Dodaj do ulubionych

Bilet do Disneylandu - jak najtaniej?

IP: 91.241.5.* 12.07.16, 11:50
Jadę za jakiś czas do Paryża no i chcę zobaczyć Disneyland ;-)
Nie mam konkretnej daty, na pewno to koniec sierpnia.

Np. na tej stronie (to podobno taki francuski empik) są bilety dużo tańsze niż na stronie parku:
www.fnactickets.com/place-spectacle/manifestation/Parc-d-attraction-OFFRE-DISNEY-1J-2PARCS-MINI-MI513.htm#
A może jeszcze inaczej?
Zależy mi na tym, żeby bilet nie obowiązywał na konkretny dzień, tylko na przedział czasowy i sobie sama wybiorę kiedy pojadę.
Obserwuj wątek
    • Gość: Moi Re: Bilet do Disneylandu - jak najtaniej? IP: *.fbx.proxad.net 16.07.16, 11:56
      Musisz sledzic promocje na stronie parku, fnac czy innnych miejscach.
      Bilety mini, magic i super magic sa nie na konkretny dzien, ale na dowolny W PODANYM OKRESIE.
      Przed zakupem sprawdz kalendarz waznosci biletow - te najtansze (mini) na pewno nie obowiazuja przed koncem wakacji, w weekendy, czy inne dni ferii.

kalendarz 2016
    • alicja.pietrzak13 Re: Bilet do Disneylandu - jak najtaniej? 07.07.17, 14:31
      Super strona!Najlepsze ceny do Disneylandu jakie znalazlem.Polecam!
      www.365tickets.pl/disneyland-pary-bilety
      • Gość: Dorota Re: Bilet do Disneylandu - jak najtaniej? IP: *.31.9.212.jtglobal.com 06.03.18, 13:28
        Ja zdecydowanie nie polecam tej strony! Oszusci! Kupilam bilety i do tej pory ich nie dostalam!
      • Gość: Jolanta Re: Bilet do Disneylandu - jak najtaniej? IP: *.WL-dynamic3.newtel.je 13.04.18, 15:51
        Ja nie polecam, kupilam i czekam na bilety juz 3 tygodnie! ta firma to jakis zart! o wszystko trzeba pisac, dowiadywac sie, prosic kazda informacje. NIE POLECAM!
      • Gość: Jolanta Re: Bilet do Disneylandu - jak najtaniej? IP: *.WL-dynamic3.newtel.je 13.04.18, 15:55
        Ja nie polecam, kupilam bilety i czekam 3 tydzien az je dostane. Duzo zachodu, o kazda informacje o bilety o wszystko trzeba sie ich prosic. Organizowanie wycieczki to meka z ta strona a powinnien byc wstep do super wyjazdu.
    • Gość: grzegorz Re: Bilet do Disneylandu - jak najtaniej? IP: *.unknown.vectranet.pl 28.05.18, 21:32
      Zobacz na www.biletydoparkow.pl Tam masz opisy z aktualnymi cenami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka