Dodaj do ulubionych

jak zaparzyć siemię lniane?

08.08.06, 20:26
kupiłam dzis bo gdzieś czytałam ze dobre na trawienie a wcześniej jak byłam
na 1 fazie miałam z tym problem.
ale nie wiem jak je parzyć, na torebce nie napisalisad
pomóżcie
Obserwuj wątek
      • achran Re: jak zaparzyć siemię lniane? 09.08.06, 08:15
        w sumie jestem ciekawa jaka jest odpowiedz.ja wcinam cale ziarenka dodoane do
        orebow i jogurtu nturalnego w tym samym celu co tysmilezaczelam wczoraj wiec
        narazie to moja 2 porcja i narazie "bulgocze " mi w brzuchusmilemam ndzieje ze to
        dobry znak ihiihih
          • achran Re: jak zaparzyć siemię lniane? 10.08.06, 10:34
            nie wiem czy to zasluga jogurtu z otrebami ale cos sie tam ruszylo.delikatnie
            ale jednak.probuje zaparzyc to siemie ale tez przepisu nie mam.ziarenka mam
            cale i nie mam jak ich zmielic.zalalam wrzatkiem i nic.wiec teraz gotuje.ale
            tez bez rewelacji.moze one jednak sproszkowane powinny byc?
            • graszka25 Re: jak zaparzyć siemię lniane? 10.08.06, 10:46
              pytałam mojej mamy i ona mówi ze ziarenka zalać gotowaną wodą, a jak troche
              ostygnie to wypić wode + ziarenka. tak około 1 lyżkę na szklankę, na czczo pić.
              znalazłam etż w necie inny sposób trochę. trzeba zalać nasionka wodą gorącą -
              tak 2 łyżeczki nasion i 1/4 wody by było gęste. i zjeść 1 łyżeczkę wieczorem i
              1 rano na czczo tych nasionek. ja tak spróbowałam. jest okropne, ale mam
              nadzieję że zadziała. moze waga ruszy bo dziś była 0,5 kg większa. nie wiem
              skad...
              • achran Re: jak zaparzyć siemię lniane? 10.08.06, 11:12
                pogotowalam to kilka razy po ok 2-3 minuty i zrobil sie za przeproszeniem
                taki "glut".poczekam az wystygnie i to wypije.gdzies czytalam ze dziewczyny
                doprawiaja to slodzikiem dorzucaja owoce i maja kisielsmileale ja narazie wypije
                czyste bo odstawiam owoce na kilka dni zeby zobaczyc czy to one zatrzymaly moj
                spadek wagi
                    • renika7 Re: jak zaparzyć siemię lniane? 10.08.06, 12:05
                      To mój 2 dzień bez chleba big_grin a pierwszy na SB musze wam powiedzieć ze czuje sie
                      lepiej normalnie - super smile Teraz moim najgorszym problemem nie jest chleb
                      ale.. owoce z przyjemnością bym zjadła . A właśnie mam pytanko kupiłam sobie
                      mleko 0.5 % czy takie może być podczas I fazy ?
                      • graszka25 Re: jak zaparzyć siemię lniane? 10.08.06, 12:19
                        tak, ale aby nie za dużo. podobno nabiał moze hamować chudniecie. ale mleczko
                        do kawy + 1 jogurt nie powinien zaszkodzić.
                        ja jestem 5 dzień. wszytsko ok, choć też mnie cagnie do owoców zawłszcza ze mam
                        problem z zaprciani. jak tak dalej pójdzie to chyba zjem jakieś sliwki suszone
                        albo jabłko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka