Dodaj do ulubionych

Fotografia reklamowa

06.09.16, 10:49
Czy ktoś z Was korzystał z fotografii reklamowej Janusza Bieńko (www.januszbienko.pl)

Jak tak, to proszę o opinie
Obserwuj wątek
  • iza206 Re: Fotografia reklamowa 11.09.17, 22:22
   Ja mogę zdecydowanie polecić Ci studio Fotoliner. Mają ogromne doświadczenie w temacie fotografii reklamowej. Tworzą świetne projekty i od razu czują o co chodzi klientowi. Ja korzystałem z ich pomocy dwukrotnie i jestem zachwycony projektami z resztą tak jak moi kontrahenci.
  • marion_1985 Re: Fotografia reklamowa 10.07.19, 08:00
   Gdy tylko słyszę słowo fotograf, albo artysta fotograf od razu łapię się za kieszeń. Często zlecam wykonanie zdjęć do katalogów czy na stronę internetową. Fotografia przedmiotowa, czy po prostu reklamowa jest chyba dobrze obsadzona przez fachowców od reklamy. Oni od strony praktycznej wiedzą co jest istotne w prezentacji towaru, czy usługi. Jak skutecznie zachęcić klienta do wybrania naszej firmy i naszego produktu. W tym zakresie korzystamy z Fabryki Reklamy w Łodzi - fabrykareklamy.pro .
  • kuba_bs Re: Fotografia reklamowa 02.12.21, 15:31
   Dzień dobry,

   Niestety nie korzystałem z usług Pana Janusza. Prowadzę sklep internetowy od roku i potrzebowałem kompleksowej obsługi, jeśli chodzi o zdjęcia produktowe i reklamowe. Powierzyłem, tę odpowiedzialność firmie Brand.Stones z Poznania i jestem zadowolony.

   Tutaj ich strona: Brand.Stones

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka