www.precedance.pl
14.03.14, 13:27
Witam serdecznie
Wszystkich chętnych, którzy mają mają czas, poczucie rytmu i ochotę na odrobinę przygody z tańcem nowoczesnym, zapraszamy do udziału w DARMOWYM projekcie organizowanym przez zespół Precedance:
Do kogo kierujemy zaproszenie:
- młodzież, studenci, 30 latki (wiek min. 16 lat + open)
- wyłącznie dla amatorów i pasjonatów tańca
- dla osób, które tańczą, jak również dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tańcem
- mile widziana jakakolwiek praktyka uczestników w zakresie udziału w zajęciach z tańca nowoczesnego (hip-hop, freestyle, mtv, dance, jazz itp.)
Cel projektu:
- darmowe warsztaty z tańca nowoczesnego, w tym: nauka min. 1 choreografii, którą uczestnicy warsztatów zatańczą na specjalnym pokazie w czerwcu. Liczba choreografii i ich poziom zostanie dobrany do umiejętności uczestników zajęć.
W czym tkwi haczyk :)
- powyższą choreografię uczestnicy warsztatów zatańczą wspólnie z fantastyczną grupką dzieciaków (10-13 lat), które uczęszczają na regularne zajęcia taneczne w Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay" na Zakopiance. Co roku w czerwcu, organizowany jest koncert pokazowy z uczestnikami zajęć na Solvayu, skierowany głównie do rodziców. W tym roku do choreografii finałowej, planujemy zaangażować również dorosłą młodzież. Celem projektu jest wyłącznie próba zaskoczenia rodziców podczas oglądania koncertu.
Czas trwania warsztatów:
- zajęcia odbywać się będą 1 w tygodniu po 1-2 godziny zegarowe, we wtorki od godziny 19:00, w Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay" na Zakopiance. Sala taneczna - parter, na lewo od wejścia (wejście przez galerię główną).
Warsztaty będą się odbywały indywidualnym dla siebie trybem.
Koszt zajęć:
- zajęcia są całkowicie darmowe i mają jedynie zmobilizować ludzi do wzięcia w nich udziału.
Obostrzenia:
- zastrzegamy sobie prawo do odwołania i zakończenia projektu, w przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby uczestników (min. 8 osób), oraz prawo do zamknięcia listy uczestników, w przypadku zbyt dużej liczby chętnych (sala taneczna, na której odbywać się będą zajęcia, ma ograniczone wymiary)
Zapisy:
- zapisy prowadzone są od dnia dzisiejszego (14.03.2014), do końca miesiąca marca.
- chętni, proszeni są o kontakt mailowy na adres: precedance@wp.pl (w tytule maila prosimy umieścić dopisek "projekt precedance"), podanie imienia i nazwiska, oraz telefonu kontaktowego.
Informacje dodatkowe:
- wszelkich informacji dodatkowych udzielamy wyłącznie drogą mailową, przez podany wyżej adres.
Pozdrawiam
Tomasz Menducki