Dodaj do ulubionych

Aborcja z powodu wady plodu (po probach in vitro)

20.04.20, 19:05
Witam, szukam kogos w podobnej sytuacji. Mam 42 lata zaszlam w ciaze po 4 nieudanych probach in vitro, niestety z powodu wad plodu musze rozwazyc aborcje. Chetnie porozmawialabym z kobietami o podobnym doswiadczeniu.
Obserwuj wątek
    • endrju12c Re: Aborcja z powodu wady plodu (po probach in vi 07.05.20, 10:48
      Tyle czekałaś a teraz chcesz abortowac nie jestem wstanie powiedzieć czy będzie zdrowe czy nie ale wiem jedno Bóg Cię kocha i Twoje dziecko również. Ja urodziłem się chory ( w sumie mama mowila ze mialem byc zabity ale babcia powiedziala ze ma dac mnie jej ona sie zajmie bo jeszcze ma sily. To ja złamało) ale jakimś cudem z dziecka nie mogącego podnieś główki i tylko leżącego stałem się zdrowym i silnym człowiekiem (dostalem lek ale to była tylko nadzieja że pomoże .Wenetrznie wiem ze to byla laska Boża że on aż tak dobrze zadziałał) . Mam mówiła że kiedyś śmiali się i mówili że taki kaktus im wyrośnie jak będę chodził i stało się tak że ja chodzę, ukończyłem studia mam rodzinę i jestem radością mojej mamy. Ja nic nie mogę Ci zagwarantować tylko sam Bóg wie co będzie. Ale na podstawie mojego przykładu wiedz że Pan jest miłosierny i nie ma rzeczy nie możliwych. Módl się o ducha Świętego on Ci doradzi lepiej niż ktokolwiek inny. Niech Bóg błogosławi Ciebie i Twoje dziecko
    • irezazielska Re: Aborcja z powodu wady plodu (po probach in vi 21.05.20, 11:46
      Po rozstaniu z moim mężem z którym byłam około 15 lat zapytałam wróżki Beaty
      która prowadzi stronkę wrozkabeata.pl

zamówiłam około 3 pytań na wszystkie odpowiedziała w ciągu kilku godzin i wszystko trafnie, wykonała mi również rytuał miłosny i czekam na pozytywny wynik, dodam że mąż odezwał sie poprzez sms 2 dni po wykonaniu rytuału zobaczymy czy cos z tego bedzieee

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka