Sokołów Podlaski - elementy do biżu - szukam

18.09.11, 09:40
Witam,
Czy ktoś może wie czy w Sokołowie Podlaskim lub okolicach znajdę sklep z elementami do robienia biżuterii? Chodzi mi o jakieś kamyki, koraliki, żyłki, zapięcia, itd?
Pozdrawiam,
Kasia
    • maja1120 Re: Sokołów Podlaski - elementy do biżu - szukam 19.09.11, 09:02
      Na terenie dworca PKS(przy Wolności)jest nowa pasmanteria i w końcu jest dobrze zaopatrzona.Kupiłam całą masę koralików(przeróżnych)i żyłkę do korali. Są też wszystkie elementy do kolczyków i korali. I bardzo ładne opaski do włosów.Nareszcie ktoś pomyślał.
    • unikatart Re: Sokołów Podlaski - elementy do biżu - szukam 13.11.11, 20:53
      kasia123_pl napisała:

      > Witam,
      > Czy ktoś może wie czy w Sokołowie Podlaskim lub okolicach znajdę sklep z elemen
      > tami do robienia biżuterii? Chodzi mi o jakieś kamyki, koraliki, żyłki, zapięci
      > a, itd?
      > Pozdrawiam,
      > Kasia
      Kasiu polecam nowosci na naszym rynku florale , kamee i inne metalowe akcesoria wysokiej klasy unikatart.eu/camea.html
    • marg-4 Re: Sokołów Podlaski - elementy do biżu - szukam 13.03.12, 16:52
      kasia, spróbuj poszukać w necie, są dużo tańsze takie elementy, ostatnio nawet na gruperze był jakieś komplet z różnymi elementami do tworzenia biżutrerii, albo portale aukcyjne, są też rózne sklepy oferujące takie rzeczy, wystarczy przesyłka i nawet nie musisz się z domu ruszać
Pełna wersja