Dodaj do ulubionych

Karol Strasburger mówi... wiersz

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.10, 20:00
ee tam. mongolskie rymy. pewnie wymyślił na poczekaniu, a wy to tu wierszem nazywacie. to najwyżej fraszka.
Obserwuj wątek
    • Gość: nr666 Re: Karol Strasburger mówi... wiersz IP: 109.243.114.* 09.01.10, 20:26
      Genialny chłop ;> ma poczucie humoru...no dobra, może tego akurat nie, ale jego dystans do siebie powoduje to, że na mojej liście jest wysoko. Normalnie człowiek dawno by się załamał, jakby o nim mówili takie rzeczy, a Pan Strasburger wręcz...kwitnie ;}
    • Gość: JugiOh Re: Karol Strasburger mówi... wiersz IP: 212.106.176.* 09.01.10, 21:15
      pf nie spinaj sie tak ;P
    • Gość: gość Re: Karol Strasburger mówi... wiersz IP: *.gliwice.pl 11.01.10, 10:35
      Strasburger powinien zostać raperem !!
    • Gość: Gość Re: Karol Strasburger mówi... wiersz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.10, 20:37
      Ja mam na imię Celina. Jestem głową rodziny Klanu Marchewek. Karol Strasburger wbrew pozorom to naprawdę człowiek o nieskończonych zasobach pamięci.. Potrafi po jednym przeczytaniu informacji o uczestnikach rozmawiać z każdym z nich nie myląc się. Ten wierszyk też właśnie ułożył na poczekaniu. Nie jest on może najwyższych lotów, ale ja tak mam do niego szacunek.
    • Gość: Marchewkowy potwór Re: Karol Strasburger mówi... wiersz IP: *.adsl.inetia.pl 15.01.10, 00:46
      Celino masz szacunek bo wygrałaś... a w drugim odcinku tak się z Was nabijał... aż dziw że mu w mordę nie dałyście...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka