Dodaj do ulubionych

portugalia_przelot_kiedy kupić

IP: *.skynet.net.pl 05.03.13, 00:01
witam, mam pytanie do zorientowanych w temacie: planuję wakacje w lipcu i zastanawiam się w którym momencie kupię najtańsze bilety na lot do Lizbony? W tym momencie koszt biletu dla 1 osoby to 859 RT w TAP - czy to wygórowana kwota? Czy jest szansa, że cena jeszcze spadnie? jak tanie bilety na okres "wysokiego sezonu" udało wam się kupić i jak dużo przed wyjazdem je kupowaliście? Wiem, że nie ma reguły i przypadku popytu może być nawet drożej, ale proszę o info gdyż lecę 5-osobową rodzinką i każda zaoszczędzona "stówka" na pewno się przyda :)
Z jakimi przewoźnikami latacie (na jakich str kupujecie bilety lotnicze)?
Pozdr
Obserwuj wątek
    • flying.carpet Re: portugalia_przelot_kiedy kupić 05.03.13, 05:04

Nie dostaniesz zdecydowanej autorytatywnej opinii kiedy bilety beda najtansze.
      Poniewaz nikt na to zdecydowanie odpowiedziec nie moze. Nawet agenci linii
      sprzedajacy bilety. Cena biletow zalezy od kilku czynnikow ktorych nie sposob
      precyzyjnie przewidziec. Ogolna nieprecyzyjna odpowiedzia moze byc stwierdzenie:
      "na dwoje babka wrozyla". Moga byc tansze ale moga tez byc drozsze.

Podana przez Ciebie cena jest cena dobra. Taniej obecnie leci z Warszawy do
      Lizbony Lufthansa ale bedziecie musieli przesiasc sie w Monachium. Musisz wiec
      zadecydowac czy dluzszy lot z przesiadka jest warty zaplacenia nizszej ceny.

Z czuloscia wspominam lot RT z WAW do LIS pare lat temu za 301 PLN
      w promocji LOT-u. Ale to se ne vrati, ne vrati... Niestety.

Ja zaczynam szukac swoich biletow na stronie www.kayak.com Porownuje
      dogodnosc polaczen, cen i nastepnie sprawdzam cene na stronie odpowiedniej
      stronie linii. Czasami bilety bywaja tansze.

Nie szukam biletow najtanszych poniewaz nie sposob przewidzec kiedy cena biletu
      bedzie miala dolek. Orientuje sie jednak na jakim poziomie ksztaltuja sie ceny lotu
      i jezeli uznam, ze cena jest rozsadna/konkurencyjna dla polaczenia kupuje.

Pewna prawidlowoscia jest to, ze bilety kupione odpowiednio wczesniej sa tansze
      niz te kupione na tydzien przed lotem. W miare wypelniania sie lotu bilety maja
      tendencje zwyzkowa. Korelacja miedzy popytem i podaza jest sprzezeniem zwrotnym.

Sa przyjazne linie lotnicze ktore wyrownuja roznice w cenie biletow kupionego
      wczesnie w przypadku gdy bilety tuz przed podroza potanieja. Dlatego po kupieniu
      biletow zagladaj od czasu do czasu na strone linii.

Powodzenia - fc.

• Gość: c# Re: portugalia_przelot_kiedy kupić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.13, 10:22
        Na jutro LOT zapowiada duże obniżki, jeszcze nie wiadomo jakie.
        • x.kasia Loty Lotem:) 05.03.13, 15:45

Wczoraj kupilam RT bilet z Warszawy do Amsterdamu na kwiecien za PLN 499.37.
          Zobacze czy srodowa promocja bedzie korzystniejsza. Uwazam, ze cena biletu
          do Lizbony jest dobra. Kupuj w tym tygodniu.
    • Gość: kotuu Re: portugalia_przelot_kiedy kupić IP: *.gemini.net.pl 06.04.13, 17:10
      Ja leciałem przez Madryt, jest też opcja przesiadki w Londynie. Wychodzi taniej niż TAP. Tu też jest sporo informacji jak tanio dolecieć: Lot do Lizbony
    • Gość: dunia Re: portugalia_przelot_kiedy kupić IP: *.free.aero2.net.pl 18.06.13, 21:27
      prawda jest taka, że chodzi tylko oto żeby trafić na dobrą okazję, ale wiadomo, że najlepiej zimą, ja kupiłam bilety na tanie loty portugalia jakoś miesiąc temu :)
      • Gość: mamamaksa Re: portugalia_przelot_kiedy kupić IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.06.13, 22:50
        witam,
        proponuje czartery w tui, kupiliśmy dzisiaj bilety po 397 zł od osoby na tydzień w lipcu,
        pozdrawiam
    • krzgie Re: portugalia_przelot_kiedy kupić 23.07.13, 15:07
      Polecam czartery z TUI, czasami można złapać fajną cenę, jak tutaj: Faro z Poznania, Warszawy lub Katowic za 497 zł: infolizbona.pl/?p=1659
    • Gość: Adam Re: portugalia_przelot_kiedy kupić IP: *.omi.pl 11.04.14, 21:24
      Ceny zmieniają się z dnia na dzień na lipiec 2014 kupiłem w wrześniu 2013 r. za 715 zł w dwie strony Lufthansą z przesiadką w Monachium. Na stronie www.wakacje.mojepln.pl/ możesz poczytać jak organizowałem przelot i hotele do Portugalii w 2013r.
    • matcin Re: portugalia_przelot_kiedy kupić 13.04.14, 07:36

supertanielatanie.pl/
      Wpisz Portugalia i zobaczysz kiedy i jakie były promocje.

• Gość: expertour@wp.pl Re: portugalia_przelot_kiedy kupić IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.05.14, 13:52
        Witam Algavre/Faro w lipcu z Hanoweru od 800 PLN z AIR Berlin.
        • matcin Re: portugalia_przelot_kiedy kupić 31.07.14, 07:51

KUP dziś promocja w TUI

Warszawa - Faro Algarve = 497 zł w dwie strony z bagażem 20kg. Lot jutro 1.08

Jeszcze kilka biletów zostało.

www.tui.pl/bilety-lotnicze

• Gość: spam killer Re: portugalia_przelot_kiedy kupić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.14, 10:42
            Spadaj spamerze.
      • guyritchie teraz z terminem lotu na jesień 30.05.14, 09:36
        Do Lizbony latam co roku i zaliczyłem już różne opcje przelotu,
        łącznie z podróżą na okrągło różnymi tanimi liniami i kolejami portugalskimi.
        Wylot z Warszawy, przylot do Lizbony, a powrót z Porto w obie strony via Paryż .
        Latam zawsze z bagażem rejestrowym, bo jakoś nie umiem pakować się do kabinówki.
        Najdroższa opcją była właśnie ta okrągła podróż z noclegiem w Paryżu.
        Ale "w podróży samej jest jednak cel piękny też w sobie sam",
        a wieczór w Paryżu zawsze jest czystą przyjemnością, więc złożyłem tę podróż za 950pln od osoby, w tym miły hotelik w Paryżu i bilet na ekspres z Lizbony do Porto.
        Ale myślę, że obecnie taka cena w takim układzie i bagażu już nie jest możliwe.

Ale zazwyczaj najtańsze bilety na trasie WAW-LIS-WAW ma Lufthansa
        i niewiele droższe KLM-Air France, pod warunkiem, że kupujemy je z wyprzedzeniem i elastyczni jesteśmy w dacie. Cena w tym roku to około 750pln.

Jednak wczoraj kupiłem bilety TAP-u na październik/listopad (152 dni wyprzedzenia)
        na lot bezpośredni WAW-LIS-WAW za dokładnie 804pln.
        Przekładając to wygodę lotu bezpośredniego cena jest bardziej niż atrakcyjna.
        • expertour Re: teraz z terminem lotu na jesień 30.05.14, 11:54
          A do Algavre z Hamburga za 2 osoby w dwie strony z bagażem 23 kg + catering:
          urlaubsfluege.5vorflug.de/booking/5vf3/index.php?KID=740003&zgKennerId=&HotelBit2=&nurflug=1&abflughafen=SXF,TXL,BRE,DTM,DRS,DUS,ERF,FRA,HHN,FDH,HAM,HAJ,FKB,KSF,CGN,LEJ,LBC,FMM,MUC,FMO,NRN,NUE,PAD,RLG,SCN,SZW,STR,ZQW&termin=1401487200&te_g=1&ruecktermin=1409436000&rute_g=1&dauer=-1&personen=25;25;;;;;&anzahl_treffer_seite=500&engine=&formular=3&tt_nb_partuid_rd=28&tt_nb_ttOmnitureClickPath_rd=2&&zgKennerId=10002&zielgebiets_kenner=49&detail=termine&showresult=1&extSearchExpanded=
          Ogólnnie Portugalia dużo droższa w przelotach i pobycie niż Hiszpania.
    • Gość: khaka Re: portugalia_przelot_kiedy kupić IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.14, 23:25
      Myślę, że to już taka kwota do przejścia. Ja ostatnio szukałam róznych lotów i wyczaiłam, że na stronach biur podrózy sprzedają tez pojedyncze bilety na czartery. Teraz upolowałam własnie bilet do Czarnogóry za 300zł w dwie strony u Rainbow Tours - na przyszły tydzień! Ale jeszcze nie wyczaiłam żadnej reguły na ceny, choć czasami im wczesniej, tym taniej :)
      • expertour Re: portugalia_przelot_kiedy kupić 11.06.14, 06:46
        To bardzo tanio, choć raz miałem bilet za 15 euro na Teneryfę z Berlina w terminie, który niestety mi nie odpowiadał a szkoda cena niska w cenie bagaż 20 kg i catering w obie strony.
        • Gość: spam kiler Spam IP: *.sify.net 11.06.14, 15:15
          Spadaj spamiarzu, namolny dupku/pindo.
    • moje_wakacje Re: portugalia_przelot_kiedy kupić 23.06.14, 14:52
      Bilety do Lizbony z Warszawy na 30.06.2014 kupiłem w wrześniu 2013 za 713 zł w 2 strony (Lufthansa z przesiadką w Monachium). O cenach w 2013 w Portugalii możesz poczytać na www.wakacje.mojepln.pl
    • Gość: kitka Re: portugalia_przelot_kiedy kupić IP: *.204.222.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.06.14, 18:04
      Ze swojej strony proponuję nie oszczędzać na dodatkowej polisie turystynej, bo moze sie przydac. . ja zalecam dokupienie ubezpieczenia z porownywarek ubezpieczen np z inseco, EKUZ nie gwarantuje wszystkiego a lepiej doplacic pare groszy i w razie czego nie tracic kroci
      • Gość: spam killer "Krocie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.14, 11:47
        Spadaj nachalna spamiarska stara torbo.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka