Dodaj do ulubionych

Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie.

25.08.06, 21:24
Szukam dobrego rehabilitanta w Warszawie, proszę o informacje na pocztę jeśli
ktoś może kogoś polecić, i byłabym wdzięczna za podanie orientacyjnego kosztu
jednej wizyty. Z góry dziękuje.
Obserwuj wątek
    • xixx Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 25.08.06, 21:39
      Dodam, że chodzi o wzmożone napięcie mięśniowe u 3,5 miesięcznego dziecka.
      • marypop Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 25.08.06, 22:43
        a skad jestes??? znaczy sie , z jakiej dzielnicy???
        • xixx Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 26.08.06, 21:02
          Mieszkam we Włochach, ale mogę także dojechać. Byłabym wdzięczna za kontakt do
          dobrego rehabilitanta.
    • xixx Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 27.08.06, 13:16
      Ponawiam prośbę, naprawdę zależy mi na kimś dobrym i w miarę w przystępnej cenie
      gdyż chciałabym móc sobie pozwolić na rehabilitację jak najczęściej. Z góry
      dziękuję.
      • kropek47 Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 28.08.06, 13:08
        wyslam Ci maila ;) z namiarem na rehabilitantke
        • xixx Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 09.09.06, 13:36
          Dziękuję! Już byłam i okazało się że z Julem nic się nie dzieje, lekarz coś tam
          podejrzewał ale po wizycie u rehabilitanta okazało się że jst wszystko jak
          najlepiej i Jul nie musi chodzić na ćwiczenia. Jakby ktoś chiał, mam namaiary na
          dobry ośrodek rehabilitacyjny w Warszawie na Ochocie.
          • danka371 Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 09.09.06, 19:19
            Witam! Jeśli możesz podać te namiary, to ja chętnie bym skorzystała.

danka37@vp.pl
            • xixx Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 10.09.06, 11:45
              Napisałam Ci maila. Pozdrawiam!
            • xixx Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 24.09.06, 22:18
              Wysłałam maila!
              • xixx Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 24.09.06, 22:19
                To odpowiedź do Ciebie beautiful1, nie wiem czxemu wkleila się wyżej, w kazym
                razie wysłałam Ci maila z danymi, pozdrawiam!
          • beautiful1 Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 20.09.06, 23:41
            Ja też bardzo proszę o namiary.
            • makoba Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 24.09.06, 09:09
              Stępowska Jolanta, na codzien pracuje w Centrum Zdrowia Dziecka (terminy
              straszne>>>) mozna umowic sie prywatnie: 601 223 207. Polecam w 100%.
              Wyprowadzila mojego synka z ciezkiego przypadku WNM i duzej asymetrii.
              Cierpliwa, ma super podejscie do dzieci, zwraca uwage na kazdy szczegol, jest
              bardzo dokladna, odpowie na kazde pytanie. Mozna dzwonic w nocy o polnocy jak ma
              sie jakies watpliwosci a odpowie, doradzi. Naprawde ma super cieple i
              profesjonalne podejscie. Ma takze wizyty domowe i wlasna sprawdzona kadre. Polecam.
              • nemezja1 Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 24.09.06, 12:33
                Ile kosztuje wizyta u tej pani doktor?
              • makma1 Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 02.01.07, 20:19
                Ja tej Pani nie polecam. może kiedyś była dobra, ale teraz bardzo zdawkowo
                traktuje dzieci przychodzące na rehabilitację i myślę, że w niektórych
                przypadkach nawet jak niepotrzebna rehabilitacja to i tak mówi, by ćwiczyć. w
                naszym przypadku Pani Stępowska przydzieliła nas najpierw do swojej asystentki,
                która na kolejnych zajęciach nie pamiętała jakie ćwiczenia zadała, a poza tym
                kazała wykonywaĆ jakieś b. skomplikowane ćwiczenia, które wydawałamy mi się (i
                słusznie) ponad miarę mojego dziecka (nie robiłam ich, a z dzieckiem było i
                jest wszystko ok). potem jak się uparłam to Pani Stępowska osobiście prowadziła
                nas, jednak po trzecich zajęciach zaczęło być tragicznie, bo... nie dość, że
                wchodziliśmy na zajęcia z opóźnieniem 40 min (bo Pani w międzyczasie
                przyjmowała nowe dzieci, albo była spóźniona) to na dodatek pokazała nam 1 lub
                2 ćwiczenia, kazała je powtarzać, wychodziła i przychodziła po 15 min. Suma
                sumarum była z nami od 5 do 10 min, a powinna być całe 30. w końcu przerwałam u
                niej rehabilitację, a jak poszłam na konsultację do innego b. znanego
                rehabilitanta okazało się, że w przypadku mojego dziecka rehabilitacja powinna
                zostać dawno przerwana, albo nawet w ogóle nie była konieczna. Pani Stępowskiej
                nie polecam-przereklamowana.
                z pozdrowieniami,
                Makma
          • moniag27 Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 19.12.06, 22:36
            czy możesz mi przesłać namiary na osrodek rehabilitacyjny na Ochocie,
            cmonia@o2.pl, będę wdzięczna
          • mma1 Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 27.12.06, 21:57
            Prosze o namiary na osrodek na Ochocie.Dziekuje
            • bacia14 Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 10.01.07, 23:36
              bardzo prosze o namiary ośrodka na ochocie
              bacia14@gazeta.pl
              dziekuje i pozdrawiam
              • 100ania Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 11.01.07, 18:17
                ja również dołączam się do próśb o namiary na ośrodek na Ochocie
                100ania@gazeta.pl
                • jwyszynska Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 14.01.07, 14:05
                  dołanczam się do proźby o namiary na ośrodek rehabilitacji w warszawie ,jestem
                  z Marek a mój synek ma 3 miesiące proszę o szybki kontakt na mejla gazetowego.
                  Dziękuję
                • zuzia_2006 Re: Proszę o polecenie rehabilitanta w Warszawie. 22.01.07, 19:48
                  I ja poprosze o namiary. Dotąd nie trafiłam na osobę która nam by pomogła a
                  napięcie sie wzmaga :(
                  z góry dziękuję

zuzia_2006@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka