Dodaj do ulubionych

Stomatolog dla dziecka

29.03.14, 23:03
Może macie dobrego, cierpliwego i godnego polecenia dentystę dla 8 latka. Sulejówek, Wesoła i najbliższe okolice.
Obserwuj wątek
    • monikap1 Re: Stomatolog dla dziecka 27.04.14, 12:40
      Witam ja chodzę z 5 letnią córką do dr. Katarzyny Winiarek w Sulejówku Miłosnej. Polecam bardzo miła Pani doktor i mega cierpliwa.
      Ze starszą córką chodziłam do Vita Medica Leczył ją Pan doktor podejście owszem tylko wszystkie plomby wyleciały w ciągu 4 miesięcy a pod jedną zrobił się wielki ropień poszłam żeby antybiotyk przepisał ale niestety stwierdził że nie potrzeba a następnego dnia córka spuchła jak balon i z makabrycznym bólem miała na żywca bez znieczulenia ( bo nie działało) wyrywany ząb efekt taki że ma uraz do dentystów i teraz tylko pod narkozą mogę jej leczyć zęby. Piszę to ku przestrodze bo u dziecka bardzo łatwo można lęk na całe życie zostawić złą decyzją.
      • mama-w Re: Stomatolog dla dziecka 28.05.14, 14:13
        Ja polecam w Halinowie ul.Bema przy Józefinie. Niedawno otwarte ale już sprawdziłam z 2,5latkiem,przyjmuje tam dzieci Pani która pracuje w Warszawie w przychodni i zajmuje się tylko dziećmi. Nie pamiętam nazwy ale coś na "A". Numer 606-616-419
        • mksta Re: Stomatolog dla dziecka 28.05.14, 18:14
          Dziękuje za informację. Postanowiłam iść do swojego stomatologa w Sulejówku i nie było tak całkiem źle. Pomimo że dziecka trochę bolało, nie było problemu aby znów poszedł.
      • beata0405 Re: Stomatolog dla dziecka 10.06.14, 15:18
        gdzie przyjmuje Pani doktora, może masz numer telefonu ?
        • mksta Re: Stomatolog dla dziecka 22.06.14, 23:08
          Chodzimy do dr Kowalskiej, Sulejówek ul. Żeromskiego 5, tel. 510 286 256. Ceny przystępne i przede wszystkim dziecko nie muszę siłą ciągnąc.
    • marek338 Re: Stomatolog dla dziecka 30.09.22, 10:24
      Warto korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze możliwe rezultaty. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę szuminski-stomatologia.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Poznaniu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka