Dodaj do ulubionych

Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web.

11.04.14, 10:43
Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. magda_hala@o2.pl
Obserwuj wątek
    • tralala115 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 02.01.15, 15:08
      WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol .
      Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy.
      W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY.
      Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę.
      Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki.

Zawartość przesyłki:
      1x Mifepristone
      8x Misoprostol
      Instrukcja dawkowania

KONTAKT: 726dwa98532
      • gosc487 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 21.01.15, 15:00
        Witam sprzedam nowy oryginalny zestaw do aborcji medycznej ze strony Women on Web. Zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. Mozna go wykorzystac do 14 tygodnia ciazy. Wszelkich informacji na temat zazycia itp udzielam przy zakupie. Mozliwy odbior osobisty, wysylka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartosci jak i wszelkie inne opcje. Polecam! Kontakt 669632890
        • golon01 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 18.02.15, 16:28
          Sprzedam nowy oryginalny zestaw do aborcji medycznej ze strony Women on Web. Zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. Wszelkich informacji na temat zazycia itp udzielam przy zakupie. 607095810.
        • karmelov Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 24.02.15, 10:51
          Witam, również sprzedam oryginalny zestaw women on web tanio, sama korzystałam z tych tabletek jakiś czas temu wiec mogę udzielić wszelkich informacji. wiecej inf na marta16004@o2.pl
    • yenna88 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 27.10.16, 13:13
      Mam do sprzedania jeden zestaw oryginalny, zamówiony w lipcu tego roku ze strony wow. Pośpieszyłam się z jego zamawianiem i okazał się niepotrzebny. Pierwsza chętna osoba dostanie zdjęcia na maila (nie chcę aby zdjęcia krążyły po internecie i ktoś je wykorzystał). Przesyłam w oryginalnej kopercie w jakiej otrzymałam i tak samo zabezpieczonej (jedynie likwiduję własne dane oczywiście), żeby nie było wątpliwości że jest to zestaw oryginalny. Ponadto do wraz z paczką na maila przekazuję calą korespondencję jaką wymieniłam z przedstawicielem women on web. yenna85@o2.pl
      • hellosadness Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 01.12.16, 20:42

Czy jest to dalej aktualne?
      • mashiroshina Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 09.12.16, 21:19
        Czy to jest nadal aktualne?
      • nadinadi Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 09.01.17, 08:40
        Witam, Mam do sprzedania oryginalny zestaw z women on web. zapakowany jeszcze w kopertę. zamówiony w grudniu 2016. przyszedł zbyt późno ze względu na święta. cena 600 zł (darowizna z women on web + koszty dojazdu do woj. łódzkiego ponieważ do śląskiego ich paczki nie dochodzą i zostają zatrzymywane przez urząd celny) chętnie odbiór osobisty - śląskie. proszę o kontakt na maila: nadinadi@interia.pl
    • marlenna123 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 03.12.16, 10:39
      SPRZEDAM ORYGINALNY ZESTAW WOMEN ON WEB. 1000zł info kasiakotek@onet.com.pl
      • karolina_marta Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 08.12.16, 12:59
        Sprzedam oryginalnie zapakowany, jeszcze w nieotwartej kopercie, zestaw z WOW.
        Chętnie osobiście, kor.karolina@wp.pl. Cena 80 Euro lub złotówki
    • karolkas50 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 10.12.16, 11:27
      sprzedam zestaw kar.folk@wp.pl
    • ssss11111 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 01.03.17, 19:58
      Oddam zestaw z women on web
      oglaszamy24.pl/ogloszenie/1651203942/zabrze-Women-On-Web-oddam.html
    • polagar Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 02.05.17, 10:37
      Oddam zestaw paulgabri@onet.pl
    • polagar Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 14.05.17, 22:45
      Oddam zestaw z wow paulgabri@onet.pl
    • dominikrk089 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 24.08.17, 23:51
      Odsprzedam potrzebujacej osobie zestaw z wow na szczescie juz nie jest mi juz potrzebny moj email: d.maj089@vp.pl
    • ssss111111 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 05.09.17, 21:11
      Hej ! Mam do odstąpienia zestaw a-kare 8+1tbl zamówiony z WoW

Nie skorzystałam ponieważ byłam zmuszona skorzystać z innego źródła

przez opóźnienie przesyłki . Mogę podesłać fotki . Zainteresowane Panie proszę o kontakt na mejla : sabinkagosiewska@gmail.com cena 400 z
    • g-z7 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 12.10.17, 11:46
      Kupię oryginalny zestaw z Woman on Web e-mail g-z7@wp.pl
    • patisandi90210 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 17.10.17, 22:47
      Witam, ja mam paczkę z wow dziś rano przyszła lecz okazała się zbędna na chwilę obecną chętnie odsprzedam , dla osoby która się zdecyduje jestem w stanie wysłać całą korespondencję z wow, dowód wpłaty zdjęcie paczki oraz zdjęcie z emonitoringu na którym śledziłam przesyłkę. najllepiej panie z warminsko-mazurskiego lub podlaskiego okolice suwałk,olecko ,ałgustów, gołdap,giżycko
      • patisandi90210 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 17.10.17, 22:48
        proszę skomentować post podać nr telefonu wtedy się odezwę , pozdrawiam
    • kalunia12345 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 19.10.17, 19:42
      Witam posiadam oryginalny zestaw ze strony Women on Web, wszelkie informację oraz zdjęcia udzielę telefonicznie 602744424
    • jolanta1410 Re: Sprzedam oryginalny zestaw Women on Web. 28.12.18, 19:31
      Witam, do odsprzedania zestaw z women help women. Paczka została zamówiona na początku grudnia 2018. Koszt to równowartość darowizny na rzecz organizacji tj 75 EUR + koszt wysyłki. Szczególy na jolanta.1410@interia.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka