Dodaj do ulubionych

Niebieska karta i ograniczenie praw rodzicielskich

10.02.20, 17:23
Witam. Chciałam się poradzić bo mam straszny mętlik i nie wiem co robić. W czerwcu tego roku złożyłam na policje zeznania dotyczące stosowania przez partnera przemocy wobec mnie.Stało się to po raz drugi ( wyzywanie, szarpanie za włosy i groźby). Po pierwszym powiedziałam mu,że zgłoszę na policje bo nie dam się tak traktować. obecny przy tym był nasz 10letni syn. Założyli niebieską karte, którą pare miesięcy potem OPS zamknęła. Nie chcę się rozpisywać co do szczegółów. Skonczyło to się sprawą z urzedu o ograniczenie praw rodz. Sąd nakazał m.in.nadzór kuratora, warsztaty wychowawcze. Osobiście jestem pełna żalu, żle się z tym wszystkim czuję i uważam za niesprawiedliwe. Przecież działałam w dobrej wierze i dla dobra dziecka. Pozbyłam sie z domu całkowicie przemocy oraz alkoholu a w zamian dostałam ograniczenie praw rodzicielskich.Co o tym myślicie? Może jest tu osoba, która ma jakieś doświadczenie lub wiedzę. Myślałam o apelacji ale nie wiem czy ma to sens, czy to nie walka z wiatrakami. Nie wiem co robić. A może poddać się karze, odpuścić....
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka