Dodaj do ulubionych

czemu tu tak cicho?

19.02.09, 16:46
nikt już nie plażuje? hę?
trzymacie się jakoś w tłusty czwartek?
ja jak na razie się zawzięłam choć na lodówce trzy pączki czekają aż mąż z
pracy wróci...
dziś dzień 9 rezultatów znaczących na razie nie widzę no ale trzeba jak sądzę
być cierpliwą
pozdr
Obserwuj wątek
      • martaaah Re: czemu tu tak cicho? 19.02.09, 18:16
        cały dzień się jakoś trzymałam....było wiele okazji na tort(urodziny
        koleżanki-cukierniczki)... i właśnie 5 min temu nie dałam rady zjadłam 3
        pączki.. a teraz czuję się fatalniesad chyba nie dam rady.....
        • ania838 Re: czemu tu tak cicho? 19.02.09, 18:47
          pewnie ze dasz rade ;p
          Ja miałam co roku taka zasade... w tłusty czwartek jem tylko pączki
          5-6 (nic innego) teraz zjadłam chudy serek i mam wyrzuty bo zjadam 3
          pączki - jaki morał ??? tłusty czwartek to tłusty czwarek i jemy
          pączki a przez dni nir jemy ;p
            • lenka666 Re: czemu tu tak cicho? 19.02.09, 23:50
              hmmmm mnie się jakoś udało szczęśliwie nie złamać, waga pokazała 57 a zatem
              jeszcze tylko 4 kg mi zostały, jedyny mankament to fakt że już nie chce mi się
              kombinować potraw. Ostatnio jedyną zasadę jaką uznaję w kuchni jest: "byle
              szybko" dlatego też moje esbeckie dania są bardzo fast foodowe smile)) pozwalam
              sobie też na fasolkę w zalewie, która jest z cukrem. Ale tak to już jest...
              kiedy po raz pierwszy byłam na dsb to wciąż się bałam że o jeden orzeszek więcej
              lub jakiś niezawiniony inny grzech w tym stylu zniweczy całe starania. W moim
              przypadku jednak tak nie jest - wystarczy że zdecydowanie ograniczam węgle a
              waga powoli zaczyna spadać. Do Marty: chyba nie warto się załamywać, znam
              dziewczynę, która nie jadła po prostu typowych produktów węglowodanowych jak
              chleb, ryż, makaron, słodycze i bezstresowo sporo schudła - nie stosowała się
              przy tym do innych ograniczeń diety - niemniej jednak zajęło jej to nieco więcej
              czasu. parę grzechów nie zaszkodzi. Polecam też ćwiczenia - bez nich jest
              znacznie trudniej.
              • izulka710 Re: czemu tu tak cicho? 20.02.09, 18:15
                Witajcie plazowiczki!Tez sie ostatnio zastanawialam,czy ktos tu
                jeszcze plazuje?Ciesze sie ze tak!Ja powoli koncze 2 tydzien 2
                fazy,niestety waga stanela jak zakleta.Na 1 fazie ktora trwala 3
                tygodnie,schudlam 4kg.Czasem zdarzy mi sie zgrzeszyc,ale ogolnie
                trzymam sie zasad.Zastanawiam sie,co robie nie tak?Czyzby to wplyw
                pieczywa ktore jem 2 razy dziennie po 2 kromki?Oczywiscie
                pelnoziarniste...Ktos ma jakies rady?Pozdrawiam!!
                  • lenka666 Re: czemu tu tak cicho? 21.02.09, 17:18
                    co do pieczywa to wiem jedynie że ma być pełnoziarniste znaczy jak sądzę z taką
                    informacją na etykiecie i bez dodatku cukru lub miodu, lecz szczerze mówiąc nie
                    jestem specjalistką, książki nigdy nie przeczytałam, jedynie stosowałam się do
                    wskazówek znalezionych na forum, dziś: ryba w panierce: oby mi znów uszło płazem.
                    Ile macie do zrzucenia?
                    ćwiczycie trochę czy ograniczacie się do diety?
                    dzień 10, f1
                    • izulka710 Re: czemu tu tak cicho? 21.02.09, 18:21
                      ja tez nie czytalam ksiazki.wszystkich informacji szukam na necie.co
                      do tego chleba,tez dokladnie nie wiem jaki moze byc.one i tak maja
                      mieszane maki,ja kupuje raz taki,raz taki...czytalam gdzies,ze
                      najlepszy jest pumpernikiel??cwiczenia?raczej nie...czasem jak mi
                      sie przypomni to robie kilka brzuszkow.po ciazy jeszcze mam oponke
                      niestety!!chcialabym zrzucic jeszcze przynajmniej 6kg.ale waga
                      narazie ani drgnie sad

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka