiąc jestem w szoku - za 1 dzień 2 parki na 21.03 za 2 osoby wychodzi mi cena 60 euro. chyba coś źle robię... czy faktycznie tyle kosztują bilety na FNAC?
                    • Gość: Milka Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.13, 14:06
                      Wszystko sie zgadza 1 bilet kosztuje 30 euro. Dlatego opłaca sie kupować bilety we FNACu.
                      • Gość: gość Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.02.13, 22:53
                        no to bobma:)
                        czy ktoś wybiera się jeszcze do Disneya 21 marca?
            • Gość: marzenka Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.netfala.pl 15.03.13, 09:43
              Dziś pojawiły się bilety we FNAC z opisem, którego nie rozumiem, a translator jakieś bzdury mi daje:
              Valable 1 an et utilisable 2H00 après achat Accès au parc non garanti en cas de forte affluence
              Bardzo proszę mi pomóc zrozumieć, o co tu chodzi?
              • Gość: Vesna Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.13, 13:55
                Przypuszczam, że chodzi Ci o to drugie zdanie i z treści wnioskuję, że w przypadku zbyt dużej liczby osób w Parku, nie dają Ci gwarancji , że zostaniesz wpuszczona.
    • Gość: mona Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.netfala.pl 22.03.13, 10:42
      wkrótce będą w sprzedaży bilety do Disneylandu od marca do czerwca:
      www.fnactickets.com/alerteV2/AjouteManif.do?code=MI325&alerteEtat=truffla333%40gmail.com&submitbtn=Ok
      • Gość: OAZA Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: 194.50.110.* 25.03.13, 15:44
        ojej, jakie teraz bilety sa drogie. Ja kupowalam po 30 euro a teraz prawie drugie tyle...
        • violik Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie 25.03.13, 16:59
          Bo kupowałaś zimą. Teraz jest tzw.: Wysoki sezon. Jak za EUR49, to i tak tanio. Zobacz sobie, że babka na forum w zeszłym roku płaciła 59 EUR. Nic, tylko się cieszyć, że FNAC istnieje.
          • Gość: Adam Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: 159.245.16.* 17.04.13, 09:44
            Widzę że ja FNAC są bilety 39 / 45 Euro. Rozumiem że obecnie przy wyjeździe 2+2 (5 i 6 lat) trzeba wszystkim kupować bilety ... Czy nie ma jakiś promocji dla dzieci?
            • Gość: Milka Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.13, 11:14
              A kiedy wyjazd? Byc moze pozniej jak zacznie sie sezon bedą promocje.
    • Gość: pokojeparyz Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: *.fbx.proxad.net 18.04.13, 16:18
      Pokoje do wynajecia dla osob ktore chca zwiedzic to piekne miast.Blisko centrum,bardzo dobre warunki, rozsadne ceny. Wiecej informacji pokojeparyz@gazeta.pl Zapraszam
      Pomagam kupic bilety do Disneylandu z 45% znika.
      • Gość: Ulala Re: Disneyland bilety francilien - zapytanie IP: 194.50.110.* 19.04.13, 12:27
        Pani Lauretto, po co sie Pani ciągle ogłasza z tymi pokojami jak nawet na maila trudno Pani odpisać a co dopiero z resztą. Swojego czasu napisałam do Pani 3 czy 4 maile, biletami do Disneylandu tez bylam zainteresowana ale nie raczyla mi Pani nawet odpisać...
        wystarczylo przeciez cokolwiek - nie ma miejsc, wszystko zajete... po prostu cokolwiek
        takze jednym slowem - NIE POLECAM
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka