Dodaj do ulubionych

Najtańsze EURO dla użytkowników tego forum !!!

19.10.14, 00:14
W związku z tym, że pojawiają się tu reklamy rzekomo najtańszych kantorów internetowych, wspólnie z zaprzyjaźnionym kantorem, postanowiliśmy udowodnić, że w kantorze stacjonarnym jest jednak najtaniej. Nasza akcja obejmuje osoby, które pod okienkiem posłużą się hasłem : "turystyczne forum gazeta.pl". Należy wtedy podać aktualny kurs EURO oferowany przez wybrany przez klienta najtańszy kantor internetowy, a kasjer za okienkiem po weryfikacji, obniży ten kurs równo o 1 grosz.

Akcja ma na celu udowodnienie, że z człowiekiem można się dogadać łatwiej niż z www, a polska, legalna przedsiębiorczość potrafi konkurować z "cinkciarzami".

Projekt dotyczy niestety na razie tylko kantoru EURO w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 164, ale z mam nadzieję, że niebawem dołączą inne kantory, do czego szczerze namawiam.

Zapraszamy!

Obserwuj wątek
    • vojager29 Re: Najtańsze EURO dla użytkowników tego forum !! 19.10.14, 07:40
      hej, wytlumacz mi co to znaczy kantor internetowy, nie smiej sie, ja naprawde z tym sie nie spotkalem, wymieniam bardzo sporadycznie i w tej materii jestem poprostu ciemny, dzieki za zrozumienie, w koncu nie wszyscy musza byc biegli w tego typu bankowosci
      • autista Re: Najtańsze EURO dla użytkowników tego forum !! 19.10.14, 10:57
        vojager29 napisała:

> hej, wytlumacz mi co to znaczy kantor internetowy, nie smiej sie, ja naprawde z
        > tym sie nie spotkalem, wymieniam bardzo sporadycznie i w tej materii jestem po
        > prostu ciemny, dzieki za zrozumienie, w koncu nie wszyscy musza byc biegli w te
        > go typu bankowosci

odpowiadając w Twoim stylu

www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=v3bsU4PfGKWF8QeHjIGAAw#q=kantor+internetowy
        • vojager29 Re: Najtańsze EURO dla użytkowników tego forum !! 19.10.14, 12:21
          To znaczy ?
          Z tamtych wpisow wlsciwie nic nie wynika, do czego jest ten konor internetowy. Pewnie powiesz, ze lepszy kurs ale jakie praktyczne ma to znaczenie przy wymianie 3-4 setek zloty-euro, Ile zyskasz lub stracisz, na litr benzyny ? Place wszedzie karta wiza lub master i nie zawracam sobie glowy kantorami. Pytam, bo tu gdzie mieszkam, cos takiego jak kantor internetowy czy w ogole kantor wymiany walut nie istnieje Tu piwo pije sie w kanajpie. Sorry.
          • ongoing Re: Najtańsze EURO dla użytkowników tego forum !! 20.10.14, 20:29
            skoro masz internet to jak możesz nie mieć kantoru internetowego?
    • adam147 Re: Najtańsze EURO dla użytkowników tego forum !! 03.02.22, 10:44
      Najtaniej w Dobrykantor.pl :)
      • dodekanezowiec Re: Najtańsze EURO dla użytkowników tego forum !! 11.02.22, 20:55
        Wyspamierdalaj debilu kolejny spamer na forum którego nikt nie czyta. Najtaniej? To sprzedaj cwaniaczku za 3,30 po cenie z 2008.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka