Dodaj do ulubionych

Kto jest dumny z Pani Poseł z Mińska??

22.10.10, 14:43
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8551483,Sejm_zajmie_sie_dzisiaj_szescioma_projektami_dotyczacymi.html
Obserwuj wątek
   • bj27 Re: Kto jest dumny z Pani Poseł z Mińska?? 22.10.10, 16:14
    A czy Tobie, droga Marianno, zagląda ktoś do sypialni, tudzież do kuchni? Czy rozlicza Cię z tego czy współżyjesz z mężem, jak często i w jakich pozycjach? Nie? Więc bądź katoliczką i Ty nie czyń tego, co niezgodne z Twoją religią. A inni niech czynią, to co uważają za słuszne w kwestii posiadania (bądź nie) potomstwa.
   • joshima Re: Kto jest dumny z Pani Poseł z Mińska?? 22.10.10, 16:35
    marianna1970 napisała:

    > Dla kogoś kto jest katolikiem, życie zaczyna sie od poczęcia i nie ma znaczenia
    > czy embrion lub zarodek ma 1 dzień czy 9 miesięcy
    W takim razie niech katolicy decydują za siebie i tylko za siebie a nie za innych. Mamy tu państwo świeckie i prawo świeckie a nie kościelne. Pisze to jako katoliczka.

    --
    JoShiMa

    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi.
  • bj27 Re: Kto jest dumny z Pani Poseł z Mińska?? 22.10.10, 16:10
   Ciekawa jestem jakie zajęłaby Pani Posłanka stanowisko ws. in vitro, gdyby temat niepłodności dotknął ją bezpośrednio, tj. np. dotyczył którejś z jej córek.
   Dla mnie to co się wyrabia w tym kraju, to wstyd. Jak można odbierać ludziom nadzieję na posiadanie potomstwa, no jak?? Nie chcą, to nie muszą poddawać się zabiegom, ale innym nie powinni się wtrącać.
  • isminaa Re: Kto jest dumny z Pani Poseł z Mińska?? 23.10.10, 00:21
   hm... to dziwne, że ponad cztery lata pani poseł się nie odzywa i nie pokazuje w TV a tu nagle tuż przed wyborami wyskakuje z przygotowanym projektem.

   Szkoda, że psełdo pani poseł sobie w ten sposób bardziej szkodzi niż pomaga.

   Gdy miałam wczoraj tą "przyjemność" oglądać w TV wypowiedzi w mównicy sejmowej pani W. to scyzoryk mi się w kieszeni otworzył.

   Co to za człowiek=kobieta.

   Ja mam dzieci choć różnie to mogło być ponieważ jestem chora i ciąże moje były wysokiego ryzyka, ale udało się. To cudowne uczucie mieć możliwość tak kogoś bezwarunkowo kochać, troszczyć się o niego i mieć tą świadomość, że jest się wszystkim dla tej małej istoty.
   Jak można odbierać możliwość posiadania dziecka małżeństwom tym co chcą i mogą je mieć dzięki metodzie in vitro!!!!!!!!!!!!

   Pani poseł wstyd mi za panią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Ja uważam, że gdy się czyni dobro innym to ono powraca do nas... a co powróci gdy coś takiego Pani czyni...
  • palec_fakalec śmierć za śmierć 23.10.10, 13:18
   5 lat za stosowanie in vitro? hmm moim zdaniem powinno się karać śmiercią za śmierć... dodatkowo dla masturbujących się chłopców katolicki dom poprawczy pod nazwą "paetzówka", a dla dziewczynek które tylko owulują bez zapłodnienia pręgierz i publiczne załodnienie przez przeszkolonego inseminatora z frakcji młodych jedynie słusznej partii
   • glos_mm Re: śmierć za śmierć 23.10.10, 16:57
    A propos in vitro, może spójrzmy jak gorliwymi Katolikami są posłowie PiS.
    Ile razy w oficjalnych transmisjach, gdzie elementem uroczystości była Msza Św. przeciwnicy in vitro przystępowali do Komunii Św.
    Zapewne przy takich okazjach był Konfesjonał,gdzie można się było wyspowiadać, i spokojnie w pełni wziąć udział w Mszy Św.

    • tygryskowaty Re: śmierć za śmierć 23.10.10, 18:38
     PISiory same się wykluczają z rządzenia coraz to mądrzejszymi pomysłami. Ja myślę, że nie mają szans po tym mądrym wyskoku nawet na burmistrza. No ale dobrze. Radykalizm i fanatyzm to dobre dla Iranu.
  • one_klawisz Re: Kto jest dumny z Pani Poseł z Mińska?? 23.10.10, 21:10
   Jak można być dumny z talibanu. Jeżeli Pani poseł jako była dyrektor szkoły uważa że przedstawiając taki projekt swojej ustawy błysnęła intelektem, otwartością na ludzi, to według mnie chyba się pomyliła, pokazała swoje myślowe skostnienie i chęć przybodobania się elektoratowi bardzo konserwatywnemu. Liczy na to że w przyszłych wyborach wszystkie babcie polecą do urny i na nią zagłosują.Chciałem Pani poseł powiedzieć, że poseł Piłka też tak myślał i już - indyk też myślał.
  • margot_may Re: Kto jest dumny z Pani Poseł z Mińska?? 25.10.10, 12:33
   A ja się dzisiaj dowiedziałam, że jeszcze rok temu abp Hoser (głównodowodzący rady bioetyki kościelnej czy czegoś takiego) popierał projekt Gowina i Wargockiej, ale przestał, bo Głódź i Michalik byli bardziej konserwatywni od niego i bał się o swoje stanowisko. To pewnie taka kościelna wersja walki o stołki.
   • iwers99 Re: Kto jest dumny z Pani Poseł z Mińska?? 26.10.10, 10:41
    www.teresawargocka.pl/biografia.html
    No bardzo ładne zdjęcie. Ciekawe, czy kiedykolwiek Pani poseł patrząc na swoją wnuczkę/ wnuczka pomyślała, że inni też chcą być rodzicami?
    Kiedyś za głoszenie herezji palono na stosie. Idąc tokiem myslenia Pani poseł karałabym przymusową kastracją za każdy sosunek w innym celu niż prookreacja.
    Normalnie średniowiecze...a nawet może gorzej
     • mortal_kombat11 Re: Kto jest dumny z Pani Poseł z Mińska?? 27.10.10, 01:30
      palec_fakalec napisał:

      > pani poseł napisał, że ukończyla lo im. polskiej macierzy szkolnej podczas gdy
      > naprawdę kończyla lo im. juliana marchlewskiego, który był komunista i przeciwn
      > ikiem niepodległości polski. a wiadomo czym skorupka za młodu nasiąknie...

      jednym słowem na stronce "sprzedaje" najzwyklejszy kit..czyli kłamstwo..
  • one_klawisz No i padła ustawka 29.10.10, 12:03
   Pani posełka się odezwała na forum sejmu i broniła godności zarodka ale sejm stwierdził, że nie będzie się bronić i odrzucił nieszczęsną ustawę. Teraz Pani poseł może chodzić po Mińsku z dumnie podniesioną głową jako męczennica za przekonania.
      • one_klawisz Re: No i padła ustawka 02.11.10, 13:44
       No beton nad betony. Pani poseł jedyna sprawiedliwa a to ogłupiałe społeczeństwo nic nie wie, nic nie rozumie, wszyscy są okłamywani . Ci co chcą mieć dziecko to są mordercy, którzy zabijają embriony. Ludzie są uszczęśliwiani za cenę zdrowia i życia.Ludzie mają zaburzony stosunek z żoną i mężem i będzie syndrom zaburzeń psychicznych. Przecież to prosta droga do talibanu. Ludzi. Ludzie chcą grzech usankcjonować. Tej kobiecie pomyliły się zawody, myśli oraz bycie posłanką ukazały jej najgorsze cechy. In vitro uderzy w ludzkość, Panią Poseł coś już uderzyło i nie było to na pewno in vitro.
        • marcinkrolik123 Re: No i padła ustawka 04.11.10, 00:30
         Problem w tym, że cała dyskusja wokół in vitro jest skrajnie zideologizowana. Zabawne, że ultrakonserwatywne środowiska kościelne i ludzie prawicy podnoszą rwetes tylko wtedy, gdy można na tym coś politycznie ugrać. Opowiadanie się za życiem ja rozumiem w ten sposób, że uparcie stoi się na swoim stanowisku, głosi afirmację życia i prawdy chrześcijańskie, a nie krzyczy o ekskomunikach, kiedy biją poseł Wargocką. Kościół, jeśli chce zachować twarz, musi znaleźć się trochę w sytuacji proroka stojącego na rogu ulicy i uparcie głoszącego swoje przesłanie bez względu na to, czy ktoś go słucha, czy ciska w niego kamieniami. Metoda Fidela Castro, a taką w tej chwili stosują i biskupi i PiS, odbija się rykoszetem. Dla Teresy Wargockiej in vitro to okazja do szerszego zaistnienia niż łamy lokalnej prasy.
         --
         Marcin Królik
         czlowiekwsrodluster.wordpress.com/
  • gheos Re: Kto jest dumny z Pani Poseł z Mińska?? 04.11.10, 18:13
   Posłanka, pedagog składa projekt, w którym chce usankcjonowac prawnie wlasne przekonania religijne (moralne?) - bez refleksji, bez sensu... Bez wiedzy z dziedziny medycyny i polityki spolecznej. Ideologiczny bełkot! Albo ohydna polityczna kalkulacja. Ciekawe tylko - gdzie Pani Wargocka bardziej moze szkodzic - w szkole jako dyrektor, czy w Sejmie jako poslanka...?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka