Sycylia - Grand Yachting Palace, czy Main Palace?

02.06.13, 00:17
Za ok. 4 tyg. wybieram się z RT na objazdówkę po Sycylii - "Sycylia - wyspa niezwykła". Na pobyt mogę zarezerwować hotel Grand Yachting Palace lub Main Palace Hotel. Który polecacie?
    • Gość: Pro-Sicilia Re: Sycylia - Grand Yachting Palace, czy Main Pa IP: *.wroclaw.vectranet.pl 02.06.13, 21:38
      Oczywiscie kazdy ma swoje upodobania, ale południowe Włochy, w tym Sycylia, słyną niestety z odludzi, gdzie można się nudzić. Chyba że komuś zależy specjalnie na wyciszeniu, może zwłaszcza po intensywnym zwiedzaniu.
      Ale skoro ****, to może warto rozwazyc Naxos Beach Resort**** w Giardini Naxos.
      Plaża 50 m.
      W ogóle Cefalu i Giardini Naxos to chyba jedyne kurorty na samym wybrzeżu, gdzie nie ma nudów. Nie chodzi mi o rozrywkę, bo Sycylia - i fajnie - w przeciwieństwie np. do Hiszpanii Disneylandem nie jest, ale zwykle na 30 hoteli oferowanych przez biuro na Sycylii 28 jest w szczerym polu czy gdzieś na odludziu.
      Aha, piszesz ze możesz dwa. Tylko tyle zostało?
Pełna wersja