Dodaj do ulubionych

funchal madeira w lipcu.

16.12.07, 14:24
witam! wybieramy się z dziećmi w lipcu. proszę o cenne
wskazówki,porady. dzieci od 4 do 13 lat. co warto czego nie. czy
naprawdę nie ma plaż? gdzie tanio zjeść. będziemy w hotelu dorisol
florasol przy estrada monumental. dzięki z góry!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kata Re: funchal madeira w lipcu. IP: *.dh-hfc.datazug.ch 17.12.07, 16:23
      wrzuc na wyszukiwarce madeira. jest tam wiekszosc moich rad. plaz naprawde nie
      ma procz nielicznych z czarnym piaskiem/zwirkiem. i jest to "srodek oceanu" tak
      wiec dosc silne prady. z tego tez powodu jest malo rodzin z dziecmi
      odwiedzajacych wyspe. piekne miejsca na wedrowki, nie ma upalow jak w grecji.
      nie wiem co dokladnie chesz sie dowiedziec...
          • Gość: Kata Re: funchal madeira w lipcu. IP: *.dh-hfc.datazug.ch 19.12.07, 10:42
            tu sie zgadzam. porto santo to b mala wysepka z plaza jak na
            kanarach...piasek...slicznie...mozna statkiem lub samolotem istnieje tez opcja
            "kilka dni na porto santo i kilka na madeira" (lot miedzy wyspami jest
            zalatwiany od razu, ladujesz na madeira i od razu masz lot na porto santo; z
            powrotem dostajesz fax do hotelu o ktorej bus po ciebie podjedzie i o ktorej
            lot)- jednak nie wszystkie biura ta opcje maja. z tego co wiem neckermann sie w
            to bawi. na porto santo nie masz jednak rezydenta.
            • art0303 Re: funchal madeira w lipcu. 19.12.07, 22:44
              dzięki kata ale my już mamy zarezerwowany lot i hotel. lecimy z
              anglii rejsowym samolotem easyjet i osobno zarezerwowaliśmy hotel
              dorisol florasol w opcji ze sniadaniem co kosztowało naprawdę tanio.
              może coś wiecie na temat tego hotelu. prosiłbym o jakieś przykładowe
              ceny na wyspie. za ile realnie możliwie tanio można się wyżywić ile
              kosztuje podróż statkiem na porto santo. czy 100 euro na dzień na 2
              osoby i 2 dwoje dzieci to realna kwota by przeżyć i coś zobaczyć?
              wiem że można wydać 500 a można jeść płatki na mleku 3 razy dziennie
              za parę groszy. dzięki
              • Gość: Kata :) Re: funchal madeira w lipcu. IP: *.dh-hfc.datazug.ch 20.12.07, 09:43
                wycieczki sa dorgie dosc. z dzieckiem na wedrowki tez nie pojdzeicie...
                polecalabym funchal- 1 dzien. auto na 2 dni i ojechanie wyspy (piekne widoczki)
                w funchal jest tez kolejka (oplaca sie kupic od razu bilet w 2 strony- taniej)
                na gore z pieknym parkiem i widokiem. wrzuc na wyszukiwrce "madera" i "madeira"
                to znajdziesz wszystkei moje dotychczasowe oceny/wypowiedzi :) mieszkalam w tym
                hotelu! pokoje male i niezbyt odremontowane, hotel przy ulicy, czesc wychodzi na
                tyl. na samej gorze jest basen,ale po wyjsciu z hotelu w na 2 ga str ulicy,
                troche w lewo i w dol masz lido- cos na zasadzie kapieliska na lawie przy
                oceanie. warto! bus do funchal tez masz zaraz przy hotelu. sniedanie...hm..
                tutaj nie mam dobrych wspomnien...b proste, maly wybor, najtanszy ser i
                wedlina...ale za ta cene nie mozna tez duzo oczekiwac. z tylu hotelu (wyjsc, w
                lewo, potem lekko w gore i w prawo) jest dobra pizzeria. ceny/rest w funchal-
                wejdz na moje posty (wyszukiwarka)
                  • Gość: aniadaniela Re: funchal madeira w lipcu. IP: *.merinet.pl 29.01.08, 14:25
                    Wrocilismy z Madery 18 stycznia. Pogoda byla swietna, 20C,
                    sloneczko, troche chmurek, w sloncu nawet jeszcze cieplej. Wyspa
                    jest piekna i polecam ja kazdemu. Bylismy tam z 6 miesiecznym
                    dzieckiem i tu uwaga do osob planujacych wczasy z dziecmi. Wyspa
                    jest gorzysta i praktycznie wszedzie jest pod gore albo z gorki,
                    mozna sie umeczyc pchajac wozek. Ale na pewno nie jest to powod do
                    zmiany kierunku, trzeba sie po prostu na to przygotowac.Bylismy z
                    TUI w hotelu Galomar/Ondamar i bardzo go polecamy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka