Dodaj do ulubionych

jadłospis-oceńcie proszę:)

09.06.07, 14:58
Cześć dziewczyny!
Postanowiłam dołączyć do Waszego grona odchudzających się i mam nadzieję, że uda mi się wytrwaćsmile. To mój dzisiejszy jadłospis, napiszcie proszę czy jest prawidłowy:
8.00 sok pomidorowy, kawa
9.30 serek wiejski (no właśnie, czy moze byc 5%?)
12.30 omlet z 2 jajek z pieczarkami i pomidorem
15.30 tuńczyk (ile mogę zjesc tego tuńczyka?)
19.00 jajko, pomidor
Zastanawiam się czy nie jem za duzo? Będę wdzięczna za rady, pozdrawiamsmile
Obserwuj wątek
    • capri.wawa Re: jadłospis-oceńcie proszę:) 09.06.07, 16:13
      Vivkasmile
      według mnie jesz za mało, na tej diecie nie można się głodzic, masz jeść takie
      porcje aby nie odczuwać głodu, co do śniadania, to moim zdaniem nie powinno
      składać się tylko z płynów, ponieważ śniadanie, to energia na cały dzień, więc
      dorzuć coś jeszcze do tego soku smile

trzymam kciuki i powodzenia smile!!
      • vivka25 Re: jadłospis-oceńcie proszę:) 09.06.07, 16:43
        Dziękuję bardzo za odpowiedzsmile, już mi razniejsmile. Spróbuje w takim razie troche zmienic ten jadłospis, własciwie to serek wiejski traktowałam jako sniadanie bo nie lubie wczesnie jesc ale moze się zmusze. Dzięki, pozdrawiamsmile
        Vivka
    • lumidee23 Re: jadłospis-oceńcie proszę:) 10.06.07, 10:43
      jaka kawa? mi jak kiedys zaczynalam a mialam sesje kawa normalna z kofeina
      zaburzyla caly rytm diety bo kofeiny przeciez nie wolno..a jak masz do wyboru
      piatnice 3% to wybierz 3% ona ma mnaije tluszczu i mniej wędli chociaz dla mnie
      i tak jest ciut za tłusta..ja jem zwyklą piatnice 0% taka duża łzasmile albo
      ogolnie chudy ser
      mieszam go z tym jogurtem naturalnym taki nowy danone z niebieska trawka smile
      on ma konsystencje smietany 2,8% tluszczu wprawdzie ale lepsze to niz w serku
      ja jestem zadowolona smile i to bardzo smile chetnie pogadam na gadu smile
      madzia 1088342 smile kiedys nie moglam wytrwac dzisiaj mam 12 dzien diety na
      wskazniku 4 kg mniej..moze nie 6 jak niektore dziewczyny ale mam niedoczynnosc
      tarczycy..mysle ze przez te 3 dni jeszcze mi spanie z 1 kg smile
      bedzie super poza tym ja zaczynam znow diete 1 faze od czwartku smile
      wiec chetnie bede trzymala z toba smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka