tcki
01.02.10, 16:05
Hej,
Jeżeli macie w planach zorganizowanie jakiejś imprezy karnawałowej lub się na takową wybieracie do znajomych, a przy tym macie konto na Facebooku, to jest fajna opcja na zgarnięcie kilku kartonów krakersów TUC.
Na stronie zastucamydociebie.pl/ są zasady i formularz zgłoszeniowy, ale z grubsza, chodzi o zorganizowanie imprezy, którą jako wydarzenie należy dodać na FB i zaprosić do udziału w nim waszych przyjaciół. Cały bajer polega na tym, żeby poza znajomymi, do udziału w tym wydarzeniu zaprosić profil „Chrup Tuc”.
Jeżeli lokalizacja waszej imprezy, łapie się na zasięg promocji (10 największych miast i okolice) to, jeżeli uda wam się zorganizować jedną z 4 największych imprez w danej okolicy i w danym tygodniu, 3 KARTONY krakersów TUC są dostarczane na waszą imprezę, pod same drzwi.
Myślę, że warto spróbować, bo koszty żadne.