Dodaj do ulubionych

Agroturystyka w Toskanii.

06.01.12, 23:04
Witam.
Chciałabym prosić o pomoc w znalezieniu jakiegoś sympatycznego lokum agroturystycznego w okolicach Orvieto, Montepulciano lub Pienzy.
W zeszłym roku mieszkaliśmy niedaleko San Gimignano a tego lata chcemy koniecznie zjechać nieco na południe po kolejną porcje bajecznych widoków :)
Będę wdzięczna za wszelkie namiary.
Obserwuj wątek
        • szaszanka21 Re: Agroturystyka w Toskanii. 10.01.12, 21:15
          Podnoszę wątek z nadzieją ,ze ktoś jeszcze podrzuci namiary na gospodarstwo agroturystyczne w okolicach Cortony ,Pienzy, Montepulciano lub Orvieto.
          Niestety dotychczas sprawdzane przeze mnie adresy są albo już zarezerwowane na lipiec albo cenowo za wysokie. Szukam apartamentu dla 3 osób w granicach 450-550 euro :)
          Pozdrawiam serdecznie.
          • Gość: malaga Re: Agroturystyka w Toskanii. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.12, 22:38
            zajrzyj do wątku zat. początek maja, Toskania, spanie na kempingach? podaje tam namiary na niemieckie wyszukiwarki gdzie mozna znaleźć tani nocleg w agroturystyce w Toskanii np.Cerreto Guidi Le Veneri , www.fattoriamazzei.it/agriturismo_en.htm, Agriturismo Fattoria Isola Laterina, Torrevecchia Pistoia
            ceny przez podane wyszukiwarki znacznie różnią się od tych widniejących bezpośrednio na stronach internetowych, oczywiście na korzyść
            • irek_mik Re: Agroturystyka w Toskanii. 11.01.12, 16:30
              Mieszkałem z rodziną w Bucine/apartament zdaje się Fienile rezerwowałem w Belvilli/.
              Pobyt bardzo dobry,apartament 80m dla 4 osób,wśród winnic,basen.
              Dobre miejsce do zwiedzenia południowej Toskanii,nie ukrywam ,że robiliśmy też wypady do Umbrii/Asyż,Perugia,Gubbio,Todi,Montefalco,oczywiście Orvieto/.Ale to moze zbyt dużo na jeden wyjazd?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka