Dodaj do ulubionych

Koloseum-FR-Palatyn bilet on-line

24.08.12, 15:34
Witam,
czy jak kupię on-line bilet do Koloseum, to nie będę musiała stać do wejścia w kolejce? Ta kolejka przed Koloseum, to jest do kas czy do wejścia?
Jak to wygląda?
To samo pytanie tyczy sie Muzeów Watykańskich- czytałam w inetrnecie, że bilet on-line upoważnia do wejścia drugim wejściem. Czy tak jest rzeczywiście?
pozdrawiam,
m
Obserwuj wątek
    • miriam_73 Re: Koloseum-FR-Palatyn bilet on-line 24.08.12, 18:05
      Kolejka pod Koloseum jest do kas. Jak masz np. Roma Pass idziesz lewą stroną i jest odrębna bramka. Podobnie jest przy wejściu na Forum Romanum od strony Via dei Fori Imperiali i na Palatyn od strony Via Gregorio VII.
      Do Muzeów Watykańskich idziesz bezpośrednio do wejścia głównego omijając kolejkę i podchodzisz do wejścia oznaczonego jako Grupi i On-line, pokazujesz wydrukowany voucher strażnikowi i wchodzisz bez kolejki do wejścia. Jak jest w środku z odbiorem samego biletu na muzea nie wiem, wiem tylko jak to działa, gdy rezerwujesz także zwiedzanie Ogrodów.
        • Gość: bob Re: Koloseum-FR-Palatyn bilet on-line IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.12, 12:54
          Słusznie kup on-line, super rozwiązanie. Tak zrobiłem, omijasz tłumy, podchodzisz do kasy dla grup, dwie ostatnie z lewej, najblizej wejścia, dajesz voucher, dostajesz bilety i cieszysz sie oszczędnościa kilku godzin. Ja rezerwowałem 4 bilety. 2 dorosłe, jedno ponad 18 lat i jedno młodsze - free. Dostałem tylko 3 bilety, bo dorosłe osoby na jednym bilecie. Do Palatynu też omijasz kolejkę i przechodzisz od razu do kontroli biletowej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka