Dodaj do ulubionych

Portugalia - sierpień/wrzesień 2012

09.07.12, 20:04
Poszukuję osób chętnych do podróży na przełomie sierpnia/września do Portugalii. Trasa jest jeszcze nie zaplanowana do końca, pewnymi punktami są tylko Lizbona, Cabo da Roca i Porto. Daty to mniej więcej (mogą ulec niewielkim zmianom) 25 sierpień - 9 wrzesień, przelot z Polski do Lizbony na chwile obecną (lipiec) to ok 1000-1200zł). Planowane spanie w hostelach i tańszych hotelach. Oprócz mnie jeszcze jedna osoba chce się udać w podróż, w przypadku zorganizowania 4 osób warto rozważyć wynajem samochodu. Chętnie odpowiem na pytania: pawel80s{at]wp.pl
Obserwuj wątek
    • teixeiravaz Re: Portugalia - sierpień/wrzesień 2012 19.07.12, 11:37
      Witam, nie do końca odpowiadam na pytanie z posta, ale chciałam tylko dać znać, ze mam do zaoferowania atrakcyjnie połozone mieszkanko w miejscowości Tavira, Algarve, Portugalia. Myślę, ze cenowo podobnie jak tańsze hotele, a jednak jest prywatność, własna kuchnia, łazienka etc. Apartament ma 3 sypialnie, dwie łazienki, duży salon, kuchnię i balkonik. Można również wynająć tylko jedną sypialnie z osobną łazienką po bardzo atrakcyjnej cenie. Blisko do historycznego centrum uroczego miasteczka, ogromnej plaży i... Hiszpanii. 20 min od lotniska w Faro, 2.5 godz od Lisbony. Bardzo prosze o maila (kingasubicka@hotmail.com lub agnieszkaniemczuk@tlen.pl)- prześlę zdjęcia! Zapraszam serdecznie
      Agnieszka Niemczuk

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka