Dodaj do ulubionych

sklep- czy ktoś korzystał?

25.02.04, 11:03
Znalazłam w sieci sklep
www.creativehobby.pl

mają fajne farbki, ale nie odpisali mi na maila wysłanego w piątek,
telefonunkt nie odbiera, chciałam im zadać parę pytań. Czy ktoś korzystał z
tego sklepu? Bardzo mi się spodobał, ale jak nie odpowiadają na maile i nie
odbierają telefonu, to wydaje mi się mało wiarygodny...
Obserwuj wątek
    • beata_b Re: sklep- czy ktoś korzystał? 03.03.04, 10:27
      Czy dostałaś od nich odpowiedź?
      Ja również napisałam do nich maila, po przeczytaniu Twojego postu cokolwiek
      sceptyczna, poza tym chciałam ich wypróbować. Odpowiedź miałam następnego dnia.
      Zamówiłam trochę fajnych rzeczy, z których kilku nie mają już na składzie.
      Zadzwonił więc do mnie przemiły pan, żeby ustalić szczegóły.
      Nie zgadzam się, że jest niewiarygodny. Mam zupełnie inne wrażenie.

Pod koniec marca planowane jest rozszerzenie asortymentu. Podobno
      zainteresowanie ich towarem przerosło ich oczekiwania, więc zapasy szybko się
      skończyły.
      Fakt, w porównaniu z tym, co oferowane jest na zachodzie, u nas ciągle mamy
      prawdziwą pustynię.
      • mrouh Re: sklep- czy ktoś korzystał? 03.03.04, 17:56
        beata_b napisała:

> Czy dostałaś od nich odpowiedź?

Tak, po dodzwonieniu sie i wysłaniu ponownie maila z prywatnej poczty dostałam
        "natychmiast". Nie była to odpowiedź wybitnie klarowna i szczerze mówiąc nie
        wiem, czy będa mieli to o co pytałam (któreś z farb do szkła, po prostu- pan
        odpowiedział mi tak naokoło...). Ale właściwie się zrehabilitowali:-). Bardzo mi
        się ten sklepik spodobał i planuje tam większe zamówienie dla siebie i dla mamy,
        chciałam jeszcze za jednym "zamachem" kupić farby do szkła niezmywalne (moje sa
        wrażliwe na mycie w ciepłej wodzie). Poprzygladam się jeszcze:-)

> Nie zgadzam się, że jest niewiarygodny. Mam zupełnie inne wrażenie.

Ja się bardzo z tego cieszę i wierzę, że tak jest. Po prostu długo czekałam na
        odpowiedź, nie mogłam się dodzwonić- coż miałam myśleć? Sklep był mi zupełnie
        nieznany, a ja jestem wyczulona na netowe oszustwa, nie chciałabym jednak wyjść
        na taką, co się czepia:-)

> Fakt, w porównaniu z tym, co oferowane jest na zachodzie, u nas ciągle mamy
        > prawdziwą pustynię.

Jakoś to przeżyję, w Polsce i tak ten sklep to OAZA:-) Przynajmniej dla mnie, na
        prowincji:-)
        Kolorowe Pozdrowienia:-)

Mrouh
    • astrit Re: sklep- czy ktoś korzystał? 28.03.04, 22:43
      Kupiłam bardzo fajne farbki w creativehoby. Mogę polecić - to "Blow up",
      pęczniejące. Sprzedają je na razie tylko w zestawach - żółty + czerwony +
      zielony + niebieski i fluorescencyjne. Bardzo przyjemnie się nimi maluje -
      dobre do przezroczystego szkła - dają ładny wyrazisty rysunek, nie rozlewają
      się. Świetnie też nadają się do malowania na materiale, można je spęcznić
      używając suszarki - farba puchnie przynajmniej 2x, ale wg. mnie na szkle dobrze
      wygląda bez pogrubiania.
    • ewr Re: sklep- czy ktoś korzystał? 27.11.04, 17:55
      Hej,

Ja korzystałam z tego sklepu. Odpowiadają na maile co prawda nieszczególnie
      szybko, ale sa wiarygodni i bardzo szybko wysyłają wszystko. Kupujemy tam (ja i
      inne dziewczyny, które zajmują się decoupagem) lakiery i kleje. Pewnego razu
      pomylili serwetki i wysłali mi inne. Za tydzień skorygowali sprawę i podeśłali
      mi właściwe w podwójnej ilości.
      • myladygoha Re: sklep- czy ktoś korzystał? 27.11.04, 21:22
        pisalam kiedys do nich ! odpisali chyba po 1 dniu! zlozylam wiec zamowienie i
        zaplacilam przelewem bo towar mial byc za 3 dni sprowadzony ale wyszly jakies
        problemy i napisali mi ze bedzie dopiero z nastepna dostawa za miesiąc -
        poprosiłam o zwrot i przelali z powrotem pieniązki - nie było zadnych
        problemów!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka