Dodaj do ulubionych

osoby kreatywne poszukiwane:-)

16.09.10, 22:59
Witam, wkrótce planuję otworzyć internetową galerię z biżuterią, dodatkami, artystycznymi wyrobami dla dzieci oraz przedmiotami do dekoracji wnętrz. Poszukuję osób które nie tylko tworzą oryginalną biżuterię, ale również dziergają, szyją, ozdabiają technika decoupage itp. Jeżeli masz głowę pełną niebanalnych pomysłów, wyczarowujesz piękne przedmioty i interesowałaby Cię współpraca z moją galerią napisz - confetti123@gazeta.pl.
Obserwuj wątek
    • oliwinka Re: osoby kreatywne poszukiwane:-) 06.10.10, 23:53
      Witam serdecznie----jestem zafascynowana świątecznymi ozdobami,wykonuję stroiki i kompozycje świąteczne,całoroczne,mieszkam o rzut kamieniem od giełdy kwiatowej,podaję swój mail w celu ewentualnego kontaktu krawczykkris@wp.pl
    • ag669 Re: osoby kreatywne poszukiwane:-) 04.07.13, 22:59

Strona główna Gazeta.pl Poczta Randki Forum Blogi Gazeta Wyborcza więcej ag669

Forum Czas Wolny, Hobby Rękodzieło Biżuteria -
      Witam!
      Nazywam się Agnieszka Skoczylas i piszę do Państwa gdyż zainteresowała mnie oferta nawiązania współpracy. Skończyłam w Krakowie Artystyczną Szkołę Projektowania Ubioru. Interesuję się modą i projektowaniem. Najbardziej jednak kocham robić ręczna biżuterię. Sporo technik nauczyłem się sama bo bardzo to lubię.
      WYKONUJĘ biżuterię z :
      Makramy
      Koronki frywolitkowej
      Haft krzyżykowy
      Na szydełku
      Technika découpage
      Także wyszywam haftem krzyżykowy i gobelinowym.
      Robię także karki ręcznie robione.
      Mogę wysłać kilka zdjęć mojej biżuterii artystycznej która robię.
      Chciałbym wiedzieć więcej szczegółów na temat współpracy.
      Mieszkam obecnie we Francji ale biżuterię mogę wysyłać.
      Bardzo proszę o kontakt
      Pozdrawiam
      Agnieszka Skoczylas

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka