Dodaj do ulubionych

Karczma Ziubiakowa - opinie

27.06.10, 19:35
Witam! Chciałam się dowiedzieć, jakie jest jedzenie w tym lokalu:) Czy ktoś
już tam sie bawił?:)
Obserwuj wątek
      • tos-zka Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 27.06.10, 20:41
        A czy mogłabym Cie prosić o więcej informacji... np. na jakiego typu imprezie to
        było? czy jeśli to było wesele to jak było przystrojone itd. Bo ja planuje
        wesele tam zrobić i mało informacji mam bo to nowiutki lokal :)
        • mpienio Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 28.06.10, 19:52
          Robiliśmy chrzciny na 30 osob, byliśmy wówczas jedyni w lokalu.
          Byliśmy później na komunii, gdzie jednocześnie były 4 imprezy.
          Wiadomo, inaczej, ale za każdym razem b. smaczne jedzenie, obsługa
          bez zarzutu, właściciel komunikatywny. Dla mnie osobiście i tu i tu
          było za mało ciasta. Pewnie to kwestia dogadania, ile (i za ile :-)

Wystrojem jest ogólne wykończenie lokalu, dodanie tam balonów czy
          innych kiczowantych dekoracji zepsułoby klimat miejsca. A klimat
          niewątpliwie jest. NIe ma problemu, zeby podjechac i obejrzec.
          • biogarden Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 04.07.10, 21:38
            BAWIŁAM SIĘ TAM NA SYLWESTRA I BALU OSTATKOWYM ,wszystko bez zarzutu,klimat sali
            wyjątkowy,żadne przystrojenia nie potrzebne,jedzenie pyszne ,właściciel miły,co
            do ciasta to owszem są trzy patery na stole słodkim ale stale uzupełniane.Teraz
            zajrzałam tam przez ciekawość,zobaczyć teren bo zimą to nic nie było widać,i
            muszę powiedzieć że na letnią imprezę to super ,fajny gril,duży
            ogród,taras,można się umówić i wszystko obejrzeć
    • akna85 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 08.07.10, 00:33
      Odstąpię salę - termin 18.06.2011 r. w cenie zaliczki.
      Wpłacona została zaliczka w wysokości 1000 zł.
      Wszelkie pytania proszę kierowac na maila: akna1985@gmail.com (ewentualnie mogę
      podac również przez maila numer telefonu w celu ułatwienia kontaktu)
    • a.m.1988 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 06.10.10, 13:48
      Witam,
      Również chciałabym zorganizować tam swoje przyjęcie wesele, a w związku z faktem, iż jest to nowa sala ciężko się cokolwiek dowiedzieć... Interesuje mnie przede wszystkim kwestia dań ciepłych, przekąsek na stołach oraz samej obsługi... Jeżeli może mi ktoś coś wiecej opowiedzieć o tej sali bedę bardzo wdzięczna...
      • maximilian21 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 10.10.10, 19:32
        jedzenie bardzo smaczne, naprawde wyjątkowe oraz wystarczy nawet dla największego łakomczucha :) cena jest naprawde bardzo konkurencyjna i nawet lokale o niższym standardzie wyżej się ceniły (w czasie kiedy ja organizowałem wesele), obsługa profesjonalna i miła, łącznie z barmanem i drink barem od którego nasi goście rzadko odchodzili. Właściciele bardzo sympatyczni, ugodowi i znają się na rzeczy. Miałem tam wesele, ostatnio gościłem na chrzcinach .. Bardzo POLECAM! podrzuce Ci adres email do karczmy: karczma.pogorzel@gmail.com, tam na wszystkie pytania na pewno odpowie Ci ktoś bardziej "fachowy" :) Pozdrawiam
      • natalia-w82 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 13.11.10, 12:17
        byłam osobiście na weselu w Ziubiakowej karczmie i jestem pewna że brak jedzenia lub jego zła jakość to ostatnia rzecz którą mogłabym zarzucić lokalowi. szkoda że karczma nie jest otwarta w tygodniu jako restauracja gdyż w mińsku i okolicach nie ma podobnego uroczego miejsca w którym można smacznie zjeść - no chyba że karczma w człekówce. a z tego co wiem to za cenę 150 zł/os ciężko znaleść miejsce na wesele, chyba że remizę strażacką. Ceny w mińsku zbliżają się powoli do tych warszawskich a tam cena od OSOBY wynosi 300 zł +++
    • nowozency962012 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 11.06.12, 21:37
      Witam.
      Ja jako młoda oraz mój małżonek jak najbardziej polecamy to miejsce. Jesteśmy z Warszawy i wybraliśmy Ziubiakową Karczme jako wymarzoną sale, której jednym z wielu pozytywów jest klimat. Cudownie urządzone wnętrze nadające nastrój do biesiadowania. U nas na weselu grała kapela i wydaje mi się że to ona podtrzymuje nastrój całej imprezy. Panowie właściciele znają się na tym co robią i wkładają w to całe swoje serce tak to odebraliśmy jak również nasi rodzice.
      Jedzenie było bardzo dobre nie mamy nic do zarzucenia tak samo my jak i goście od których telefony dzisiaj nam sie urywały. Byli oszołomieni klimatem miejsca z dala od miejskiego zgiełku.
      Dla nas było to wymarzone wesele z profesjonalną obsługą = 10/10 :)
        • weselnicy7062012 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 18.06.12, 11:02
          Witam, moje wesele się odbyło w tej karczmie i byliśmy bardzo zadowoleni, bardzo sprawna obsługa (byłam pod wrażeniem aby tak szybko i sprawnie obsłużyć 180 osób), klimat tego miejsca jest nie powtarzalny i bardzo nastrojowy czego jeszcze dopełnieniem było ognisko wieczorem (co wielu gościom się podobało). Jedzenie bardzo dobre, przyrządzone i podane w odpowiedni sposób. Jestem bardzo zadowolona z różnych propozycji właściciela co do menu które odchodziło od tradycyjnych dań i zostało pozytywnie przyjęte przez gości. Serdecznie polecam to miejsce do organizowania różnego typu imprez.
          • kkaska33 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 26.06.12, 14:01
            szczerze mówiąc wydaje mi się że użytkownik nowozency90612 i nowożeńcy 7062012 to ta sama osoba, czyli zapewne właściciel tej karczmy,
            byłam tam na weselu i mnie się tam nie podobało, jedzenie kiepskie, mały wybór na stole, siedziałam po prostu głodna, człowiek by tu coś zawsze chapsnął, a nie było tak szczerze co, wiem ze są różne gusta smakowe, i nie w każdy trafisz, ale tutaj to była porażka, nie jestem przyzwyczajona do takich imprez, na wiekszości wesel stoły się uginają od jedzenia, że oczy by jeszcze jadły, tylko w brzuchu miejsca brak :), a tu było odwrotnie, jedyny plus to to podwórko z ogniskiem, człowiek czuje się jakby siedział w piwnicy, tak ciemno jest.
            tamto wesele naprawdę jest chyba najgorsze na jakim byłam, pod względem oczywiście dań i sali.

co do tradycyjności dań o których pisze "weselnicy 7062012" ja tam nie zaliczam do dan tradycyjnych sałatkę nicejską, nuggetsy czy jakieś dziwne śledzie? sorry nawet zamiast schabu w galarecie użyli jakieś pieczeni na bazie mielonego mięsa?

po tym weselu co ja byłam, to telefony się może i uginały, ale raczej żeby wyliczać negatywy tej sali i jedzenia, taka prawda
            • eliza86waw Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 03.08.12, 11:37
              > szczerze mówiąc wydaje mi się że użytkownik nowozency90612 i nowożeńcy 7062012
              > to ta sama osoba, czyli zapewne właściciel tej karczmy

jeżeli uważa Pani, że pozytywne opinie na temat karczmy są pisane jedynie przez właścicieli (których bardzo serdecznie pozdrawiam :)) to zapewne te negatywne pisane są przez zazdrosną konkurencję. byłam w ziubiakowej na chrzcinach i bardzo mi się podobało, dzieciaki miały gdzie się wyszaleć a jedzonko na prawde pierwsza klasa i było go tyle że każdy dostał jeszcze co nieco do domu w plastikowych pojemniczkach
      • kkaska33 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 26.06.12, 14:08
        co to za profesjonalna obsługa, która talerzy nie wynosi? ciasta i wiesjski stół sa na oddzielnych stołach, więc biorąc ciasto bierzesz talerzyk, biorąc kiełbaskę bierzesz kolejny talerzyk i tak siedzisz z tymi 3-4 talerzami przy stole parę godzin nie wiem czy to można nazwać profesjonalną obsługą?
        • ulaijarek Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 27.07.12, 15:18
          Ziubiakowa Karczma to naprawdę świetne miejsce, ma swój styl i klimat. W maju urządziliśmy tam swoje wesele i wszystko super się udało. Jeśli szukacie domu weselnego bez balonów, satynowych pokrowców na krzesła, luster i marmurów, a jednocześnie lubicie biesiadne klimaty to miejsce jest właśnie dla Was :-) Zubiakowa jest miejscem na pograniczu restauracji i karczmy. Jest klimatycznie, swojsko, ale nie wiejsko ;-) Jedzenie było naprawdę pyszne i było go tyle, że jeszcze pół rodziny obdzieliliśmy tym co zostało. Pan Rafał i Adrian naprawdę znają się na rzeczy i są pomocni na każdym kroku. Mają doświadczenie w gastronomii dlatego o jedzenie naprawdę nie trzeba się obawiać. Menu które nam zaproponowali sprawdziło się w 100%. Zaufaliśmy im i to się opłaciło. Świetnym pomysłem jest zadaszony parkiet, goście chętnie korzystali z niego aby zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć nie tracąc jednak kontaktu wzrokowego z salą taneczną :-) a w nocy zapłonęło ognisko, które również znalazło swoich amatorów :-) cena też jest baaardzo przystępna porównując np. z realiami warszawskimi. naprawdę gorąco polecamy!!! pozdrawiamy też z tego miejsca Pana Rafała i Adriana i życzymy dalszych sukcesów w branży :-)
    • haniadarek Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 25.09.12, 15:32
      7 września br. (piątek) obchodziliśmy w Ziubiakowej Karczmie Srebrne Wesele. Miejsce to jest godne polecenia. Zabawa była wspaniała. Goście dopisali, sala i stoły przygotowane były elegancko. Jedzenie: przystawki, posiłki gorące, ciasta i owoce – były świeże i smaczne, w ilościach wystarczających (a nawet na wynos). Napoje w małych poręcznych butelkach, uzupełniane były na bieżąco, kawę i herbatę w ilościach nieograniczonych można było zrobić samemu przy stoliku z ciastem i owocami. Talerzyki wymieniane były na bieżąco. Obsługa była miła i dyskretna. Na podstawie przeczytanych opinii obawiałam się śliskiej terakoty – nie było takiego problemu. I co ważne w takich miejscach – toalety są czyste i jasne. Nie dopisała tylko pogoda i nie było ogniska, ale i tak mamy niezapomniane, wspaniałe wspomnienia.
      • narzeczona2013 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 17.10.12, 17:34
        Zwracam się z pytaniem do osób, które były na weselu pow.150-160 osób. Czy było tłoczno i czy goście byli rozdzieleni (chodzi mi o jedzenie na górze, na sali tanecznej czy na tarasie). Jest to dla mnie bardzo ważne. Sala bardzo mi się podoba, jedzenie przepyszne jedynie martwię się o ilość gości.
        • miss-roza Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 24.10.13, 11:25
          DRAMAT!!! bylam tam w tym roku! wesele na 100 osob. lokal jest maly przez co bylo strasznie ciasno do chodzenia,jedzenia,tanczenia. zeby odejsc od stolu musialam wysuwac krzeslo do tylu poza inne zeby wyjsc lub skakac po wszystkich do ostatniego. przy przywitaniu mlodych nie wiadomo jak to zorganizowac. jedzenie bylo tak ochydne ze z mezem siedzielismy caly czas glodni, nawet przystawki sie nie nadawaly. niedosolone, niedogotowane ziemniaki,przepiepszony rosol, miesa drugiej klasy itp. poprostu dramat!!! zeby tego bylo malo na stolach wiecznie brakowalo napoi i alkoholu a wszystkie naczynia mialy jakies uszczerbki(poszczerbione talezyki, miseczki na zupe, pekniete szklanki kieliszki a sztucce brudne-sama prosilam o wymiane). panie byly tak nieogarniete ze mialy problem nie tylko z organizacja podawania dan ale nawet z obsluga baru - nalewaly tylko wino bo tylko to potrafily, a z kieliszkami wina nawet kilkoma zamawiajacy sam ganial do stolu. porazka! zero organizacji! drinki robil tylko wlasciciel wiec wiadomo ile czasu sie schodzilo. sala do tanczenia jest oddzielna od tej gdzie sie konsumuje "posilki" i jast tak mama ze nie moglismy sie pomiescic przy pierwszym tancu. mlodzi mieli tak malo miejsca ze wpadali na gosci. Po 12 jak goscie zaczeli sie usuwac i zostala polowa osob dopiero zrobilo sie optymalnie do tanczenia. jedyne co dobrze wspominam to swojak ktory z reszta chyba byl przywieziony przez mlodych.
          odradzam szczerze a kolega ktory bral slub byl strasznie wsciekly ze wydal tyle kasy na byle co.
          • ewek0428 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 27.10.13, 18:22
            Stanowczo nie zgadzam się z miss-roza! Uważam, że napisałaś stek bzdur!!! Jak mozna być takim podłym?! Widać, że nie byłaś w Ziubiakowej na weselu!

Sama miałam wesele w tym roku we wrześniu w Ziubiakowej i nie było nikogo kto by na cokolwiek narzekał! Na weselu był ksiądz (wyższej rangi), który w różnych miejscach jada i nie byle co, sam powiedział, że takiej smacznej kaczki nigdy nie jadł! Rosół nie był za pieprzny czy zimny a ziemniaki nie dogotowane. Widocznie Twoi Państwo Młodzi wybrali jedzenie drugiej klasy. My posłuchaliśmy się organizatora i bardzo dobrze na tym wyszliśmy. U nas Była karkówka, pierogowe różności, wędlinka, pieczony schab na wiejskim stole (wiejski stół pierwszy został zjedzony :)), tatar, jedzenia bardzo dużo pozostało i większośc zabraliśmy na poprawiny. Ciasta czy owoców tez nie zabrakło!Łazienki bardzo czyste, talerzyki wymieniane na bieżąco (nic nie było uszczerbione!!!), napoje również. Kelnerki chodziły non stop! Mieliśmy wesele na 170 osób (stoły były rozstawione na dwóch salach i nie było problemu z tańczeniem na tarasie. Organizator zaproponował nam Pana który odwoził busem gości do domu, przez co nikt nie martwił się o transport. Koszt transportu wyszedł 300zł. Zrezygnowaliśmy z barmana a Pan Artur dał go nam w gratisie! Za bar w ogóle nie płaciliśmy. Ludzie nie odchodzili od baru! Mieliśmy bimberek, naleweczkę, goście brali piwo. Wszyscy byli zadowoleni! :) Organizator na sam koniec wesela bardzo milo mnie zaskoczył, ponieważ podarował mi piękny duży bukiet z margerytek! To prawdziwy profesjonalista! Mieliśmy darmowy pokój dla Państwa Gości, w którym spały dzieci ( i też nie robił w tej sprawie żadnego problemu). Ślub był o 15:30 i ciężko było się pozbyć gości!!!

• ewek0428 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 27.10.13, 18:25
              Proszę się zastanowić, jeżeli tak jest ponoć źle w tej sali to dlaczego właściciel ma zarezerwowane terminy na dwa lata do przodu? Zajęte nie tylko soboty ale i piątki. Organizuje bale karnawałowe, andrzejki, sylwestra i zawsze ma komplet gości! Wiem bo sama chciałam się kiedyś wybrać i nie było miejsc.
              • anciarek2010 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 28.10.13, 02:07
                Ewa ja bylam u Ciebie na weselu! Zgadzam się w 100% z Tobą! Wszystko super i wspaniale! To chyba konkurencja nie śpi i pisze złośliwe komentarze. Podobało nam się wszystko! Przywitanie gości chlebem ze smalcem, kelnerki w pięknych strojach, pyszne, niespotykane jedzenie (kaczKa, łosoś w całości), przesympatyczna obsługa. Jako goście nie mamy NIC do zarzucenia temu lokalowi.
              • miss-roza Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 15.11.13, 22:43
                ewek0428 moj znajomy rowniez sprawdzil opinie i zarezerwowal te sale, z tym ze do dzis mowi ze zepsul sobie cale wrazenie wesela. nie wiem skad masz informacje ze sala jest zarezerwowana na dwa lata w przod, moj znajomy rezerwowal sale dwa miesiace przed i mial 3 terminy do wyboru. wedlog mnie swiadczy to o srednim zainteresowaniu sala. dodatkowo cena za wesele jest adekwatna do miejsca i jakosci. co do opinii ja mlodych, rowniez zapewnialam ze to byl przepiekny slub i fajne wesele. przykro bylo na nich patrzec jak sie rozgladali po gosciach czy wszystko jest ok bo sami juz wiedzieli ze jest powazny problem. co do ilosci jedzenia jakie zostalo po imprezie widac jak ludziom smakowalo, znajomi nawet nie chcieli go brac.
                afrikana jakbym byla z konkurencji bylabym bardziej surowa. sala jakoscia mniej wiecej odpowiada sali w kaluszynie-podobnie zenujaca impreza tyle ze tam jest znacznie dalej do cywilizacji. mozna wziac pod uwage ze pobite naczynia trafily sie naszej szostce siedzicej obok siebie i byl to straszliwy pech jednak w to szczerze watpie. mam jednak nadzieje ze po sezonie weselnym zmienili naczynia bo to WSTYD dla lokalu!!!czegos podobnego w zyciu nie widzialam.
                by the way rosol byl z pierogami O ZGROZO!!!!!!!
          • afrikana Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 28.10.13, 23:36
            miss-roza kłamiesz jak z nut, na 100 % jesteś z konkurencji.

wszystkie naczynia mialy jakies uszczerbki(poszczerbi
            > one talezyki, miseczki na zupe, pekniete szklanki kieliszki a sztucce brudne-sa
            > ma prosilam o wymiane)

stek kłamstw, a to można na szczęscie bardzo łatwo sprawdzić :)

Ja byłam ta na weselu na koniec sierpnia i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że było idealnie. Sala, obsługa, jedzenie robią wrażenie i nie można się do niczego przyczepić. Ale nie jest zbyt duża, wydaje mi się, ze tak gdzieś maksymalnie do stu osób. Klimaciarsko :)
      • 0mysza1 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 15.05.14, 22:15
        Robiłam tam chrzciny córki...Ta Karczma to porażka. Miał byc krem borowikowy a była zupka z torebki,miał być deser lodowy a była kosteczka lodu o wymiarach 2 cm na 2 cm z owocami z puszki. Owoców na stole to tyle co brudu za paznokciami u chłopa ze wsi. Na stole pustki,goście wyszli głodni. Nie było czym wódki zagrysć oprócz dużego talerza jajek. Jedzenia naprawdę mało było na stole. Obsługa chodzi w tych waciakach jakby chciała a nie mogła. Napój brakowało,nawet i o chleb trzeba było się upomnieć. Będąc z kolei w tej karczmie na weselu również wyszliśmy głodni. Na półmisku była kaszanka i salceson i jakieś pieczone mięsa. Ani kabanosa ani szynki ani salami. Po taniosci robią.Nawet nie dają na półmisku pomidora i ogórka tylko zrobią sałatę żeby taniej było.wiejski stół nie wart 1000zl bo poloza małego łososia i udziec,trochę smalcu, zurku i kiełbasy 3petka. A żeby tego było mało to piwo trzeba sobie kupić w barze bo na wiejski stół nie można wnieść swojego. Żenada. Kończąc mogę tylko powiedzieć,żeby ludzie przejrzeli na oczy i choćby mi i darmo chcieli zrobić imprezę to nigdy więcej tam nie pójdę. Cwaniactwo,które ładnie tylko opowiada a w rzeczywistości pustki na stole. Dziadostwo i basta.
        • orange10 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 16.05.14, 12:15
          Załamałam sie tymi negatywnymi wpisami :-( za miesiąc organizuje tam chrzciny mojego dziecka. Omysza powiedz mi czy rozmawiałaś po chrzcinach z właścicielem o tym co Ci się nie podobało ? Qrcze nie mam zamiaru płacić za jedzenie bz torebki, no masakra
          • grazyna77mmz Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 22.05.14, 12:15
            @orange10 Nie martw się, napewno będziesz zadowolona!:) Jedzenie jest świeże, dobre i jest go naprawde duuużo, obsługa też ok, ciasta i owoce uzupełniane na bieżąco. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądają gotowe stoły itp to umów się z właścicielami i zajrzyj do Ziubiakowej przed jakimś przyjęciem - u nas nie było z tym problemu, zobaczylismy jak wszystko wygląda na gotowo i nie mielismy wątpliwości:)
        • 38maja Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 19.05.14, 19:18
          W karczmie 15.05 2014 robiliśmy komunię córki na 30 osób i jesteśmy bardzo zadowoleni. Posiłki były bardzo smaczne a rosół z pierożkami wyborny. Na stole były same pyszności i naprawdę było w czym wybierać. Każdy wyszedł najedzony i zadowolony. Na stole ze słodkościami braki były uzupełniane i niczego nie brakowało a ciasto było bardzo smaczne. Obsługa przemiła, pełen profesjonalizm . Deser lodowy też zamawiałam i akurat dla mnie porcja wystarczająca .Stołu wiejskiego osobiście nie miałam ale z opini znajomych którzy mi polecili to miejsce wiem że jest bogato a na blacie same smakołyki .Miejsce godne polecenia, właściciel komunikatywny i konkretny, wzbudzający zaufanie.Jeśli będę miała okazje z przyjemnością tam wróce.Pozdrawiam pana Rafała i dziękuje mu jeszcze raz za wspaniałą organizacje.
        • grazyna77mmz Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 22.05.14, 12:08
          nie wiem o jakim lokalu Pani pisze ale napewno nie o Ziubiakowej! Robiłam tam wesele, byłam na balu karnawałowym i jak czytam Pani post to mam wrażenie ze rozmawiamy o dwóch różnych lokalach. Stoły na naszym weselu uginały się od przystawek... Salami na półmisku mięs pieczystych i wędlin wiejskich? Stół wiejski też mieliśmy jak to się mówi - full wypas, a na nim pieczona noga, schab z kością, indyk, kaczka, łosoś, pieczone golonki, kwaśnica, smalec, kiełbasy i inne cuda. Piwo oraz drinki które kupiliśmy sobie SAMI bez najmniejszego problemu mogliśmy postawić na stole, bez żadnej dopłaty czy dziwnych rozmów... W menu które wybraliśmy mieliśmy 5 dań gorących oraz 11 przystawek, teraz żałuję że nie posłuchałam rady właściciela i nie wybrałam menu z 4 daniami gorącymi za niższą cenę, bo goście nie byli w stanie tego wszystkiego przejeść. Jedzenie pycha, nasi goście byli zachwyceni grillem w ogrodzie na którym było chyba wszystko .. łosoś, żeberka, karkówka, kiełbaski, boczek, szaszłyki, pierś z kurczaka, skrzydełka itp. Rozumiem że komuś coś się może nie podobać, ale jeśli pisze Pani że wszystko jest za przeproszeniem "do dupy" to robi Pani komuś nieuczciwą antyreklamę która mija się z prawdą. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć że GORĄCO POLECAM Ziubiakową i bardzo chętnie tam wrócę!
        • 1tymex Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 22.05.14, 12:48
          @0mysza1
          "owocow tyle co brudu za paznokciami u chlopa na wsi" - rozumiem ze owocow bylo w brud?
          Sam mieszkam na wsi, o paznokcie dbam i jestem zazenowany pani postem...
          A co do tematu, w ziubiakowej bylem jako gosc tez na chrzcinach, lubie zjesc dobrze i duzo i bardzo chetnie tam wroce bo spelniaja obydwa warunki:) a kaczuszka z żurawiną rewelacja!
          • osiczanka89 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 24.05.14, 11:21
            Chcieliśmy wraz z Mężem polecić to miejsce na organizację wesela, nasze odbyło się na początku maja tego roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru.
            Piękna sala, super otoczenie i pyszne jedzonko (grill i kaczka zrobiły furorę wśród naszych gości!). Stoły uginały się od jedzenia, żałuję, że nie mogłam wszystkiego spróbować Panie w ludowych strojach świetnie komponują się w wystrój sali.
            Pan Rafał zaoferował nam swoją pomoc w transporcie gości oraz przewiezieniu jedzenia do domu. Ze świecą szukać takich właścicieli :)
            Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji naszego dnia.
            POLECAMY!!
      • caramerra Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 11.08.14, 22:14
        Bylam z mezem na weselu w ostatni weekend i bardzo nam sie podobalo. Lokal bardzo ladny, fajnie wykonczony, ognisko, grill, fajny taras i hustawki z ktorej nasza pociecha nie schodzila, wszystko to stwarzalo fajna, ciepla atmosfere. Jedzenie dobre, widac ze swieze, drink bar od ktorego goscie nie odchodzili takze na plus. Bardzo mile zaskoczylo mnie grillowanie w ogrodzie, kucharze serwowali same smakowitosci w tym pysznego lososia:) lokal naprawde godny polecenia, dawno nie bylam na takim klimatycznym weselu
    • smerfetka162 Re: Karczma Ziubiakowa - opinie 04.02.15, 20:26
      Witam. Bawiłam się jakiś czas temu w tej Karczmie. Mi jedzenie odpowiadało nie narzekałam na nie, ale słyszałam różne opinie od ludzi, przebywających w tej Karczmie. W skrócie powiem trzeba iść samemu tam i ocenić. Pozdrawiam :).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka