Dodaj do ulubionych

Dobre przedszkole dla trzylatka

16.03.11, 22:55
Czy możecie polecić dobre przedszkole prywatne w Mińsku? Chodzi mi głównie o małą grupę i wysoką jakość opieki.
Obserwuj wątek
      • elutek.ch Re: Dobre przedszkole dla trzylatka 17.03.11, 09:22
        Ja szczerze polecam MRÓWKOLANDIĘ,
        mrowkolandia.dlaprzedszkoli.eu/?m=kontakt
        Chodzi tam mój syn, zaczął jak miał 2,5 roku teraz kończy bo idzie do szkoły(tam już chyba nie będzie tak słodko ;/)
        Przez ten cały okres nie mam się do czego przyczepić - a moje dziecko chodzi
        tam wielka przyjemnością - i to chyba jest najlepsza ocena jaka można im wystawić :)
        • isminaa Re: Dobre przedszkole dla trzylatka 18.03.11, 00:05
          Mnie przeraziło w MRÓWKOLANDII to, że:
          1. Dzieci mają do dyspozycji tylko dwa pomieszczenia i do tego nie za duże.
          2. Na podłodze jest terakota a dzieci w czasie zajęć korekcyjnych mają gołe stopy...
          3. Brak odpowiedniego zaplecza socjalnego

Ciekawa jestem gdzie chcą pomieścić grupę żłobkową... chyba na tym ciasnym korytarzu...

Panie bardzo sympatyczne, dzieci je lubią.

pozdrawiam
          I.
    • nuna27 Re: Dobre przedszkole dla trzylatka 17.03.11, 15:37
      Polecam Swiat Odkrywców na Małej 4. Nowe przedszkole, więc grupki niewielkie, panie bardzo się starają. Obydwoje chodzą równie chętnie, płacz jest co sobota rano, że nie idą do przedszkola. Acha, bardzo czysto i swoja kuchnia- dla mnie to ważne kryterium wyboru.
    • alkakwiat Re: Dobre przedszkole dla trzylatka 17.03.11, 17:32
      Ja polecam Chochliki. Ciocie tak córka nazywa Panie, są bardzo miłe, opiekuńcze. Są bardzo ciekawe zajęcia, moja córcia się nie nudzi. Przedszkole jest od września, i jest mało dzieci więc Ciocie spokojnie mogą się zająć dziećmi. Jest oddzielna grupa maluchów dzieci mają nie całe 2 latka. Więcej nie wiem na ten temat bo moja córcia ma 3 latka.
      Bardzo polecam to przedszkole
        • dianaro Re: Chochliki 06.03.12, 18:24
          Chochliki to obecnie punkt przedszkolny HIPO ul. Siedlecka 4 a tu stronka:
          www.hipo.edu.pl/
          Na tej stronie znajduje się wykaz wszystkich przedszkoli w Mińsku Mazowieckim - z adresem i nr telefonu włącznie.

www.minsk-maz.pl/redir:79
          • betapaw Polecam Funny Kids 06.03.12, 22:09
            Powiem tyle, moje dziecko chodzilo do tego przedszkola, ale niestety ze wzg na koszt przenieslismy ja po ponad roku gdzies indziej. I jedno co moge stwierdzic to byl najwiekszy blad jaki zrobilismy. Przedszkole male ale bardzo mile panie-ciocie, dzieci zadowolone, jedzonko pycha no i widac jak dziecko sie rozwijalo, czego nie mozna bylo powiedziec o kolejnym w ktorym bylo ;(. Ale teraz wszystko wrocilo do normy i jest ok :)
            Wiec polecam bardzo to przedszkole!!!!
      • agacior0 Krasnoludek/Nadrzeczna 07.03.12, 09:21
        A czy ktoś "chodzi" do Krasnoludka na Nadrzecznej? Zastanawiam się, czy nie zapisać tam dziecka, ale potrzebuję opini kogoś, kogo dziecko tam chodzi lub chodziło. Bardzo proszę o info.
      • ruta.dl Re: Dobre przedszkole dla trzylatka 07.03.12, 09:44
        moje chodza do Mini Raju - corka skonczyla juz i do szkoly poszla, syn chodzi do 2-latkow.
        Mam sporo zastrzezen, ale generalnie jest ok - male grupy, fajne panie, ciekawe zajecia. No i dzieci zadowolone, a to wazniejsze niz moje "ale". Niesety z roku na rok czesne coraz wieksze, wiec zastanawiamy sie nad przeniesieniem.
          • ruta.dl Re: Dobre przedszkole dla trzylatka 08.03.12, 08:53
            klaustrofobiczne pomieszczenia (niskie i ciemne).
            plac zabaw prawie cala wiosne potrafi byc pod woda, wiec dzieci nie wychodza na dwor (w tym roku zapowiada sie raczej sucho wiec moze bedzie lepiej).
            Podworko jest czesto otwarte, kazdy moze wejsc na teren.
            To co mi sie nie podobalo na koniec roku, to ze 7-latki konczyly przedszkole z wielka pompa, z dyplomami, pamiatkowymi zdjeciami, w kretynskich amerykanskich togach, a kilkoro 6-latkow ktore szly wczesniejszym trybem do szkoly zostaly w ogole pomieniete, nie dostaly zadej pamiatki po 3 latach w przedszkolu (3 lata czesnego to ponad 15000 zl zaplacone i dziecko nawet ksiazeczki z dedykacja nie dostalo). Moja corka sie poplakala i do tej pory jedyne wspomnienie jakie ma z przedszkola to ze jej bylo na koniec przykro.
            • arlets Re: Dobre przedszkole dla trzylatka 13.04.12, 22:32
              czy my mamy na mysli to samo przedszkole? Mini Raj przy Warszawskim Przedmieściu?! my po długich poszukiwaniach świetnie trafilismy (po trudnych przejściach, płaczach, histeriach w poprzednich przedszkolach, aklimatyzacja w tym poszła sprawnie, szybko i chyba zawdzięczam to tylko opienkunce) ja szukałam przedszkola z własną kuchnią (forma cateringu zupełnie mi nie odpowiada, mam wrazenie, że to jedzenie dzieci dostaja juz nieco chłodne ale mniejsza z tym) miła, uśmiechnieta kadra... można pisać dużo ale najlepszymi rencenzentami są nasze dzieci i to one mają czuć się tam najlepiej :) nigdy tez nie slyszałam, że nie wychodzą na zwenątrz z powodu wody na trawie, bo o ile po roztopach faktycznie widać że jest jej jeszcze sporo to mają spory kawałek kostki i do tego chodzą na spacery. Ja osobiście polecam - moje dzieciaki pewnie też!
            • jo_an0 Re: Dobre przedszkole dla trzylatka 14.05.12, 22:58
              Witam, jestem mamą dziecka które uczęszczało do przedszkola Mini Raj od najmłodszej grupy aż do zerówki. Przez te wszystkie lata nie zdażyło się żeby były jakiekolwiek problemy z wyjściem na plac zabaw bądź spacer z powodu stojącej tam wody. Wręcz przeciwnie jak tylko nadchodziły cieplejsze dni na placu zabaw pojawiały się coraz to nowsze zjeżdżalnie, domki, huśtawki. Teren jest ogrodzony, wyłożony kostką gdzie widać dbałość o czystość. Apropos, myślę że większość rodziców jak i dzieci nie uważa że te amerykańskie togi są kretyńskie.
      • eustefia Re: Dobre przedszkole dla trzylatka 14.04.12, 20:31
        Ja polecam Przedszkole Centrum Małych Odkrywców w Osinach Nowych.

Poleciła mi je koleżanka.
        Moja córcia chodziła na początku tam na teatrzyki i inne zabawy okolicznosciowe.Od samego początku nie chciała wychodzić.
        Miła atmosfera, przestronne sale,duży plac zabaw a co najważniejsze mam szczęśliwe dziecko!
        Naprawdę polecam!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka