Dodaj do ulubionych

Grudzień ...

01.12.15, 02:29
Właściwie nie lubię tego miesiąca , bo i Świąt nie lubię.
Ludzie ganiają, zakupy to i owo - umęczeni potem zapraszają się na rodzinne lub przyjacielskie spotkania.
Taki temat anty świąteczny.
A już reklamy po 1 listopada i gadżety w sklepach ze słodkim bzdetami denerwują mnie.
Jaka to magia Świąt ?!
Kto myśli podobnie proszę o wpisy, kto inaczej też - nikt nie odczuwa tak samo przecież.
--
Szanujmy Wspomnienia- nasze najpiękniejsze chwile
Obserwuj wątek
    • old.bear Re: Grudzień ... 01.12.15, 05:57
      Też nie jestem fanem Świąt. Żadnych. Tej "napinki", zadęcia, hipokryzji ... . To nie moja bajka ... . Dla mnie jedyny plus grudnia są moje urodziny smile
      Choć z upływem lat coraz częściej pojawiająca się cyfra na liczniku skłania do refleksji o przemijaniu uncertain
      • dwa-filary Re: Grudzień ... 02.12.15, 19:15
        Mam podobnie, atmosfera Świąt jest" rozmyta" Komercja wzięła górę. W tym roku nie szaleję, działam spokojnie. Jakoś nie czuję bluesa świąt.
        --
        Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzić resztę życia.
        http://i44.tinypic.com/4sfvcx.gif
        • wirujacypunkt Re: Grudzień ... 03.12.15, 23:38
          dwa-filary napisała:

> Mam podobnie, atmosfera Świąt jest" rozmyta" Komercja wzięła górę. W tym roku
          > nie szaleję, działam spokojnie. Jakoś nie czuję bluesa świąt.

Cześć Filarku smile
          Teraz faktycznie, święta straciły cały swój urok. Nie mają tej atmosfery oczekiwania, tych elementów tajemniczości i chwil zadumy.
          Komercja, przymuszanie do kupowania o którym bębnią reklamy radiowe i telewizyjne, zamęczają, a we mnie budzą cos w rodzaju buntu i efekt jest całkowicie inny. Nie chce mi się chodzić na zakupy, wystawać w kolejkach stojących do kas w hipermarketach i kupować rzeczy zbędne.
          Cieszę się, bo nie muszę szykować świąt, kupować gór jedzenia, gotować różnych potraw i piec ciasta. Na święta jadę w malowniczą Jurę Krakowsko Częstochowską. Będzie miło i spokojnie, żeby tylko trochę śniegu spadło i był lekki mrozik, a będzie pięknie.
      • wirujacypunkt Re: Grudzień ... 03.12.15, 23:24
        old.bear napisał:

> Też nie jestem fanem Świąt. Żadnych. Tej "napinki", zadęcia, hipokryzji ... . T
        > o nie moja bajka ... . Dla mnie jedyny plus grudnia są moje urodziny smile
        > Choć z upływem lat coraz częściej pojawiająca się cyfra na liczniku skłania do
        > refleksji o przemijaniu uncertain

Zacznij obchodzić Imieniny i nie będą Ciebie kolejne cyferki męczyły, a porozmyślać czasami
        o przemijaniu - warto.
    • lidka449 Re: Grudzień ... 01.12.16, 08:48
      1 grudzień 2016 - nic się nie zmieniło.
      Nadal Świąt nie lubię ,chyba już mi tak pozostanie,
      posmęcę trochę hehe

--
      Szanujmy Wspomnienia- nasze najpiękniejsze chwile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka