Dodaj do ulubionych

Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca

27.04.07, 07:15
Czyżby to pierwsze symptomy nadchodzącego sezonu ogórkowego?...
Obserwuj wątek
    • t.g prawie zegarek, 27.04.07, 07:18
      prawie logo, prawie żywiec...
      prawie premier

prawie...
      • frant3 Re: prawie zegarek, 27.04.07, 07:33
        A mi dziadek kupił zegarek. Z przodu jest napisne PERFECT. Z tyłu - JAPAN.

--
        www.frant.tivi.pl
        • puba brak klasy, nic wielkiego. rolexa tez nie wypada.. 27.04.07, 07:52
          włsnie klasa polega na tym by nie obnosić się z tandetą a tym bardziej z
          przereklamowanymi markami przykuwających oczy - sadze, że mały prezio łatwo by
          znalazł przykłady.. no ale klasy się nie da ot, tak wyrobić...
          przeminie ten mały człowiek ze swoją małą klasą i małą wadą wymowy (jakim
          szczesciem było wybierać podczas wyborów prezydenckich spomiędzy "fafluna" i
          "blublacza")

:) IV RP=sezon ogórkowy
          • Gość: oi Re: brak klasy, nic wielkiego. rolexa tez nie wyp IP: *.cable.ubr05.perr.blueyonder.co.uk 27.04.07, 08:16
            zgodnie z zasada ograniczania szkodliwego wplywu czlowieka na srodowisko
            naturalne premier powinien nosic seiko kinetic albo citizena eco-drive, dajac
            tym samym dobry przyklad obywatelom. skromnie, ale w dobrym stylu.

patka ani rolexa premierowi bym nie polecal, pierwszy jest, powiedzmy, dla
            wlasciciela easyjeta z a drugi dla murzyna z compton ktoremu udalo sie sprzedac
            duzo plyt bialym dzieciakom
            • Gość: chaos1024k GW wypatrzyła zegarek Kaczyńskiego IP: *.compi.net.pl 27.04.07, 08:48
              a stan upojenia Aleksandra K. przeoczyła
              • konread Re: GW wypatrzyła zegarek Kaczyńskiego 27.04.07, 08:56
                Gość portalu: chaos1024k napisał(a):

> a stan upojenia Aleksandra K. przeoczyła

Z wypowiedzi pana premiera wynika że jest non-stop zalany, począwszy od słynnego
                ekspoze "nikt nam nie będzie wmawiać że białe jest białe, a czarne jest czarne"
                i konsekwentnie popełnia "filipinki"
                • Gość: bbbbbbbbbb nosi zegarek jak stary traper albo gitowiec! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 09:20
                • mariuszdd Wypowiedz Olesego nie była tak drobiazgowo omawia 27.04.07, 09:20
                  Wkładka o męskiej modzie w GW :Garnitur 1.5 tys zł ,buty 200 zł, koszula 150
                  zł,zegarek 20 tyś zł .
                  • Gość: franek Taki artykuł świadczy o autorze, i to źle świadczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 09:28
                    • Gość: prawda w oczy takie wpisy świadczą o was - i to źle świadczą IP: 62.233.211.* 27.04.07, 09:38
                      premier MUSI reprezentować jakiś poziom. jakikolwiek.

kaczyński nie prezentuje żadnego, jak widać podobnie jak cała masa polaków i
                      forumowiczów.

bywają ludzie którzy nie dbając kompletnie o wygląd prezentują wysoką klasę
                      (np. śp. kuroń) - ale kaczki nigdy do nich nie bedą należeć więc powinny
                      zwrócić choć trochę uwagi na swój (skądinad żałosny) wygląd.
                      • Gość: :O) prawda w oczy.... IP: 81.144.219.* 27.04.07, 10:05
                        Odpowiem w ten sposob - facet zwyczajnie nie ma klasy. To, ze Kuron byl
                        zapuszczony i ciagle wzbuzdal szacunek (ale tylko lokalnie - w kraju) wynikalo
                        z jego osobowosci. Jeszcze wiekszy szacunek wzbudzalby jezeli nosilby schludny
                        garnitur i zegarek 'normalnej' marki. Nie twierdze, ze za wszelka cene musi to
                        byc np. Bulova.
                        Pamietaj ze Kuron to byla postac ze 'steropianu', charyzamrtyczna,
                        nieobliczalna i LOKALNA. Czasy sie jednak zmienily i mozemy albo sie nauczyc
                        troche kultury albo pozostac sobie takimi, charyzmatycznymi, Kuroniami.
                        stanowiac pewnego rodzaju egotyczne kuriozum dla obcokrajowcow... I tutaj
                        ponownie stwierdze - nie warto tego robic za wszelka cene i natychmiast,
                        poniewaz tak sie nie da... ale wytykanie pewnych szczegolow (tak jak w
                        przypadku tego parwie nic nie znaczacego artykulu) jest moim zdaneim pozyteczne.
                        Oczywiscie mozna tutaj stwierdzic ze nie powinno sie tego robic - poniewaz
                        tylko osoby niekulturalne wytykaja tego typu rzeczy... No tak - ale wtedy rodzi
                        sie pytanie - skad sie tego wszystkiego nauczyc.
                        Mnie wytknieto w zyciu wiele rzeczy i powiem ze owsszem, w pierwszym momencie
                        bylo to doscy bolesne, natomiast w dluzszej perspektywie dziekowalem za to.
                        Uwiez mi.
                        Rewolucja choloty sie skonczyla. Czas na powolna i zmudna nauke kultury!!! Czas
                        na eliminacje wszechobecnego afrontu na gruncie spoleczno-politycznym.
                        • Gość: prawda w oczy OK, pełna zgoda :) IP: 62.233.211.* 27.04.07, 10:33
                          czasy były rzeczywiście inne...
                        • Gość: fanfar Re: prawda w oczy.... IP: *.chello.pl 27.04.07, 13:03
                          no to ja wytkne ortografie
                        • Gość: Zegareczek Re: prawda w oczy.... IP: 212.182.120.* 28.04.07, 07:50
                          Gość portalu: :O) napisał(a):

> Nie twierdze, ze za wszelka cene musi to byc np. Bulova.

Ale moze byc Red Bull do popicia.
                          • Gość: Jasiek Powiem krotko IP: *.client.stsn.net 28.04.07, 14:17
                            WIOCHA!!! Tak jak reklamowka "Pani Prezydentowej". Niby drobiazg, ale na takie
                            drobiazgi zwraca sie uwage na swiecie. Dlatego Kaczynskich i Polske traktuje
                            sie na swiatowych salonach jak ostatnich wiesniakow. Wspolczuje rodakom, ktorzy
                            musza sie z tym meczyc w kraju na codzien. Pozdrowienia z Nowego Jorku!
                • Gość: martyna Re: GW wypatrzyła zegarek Kaczyńskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 09:56
                  a ja bym chciala taki zegarek:) nie koncentrujmy sie nie pie..ch,tylko na
                  innych waznych sprawach.Niech Premier nosi sobie nawet psa Pluto na reku,byleby
                  tylko wypelnial swoje obowiazki.wsjo.
                  • swoboda_t Re: GW wypatrzyła zegarek Kaczyńskiego 27.04.07, 10:05
                    Jednym z obowiązków mlaskaczy jest godne reprezentowanie Polski. W starych
                    butach, byle jak ubrany, spasiony, bez znajomości savoir vivre - tak prezydent
                    jak i premier. Fajna reprezentacja, nie ma co. W kwestiach pozawizerunkopwych
                    też są beznadziejni, jeszcze gorsi jak SLD, więc doprawdy jest nad czym
                    biadolić.
                    • Gość: Ministrant A Kumisyja Śledcza gdzie?! Ziober, Waterrman, Dórń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 11:46
                      Zawiszak, Gusiewskij, Gjertoh, Wierzgajski, Bosiak, Lumpper, Grzybiarz, Maryło i jeszcze ze dwa trzy babska hehehe
              • darr.darek GW udowadnia, że stała się SZMATŁawcem (czerwonym) 27.04.07, 09:28
                Gość portalu: chaos1024k napisał(a):
                >GW wypatrzyła zegarek Kaczyńskiego
                >a stan upojenia Aleksandra K. przeoczyła

Żenada tematu podjętego.
                Żenada dwodzenia w brukowym artykuliku.
                Żenada pseudo-ekspertów uczestniczących w dyskusji brukowej.

• lolek0000 gw TRWA w swojej selektywności, czyli nie rozwija 27.04.07, 09:47
                  się, czyli ewolucję wg Darwina można wyrzucić do kosza, czyli gw ma bliżej do
                  Macieja Giertycha niż jest się w stanie przyznać.
                  GW nie tylko nie zauważyła pijanego w trupa Kwacha w Charkowie, albo tegoż
                  indianina wsiadającego przez bagażnik do limuzyny prezydenckiej w Japonii- gw
                  nie zauważyła nawet, że Adaś się jąka.
                • bernol1 Re: GW udowadnia, że stała się SZMATŁawcem (czerw 27.04.07, 11:50
                  Nie zauważyłeś, smutasie, że to jest dział DESER?
                  • Gość: Beholder Re: GW udowadnia, że stała się SZMATŁawcem (czerw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 14:58
                    Co więcej, to nie GW, ale Gazeta.pl. Do niektórych nie dociera, że to NIE TO SAMO!
        • Gość: niestały czytelnik Czytelnicy "Gaz-Wyborczej" mądrzeją... :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 08:05
          Sądząc po ilości negatywnych komentarzy odnośnie tego (beznadziejnego) artykułu
          widać, że wreszcie czytelnicy Gazety Wyborczej mądrzeją i czują, że "Wyborcza"
          stacza się w kierunku szmatławca... Tylko pogratulować :) BRAWO!
          • puba Re: Czytelnicy "Gaz-Wyborczej" mądrzeją... :) 27.04.07, 08:10
            Gość portalu: niestały czytelnik napisał(a):

> Sądząc po ilości negatywnych komentarzy odnośnie tego (beznadziejnego) artykułu
            > widać, że wreszcie czytelnicy Gazety Wyborczej mądrzeją i czują, że "Wyborcza"
            > stacza się w kierunku szmatławca... Tylko pogratulować :) BRAWO!

buhaha:) pokazujesz jak bliskie jest twe myslenie komunistycznej zasadzie
            jedynej prawy, i jedynego własciwego obiektu bezwzglednych pochwał lub krytyki.
            jesli czytelnicy GW krytykują to dlatego, że potrafią zobaczyć co w GW jest
            dobre a co złe.

tobie nikt nie wmówi ze czarne jest czarne a białe jest białe - jak twój wodzu z
            klasą mawia:P
            • Gość: niestały czytelnik Re: Czytelnicy "Gaz-Wyborczej" mądrzeją... :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 08:38
              A możesz napisać na podstawie czego wywnioskowałeś, ze "costam" komunistycznej
              zasadzie?
              Ja tylko oceniam, że czytelnicy Wyborczej mądrzeją - przecież to komplement...
              :p Poza tym mam prawo do takiej oceny, w koncu mamy demokracje :)
              ...czarne jest czarne, białe jest białe... :) jak mawia "moj wodzu"...
          • Gość: lech Pozim GW: to ciekawiej redagowany brukowiec IP: *.dip.t-dialin.net 27.04.07, 09:18
            Pozim GW: to ciekawiej redagowany brukowiec. Stronniczay, zaklamany i
            pomijajacy niewygodne fakty ... pozatym gazeta mniejszosci zydowskiej.
            • man35 Pierwszy od czasu Mazowieckiego premier, który 27.04.07, 09:24
              nawet własnego zegarka nie ma, dorobił się kota i niewiele więcej innych rzeczy,
              ale GW to tylko przeszkadza. Lepiej, żeby nosił Rollexy, garnitury od
              Armanniego, budował trzy wille w Konstancinie, a po upływie kadencji został
              szefem od jakiej rury z gazem? A może tak odwołać się do etymologii:
              minister=sługa, a premier jest przecież pierwszym z ministrów. To by wiele
              wyjaśniało..
              • wwlkb Re: Pierwszy od czasu Mazowieckiego premier, któr 27.04.07, 09:34
                I tyle samo załatwi Polsce i Polakom.
                No,może jeszcze skłóc`i cały naród i sasiadow.
          • lugner.bakayaro Re: Czytelnicy "Gaz-Wyborczej" mądrzeją... :) 28.04.07, 02:59
            a ja powiem tyle . czy tkokolwiek robil testy iq tego imbecyla ????
            powinno byc tak ze osoby z iq ponizej 140 wogole nie powinny byc opuszczane do
            wyborow do sejmu a co mowiac na prezydenta o jakas kpina ze zadzi mna matol
            ktory a nie umie zalozyc zegarka b nosi tandete c nie zna chymnu polski d
            naduzywa wladzy ( przebudowa chodnikow palacu prezydenckiego po tym jak kaczka
            zlamala raczke) uwaza sie za krola polski jego pieski z ABW morduja pokazowo
            poslow opozycji ( co wiecej jest to pierwsze prawdziwe morderstwo polityczne w
            polsce od czasow wojny komunistyczne porderstwa to co innego komunizm jest
            systemem terroru a demokracja wladzy ludzu a teraz jest tak ze wmawia sie
            ludziom ze sama sie zabila i mi tez sie to wmawia gwalcac w ten sposob moj
            intelekt , ponadto ci ludzie powinni byc skazani przez sad powstanczy ( jak
            czynila ak) za zdrade interesow polski okradanie panstwa polskiego faszyzm
            kolaboracje z wrogiem (czytaj watykan) i dazenie do oslabienia obronnosci polski
            poprzez budowe exteretorialnych nalezacych do usa baz nuclearnych na terytorium
            polski, za manipulowanie informacjami zastraszanie obywateli zatajanie
            informacji dzaialanie na szkode polskich skarbow biologicznych proby zerwania
            popartej przez wiekszosc polakow koalicji z innymi panstwami europejskimi czytaj
            UE a to jest swiadoma zdrada towarzysza broni w celu uzyskania dobr dla siebie a
            za to jest kula w lep w wiekszosci armi swiata w czasie wojny . koniec

kaczki fachole rydzyk giertych jurki i inni wrogowie panstwa polskiego
            demokracji wolnosci slowa i prawa kazdego czlowieka do wolnosci dostana to na co
            zasluguja
        • Gość: :) totalna wiocha - zegarek zywca... sloma, sloma IP: 81.144.219.* 27.04.07, 09:52
          skandal
      • Gość: janma46 Re: prawie zegarek, IP: *.serv-net.pl 27.04.07, 15:13
        I to jeszcze do góry nogami,czyli odwrotnie.Ciekawe jak on odczyta
        godzinę.Czyżby był nie pisaty i nie czytaty.
    • Gość: dydy Wsiura z tego premiera straszna i bezguście. IP: *.multimo.gtsenergis.pl 27.04.07, 07:30
      No ale jaki elektorat taki wybraniec.
      • Gość: rabarbar59 Re: Wsiura z tego premiera straszna i bezguście. IP: *.ekspres.net.pl 27.04.07, 07:47
        Mało jest ludzi tak samokrytycznych jak mój przedmówca.Podziwiam
        • Gość: Och co za młoty Patrzaj no dydy, jednego zdania nie potrafią IP: 62.233.211.* 27.04.07, 11:26
          przeczytać ze zrozumieniem. Miałeś rację kolego z tym elektoratem.
        • premier.z.krakowa ciekawe kiedy GW zainteresuje sie zegarkami Kwacha 27.04.07, 17:47
          i porówna to z PITami "małego krętacza".
          A moze GW sprawdzi domy Kwasniewskiego?

Gość portalu: rabarbar59 napisał(a):

> Mało jest ludzi tak samokrytycznych jak mój przedmówca.Podziwiam
      • Gość: Jaro Re: Wsiura z tego premiera straszna i bezguście. IP: *.acn.waw.pl 27.04.07, 08:25
        Ty Dydy lepiej byś się do roboty wziął bo GTS Energis nie płaci ci za
        przesiadywanie na forum chyba, co?
        Jaki forumowicz - taki pracownik;-))
        • Gość: dydy Re: Wsiura z tego premiera straszna i bezguście. IP: *.multimo.gtsenergis.pl 27.04.07, 08:54
          Jaro odpal trochę szarych komórek. Energis jest moim usługodawcą a nie
          pracodawcą. Ot ciemnogród.
      • Gość: Andrzej lepszy zegarek nie zrobi z Ciebie inteligenta. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 09:50
        Premier to człowiek, który nie musi kupować sobie zegarka za 10 tys PLN, żeby poczuć się lepszym.

Tak robią buraki i mali politycy typu kwaśniewski miller, lepper
        • Gość: :) a dlaczego od razu za 10.000? IP: 81.144.219.* 27.04.07, 10:16
          Andrzej - ja sie zgadzam. Nie uwazam ze musi to byc zegarek za 10.000. Ale
          postepujac tokiem twojego roumowania, dlaczego nie nosic gumowcow, jezli wyglad
          nie robi z czlowieka inteligenta. Dalej, pwoiesz ze nie gumowce to nie wypada.
          Ja sie Ciebie wtedy spytam - no to co wypada i ty mi dasz przyklad: garnitur,
          ladne buty zegarek (np) za 1000 zl. Ok ja sie spytam dlaczego akurat ta
          kolekcja? I tu jest wlasnie problem. WEDLUG CIEBIE to to powinnien premier
          nosic a tamto juz nie - relatywizm.
          Andrzej, dodam tylko ze ja bym popatrzylbym raczej na to co nosza inni ludzie a
          nie kierowal sie twoja osobista ocena (tylko i wylacznie bazuje tutaj na twojej
          wypowiedzi).
      • premier.z.krakowa nie to co "mały kretacz" zwany Kwasniewskim 27.04.07, 17:44
        prawda.

ten to nosił zegarki.

Miał ich kilkanascie a każdy wart jakieś 100 000 zł!
        to był klasa prawdfa?
        ciekawe tylko dlaczego nikt nie zainteresował się skąd na to pijak prezio miał pieniądze.
        a moze to były prezenty?

Gość portalu: dydy napisał(a):

> No ale jaki elektorat taki wybraniec.
    • Gość: White Weasel No i co z tego?!? IP: *.server.ntli.net 27.04.07, 07:30
      To jest po prostu żałosne - ileż można się czepiać! Nie pałam zbyt wielką
      sympatią do Kaczorów, ale wyłapywanie i obszerne opisywanie wszystkich ich
      potknięć, przejęzyczeń itp. już dawno przestało być śmieszne. :|
      • Gość: dydy Śmieszne? To nigdy nie było śmieszne. IP: *.multimo.gtsenergis.pl 27.04.07, 07:35
        To było zawsze tragiczne i żałosne. Wstydze się , że taki człowiek uchodzi za
        premiera RP.
        • Gość: katon Lepszy złodziej z kradzionym Rolexem na lewej dłon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 08:03
          i? - taki prawdziwy "lewicowy" premier?
          • gwiezdny_kupiec GW schodzi na poziom Faktu 27.04.07, 10:11
            Nie jestem fanem Kaczyńskich, ale trudno im odmówić osobistej uczciwości.
            Naśmiewanie się z zegarka premiera jest mocno niesmaczne.

Zwłaszcza przez GW, która ma tendencje do lansowania polityków "lewicy" którzy
            zarobili duże pieniądze pracując na nisko płatnych państwowych posadach. Wolę
            już takiego premiera niż styl "oligarcha ze wschodu".
          • Gość: do pustego baka może dla ciebie, pusty baku IP: 62.233.211.* 27.04.07, 10:37
            ja widze jeszcze inne mozliwości poza złodziejem z roleksem w drogim garniturze
            albo kartoflem z jedną sznurówką i tanią reklamówką na przypadkowym nadgarstku.

masz wyjątkowo płaską i dwu wymiarową wizje świata.

lepiej zostaw forum i przejdź się na spacer do lasu poszukać trzeciego wymiaru,
            płaski, pusty baku.
        • olek_01 Re: Śmieszne? To nigdy nie było śmieszne. 27.04.07, 08:17
          Kurde,nie stać go na Timexa ??? - ja swojego kupiłem za niecale 90 złotych a
          marka - a nie nosić reklamówkę browaru ( skądinąd dobre piwo) publicznie.
          • stara_twojej_starej Re: Śmieszne? To nigdy nie było śmieszne. 27.04.07, 08:26
            olek_01 napisał:

> Kurde,nie stać go na Timexa ??? - ja swojego kupiłem za niecale 90 złotych a
            > marka - a nie nosić reklamówkę browaru ( skądinąd dobre piwo) publicznie.

pal sześć, że nosi sobie reklamówkę browaru. Ale, żeby odwrotnie...? To trzeba być kotowałem i debilem...
        • Gość: Paweł Re: Śmieszne? To nigdy nie było śmieszne. IP: *.crowley.pl 27.04.07, 09:11
          po prostu nie jest snobem , jak Ty ....(epitet wymyśl sobie sam)
          • stara_twojej_starej Re: Śmieszne? To nigdy nie było śmieszne. 27.04.07, 16:52
            Gość portalu: Paweł napisał(a):

> po prostu nie jest snobem , jak Ty ....(epitet wymyśl sobie sam)

za to ty jesteś durniem...
      • Gość: KIKI No i co z tego?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 07:37
        Jego sprawa, co nosi i jak nosi.
        Nie umniejsza ten fakt jego godności.
        Przynajmniej widać, że ma gość równo pod sufitem,
        i nie zakłada rzeczy, które mogłyby nasuwać podejrzenia,
        że są czyimś podejrzanym darem.
        • Gość: rabarbar59 Re: No i co z tego?!? IP: *.ekspres.net.pl 27.04.07, 07:49
          A ja mam jeszcze zegarek ruhla z komunii.Czy to wstyd????
          • Gość: abydo Re: No i co z tego?!? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 08:55
            Jak chodzi - to pozazdrościc.
          • Gość: d. Re: No i co z tego?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.07, 01:05
            Ja na komunię dostałem Zarię, o ile dobrze pamiętam nazwę i pewnie gdzieś
            jeszcze leży.
      • Gość: Simon Masz rację... IP: *.era.pl 27.04.07, 09:58
        tak jak nie cierpię kaczorów ..tak w tym przypadku mi to zwisa.. jak sie
        kaczorowi aki zegarek podoba to niech sobie nosi.. może wygrał w konkursie
        SMS'owym :)))
    • Gość: nikt <oczu> albo <ócz>, a nie oczy.... IP: *.acn.waw.pl 27.04.07, 07:32
      "Cała sprawa zaczęła się od bystrych oczy naszych czytelników, którzy
      dostrzegli logo producenta piwa na zdjęciu Jarosława Kaczyńskiego. Postanowiłam
      to wyjaśnić"
      • Gość: Gosc, Re: <oczu> albo <ócz>, a nie oczy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 07:34
        Im bardziej sie puszy tym bardziej bedziemy wylapywac drobne obciachy :-) Przypomnijcie sobie
        reklamowke 1 szej damy ! Miala tam kanapki na droge do USA, bo te hamerykanskie kielbasy to ni
        majaom smaku.
        • Gość: tak Re: <oczu> albo <ócz>, a nie oczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 07:48
          a Ty kanapki nosisz pewnie w laptopie.
          "Stosunek Jarosława Kaczyńskiego do zegarków na rękę wart jest zresztą głębszych
          studiów"
          Tak otwórzmy nowy kierunek na jakimś uniwesytecie.Wnikliwie trzeba przestudiować
          ważny problem
      • Gość: d. Re: <oczu> albo <ócz>, a nie oczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.07, 01:07
        No właśnie o ile sobie przypominam, to cała sprawa zaczęła się przedwczoraj,
        czy wczoraj od tego, że premier nosi zegarek do góry nogami, co zauważyła sama
        gazeta.pl, chyba że się mylę.
    • Gość: Paljot A gdybyPremier Kaczyński nosił zegarek Pobieda IP: *.swn.vectranet.pl 27.04.07, 07:36
      A gdyby Premier Kaczyński nosił zegarek Pobieda , to byłoby przywiazanie do
      tradycji.
      • sai_mon Re: A gdybyPremier Kaczyński nosił zegarek Pobied 27.04.07, 08:06
        Zegarki Pobieda najszybsze na świecie.
      • Gość: niechcekonta Re: A gdybyPremier Kaczyński nosił zegarek Pobied IP: 62.87.178.* 27.04.07, 11:59
        Chciałbyś mieć taką Pobiedę ,100 g białego złota ,bransoleta z drutów platynowych , 12 diamencików na cyferblacie.I to był jeden wyjazd do CCCP w latach PRL-u.A zegarek określa klasę mężczyzny.
        • a_weasley A ja noszę "Rakietę", no i co? 27.04.07, 13:38
          Gość portalu: niechcekonta napisał(a):

> A zegarek określa klasę mężczyzny.

Marny to mężczyzna, który swoją klasę musi demonstrować drogim zegarkiem.
    • Gość: Viking6543 Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: 82.148.176.* 27.04.07, 07:42
      Nie lubie Kaczynskiego anie tego co reprezentuje jego rzad ale ten artykul jest ponizej wszelkiej krytyki. Co komu przeszkadza ,ze premier nosi taki zegarek?!
      Te durne wywody ,ze chce zmienic swoj wizerunek. Przeciez trzeba naprawde nie miec nic innego do roboty by to zauwazyc. Ludzie zajmijcie sie czyms co ma znaczenie .
      • Gość: aby do Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 10:34
        Diabeł tkwi w szczegółach...a z tych szczegółów składa sie obraz "polytkyka"
    • Gość: gazeta.pl Premier moze nosic zegarek jaki mu sie podoba IP: *.aster.pl 27.04.07, 07:45
      Premier może nosić zegarek jaki mu sie podoba , wybitna postać sp Kuroń nosił
      brzydkie , wytarte koszule i Gazeta wyborcza milczała.
      • gruby_dolar Re: Premier moze nosic zegarek jaki mu sie podoba 27.04.07, 08:02
        Gość portalu: gazeta.pl napisał(a):

> Premier może nosić zegarek jaki mu sie podoba , wybitna postać sp Kuroń nosił
        > brzydkie , wytarte koszule i Gazeta wyborcza milczała.

No właśnie Jacek Kuroń to WYBITNA postać...i tu się kłania powiedzenie "co wolno wojewodzie..."
    • sysiler Pamiętajmy, że jak na polityka, premier nie jest c 27.04.07, 07:46
      Pamiętajmy, że jak na polityka, premier nie jest człowiekiem zamożnym.. dla
      pewnej nacji nie ma znaczenia czy premier ma zegarek czy nie.
      Wazne jest to by sie posmiac. Wieksze ajwaj byloby wowczas gdyby premier mial
      Rolexa. Bo skad, za co? Itd. Przestancie -koszerni- szydzic z tego co was nie
      dotyczy i zajmijcie sie porzadkami pod swoja szerokoscia geograficzna.
    • Gość: koko Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.in-addr.broadbandscope.com 27.04.07, 07:48
      kiedys mial juz takie zdjecie w butach bez sznurowek. No coz, jest jaki jest,
      jego rzecznikowi, czy jakiemus tam asystentowi, nalezy sie mimo to nagana.
      Skoro on sam nie potrafi o siebie zadbac, powienien to za niego robic ktos inny,
      i tak, niestety z pieniedzy podatnikow..
      • Gość: zenek Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 07:56
        dziennikarze z GW - prawie magiel,
        drobna różnica...
        • Gość: moher Re: Dziennikarze z GW - prawie magiel... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 08:01
          Gość portalu: zenek napisał(a):

> dziennikarze z GW - prawie magiel,
          > drobna różnica...

Niezle :))
          Ale czesto tak to wyglada.
    • dusioluni Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca 27.04.07, 07:58
      A może ten zegarek ma służyć nie premierowi, a osobie stojącej (siedzącej) po jego lewicy? - wystarczy żeby pan premier tylko wyciągnął ręke w lewą strone...
    • mark.parker Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca 27.04.07, 07:58
      Przede wszystkim urzędnik państwowy nie powinien dać się kojarzyć z żadnym
      produktem, ponieważ wtedy zawsze zachodzi podejrzenie krętactwa i łapówkarstwa.
      Ponadto zegarek z "Zywcem" potwierdza, że kurdupel to pijak. Tu dowód:
      www.youtube.com/watch?v=WNo9TbZSpVs.
      I wreszcie:
      "Do promowania produktów wybiera się raczej osoby lubiane i ''miłe'', takie jak
      Kasia Cichopek" - powiada Tomasz Turzyński, specjalista Public Relations.

I ma rację. Jaki normalny człowiek piłby Zywca, wiedząc, że reklamuje go chory
      umysłowo nazista?
      • Gość: moher Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 08:04
        mark.parker napisał:
        > I ma rację. Jaki normalny człowiek piłby Zywca, wiedząc, że reklamuje go chory
        > umysłowo nazista?

I kto tu jest chory?
        Marku zaparkuj przed szpitalem psychiatrycznym...
      • Gość: Jaro Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.acn.waw.pl 27.04.07, 08:29
        Chłopie idź się rozładuj do łazinki i przestań pluć jadem. Dla zdrowia nas
        wszystkich.
      • bellicose Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca 27.04.07, 09:11
        > Przede wszystkim urzędnik państwowy nie powinien dać się kojarzyć z żadnym
        > produktem, ponieważ wtedy zawsze zachodzi podejrzenie krętactwa i łapówkarstwa.

Czyli ma nosić zegarki marki no name? Bo w sumie Tissot, Rolex czy Casio to tez
        produkt. Gdzie logika?
    • Gość: finlandia Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.realestate.net.pl 27.04.07, 07:58
      "To nie kłóci się z wizerunkiem premiera" bowiem premier jest tyle samo wart co
      ten zegarek.
    • witek040 co za żenada, nawet zegarka nie potrafi zapiąć 27.04.07, 07:59
      powinien nosić duży budzik na łańcuchu
      • Gość: Driver Re: co za żenada, nawet zegarka nie potrafi zapią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 09:02
        "powinien nosić duży budzik na łańcuchu" - na takim z grubymi ogniwami jak sie krowy wiąze :D

burak zawsze będzie burakiem.
      • Gość: D. Re: co za żenada, nawet zegarka nie potrafi zapią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.07, 01:15
        Nie no, wyobraziłem sobie premiera w wersji "bling"... Fajnie by to wyglądało.
    • Gość: selat GWyborcza-to już zupełny tabloid-dla przygłupich? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 07:59
      niech sprawdzą kolor majtek premiera - pewnie bokserkiw kaczuszki - i co z tego?
      Tusk nosi pewnie stringi, a Palikot pewnie reformy w różyczki z dużym rozporkiem
      z przodu i z tyłu - żeby mu się zmieścił ten sztuczny penis, którym wymachiwał
      kilka dni temu podczas konferencji prasowej. Schetyna pewnie w ogóle w majtkach
      nie chodzi - tylko kogo to obchodzi poza "opiniostwórczymi" pismakami z tak
      dużego "organu" jak GW
      • Gość: case Re: GWyborcza-to już zupełny tabloid-dla przygłup IP: 82.160.228.* 27.04.07, 08:02
      • annajanus Bzdety 27.04.07, 08:03
        Co za kompletne bzdety - zgadzam sie w pelni z selat,na pierwszej stronie
        poratlu z ambicjami - pytanie jakimi???
      • Gość: case Re: GWyborcza-to już zupełny tabloid-dla przygłup IP: 82.160.228.* 27.04.07, 08:04
        Zawsze to lepsze niż gumowy penis i atrapa giwery - ale może środowisku gazety
        wyborczej podobają się inne atrybuty polityka, niż tandetny zegarek? Portal
        wyborczej dawno zamienił się w mekkę paparazzich
        • Gość: selat Re: GWyborcza-to już zupełny tabloid-dla przygłup IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 08:06
          Tylko Kaczyńscy doszli do władzy a "elyty" zidiociały do końca - a
          lewicowo-laicka GW wiedzie prym
          • Gość: Marek Siurek Re: GWyborcza-to już zupełny tabloid-dla przygłup IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 27.04.07, 10:11
            To moze powinien pojsc sladami Palubickiego i chodzic w swetrze? Moherom latwiej
            bedzie zniesc takie niewywyzszanie sie ponad ciemny lud. A to, ze czasami
            nawrzuca wyksztalciuchom, lze-elitom, burym sukom, to juz niewazne.
            Najwazniejsze, ze premier wyglada jak swoj czlowiek.
            Kaczki na taczki i na pole!
      • namian Re: GWyborcza-to już zupełny tabloid-dla przygłup 27.04.07, 08:07
        piszcie tak dalej na gieldzie hossa a wy po 40 zł i lecicie dalej w
        dól .powodzenia.
        jutro napiszcie coś o miodzie w uszach,bo tez przesledzilem zdjecia i na
        niektorych ma mniod w uchu a na niektorych fotach nie ma mniodu,co to ozncza?
        mniam mniam.
        • Gość: selat Re: GWyborcza-to już zupełny tabloid-dla przygłup IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 08:10
          mniam, mniam? Myślisz, że to redaktorzy GW tym miodzikiem się tak zajadali?
          Bardzo prawdopodobne. Spijali nektar prosto ze źródełka - może zmądrzeją od tej
          ambrozji?
        • Gość: osiek Re: GWyborcza-to już zupełny tabloid-dla przygłup IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 12:28
          namian napisał:

> piszcie tak dalej na gieldzie hossa a wy po 40 zł i lecicie dalej w
          > dól .powodzenia.
          > jutro napiszcie coś o miodzie w uszach,bo tez przesledzilem zdjecia i na
          > niektorych ma mniod w uchu a na niektorych fotach nie ma mniodu,co to ozncza?
          > mniam mniam.

Po prostu pozbył się Miodka, bo Miodek współpracował... :D
    • Gość: jawer Re: ale WYborcza się juz szmaci. Prawie jak Gerem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 08:01
      Bo ta wiadomośc o płatniku ma juz kilka LAT
      GW opisywała już całą historię niezależnego programu stworzonego przez
      informatyków, chyba nazywał sie janosik czy jakoś tak
      Ale to było jak jeszcze robiłeś w pieluchy
    • Gość: Mary Wyborciuchy, zobaczta jeszcze jego skarpetki IP: 217.153.205.* 27.04.07, 08:08
      Może też są tak samo podarte jak u waszego idola prezesa banku światowego -
      erosomana.
    • Gość: abcd Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.gprspla.plusgsm.pl 27.04.07, 08:09
      A co to za przykład Cichopek w tej sytuacji????? I to z ust fachowca????
    • zzagi VIVA! 27.04.07, 08:10
      Pani Agnieszko Siuzdak VIVA! a nie GW. Gratuluję rozumku.
    • alpepe Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca 27.04.07, 08:14
      Moze premier Kaczyński ćwiczy w ten sposób intelekt? Łatwo odczytać poprawnie
      godzinę, jak zegarek założony jest poprawnie, gdy jest na odwrót, trzeba już się
      zastanowić :-).
      • stara_twojej_starej Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca 27.04.07, 08:27
        alpepe napisała:

> Moze premier Kaczyński ćwiczy w ten sposób intelekt? Łatwo odczytać poprawnie
        > godzinę, jak zegarek założony jest poprawnie, gdy jest na odwrót, trzeba już si
        > ę
        > zastanowić :-).

kaczyński i intelekt, to są słowa, które nie powinny być zestawiane ze sobą.
    • Gość: Gość Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 08:14
      Co za idiotyczny artykuł. Więc co, premier, który nie nosi najnowszych złotych i
      wysadzanych diamentami zegarków jest nic nie wart ??? To, że Kaczyński nosi
      pospolity zegarek, to wyłącznie świadczy o jego uczciwości i że do rodzajów
      rzeczy materialnych nie przywiązuje wagi.
      • stara_twojej_starej Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca 27.04.07, 08:28
        Gość portalu: Gość napisał(a):

> Co za idiotyczny artykuł. Więc co, premier, który nie nosi najnowszych złotych
        > i
        > wysadzanych diamentami zegarków jest nic nie wart ??? To, że Kaczyński nosi
        > pospolity zegarek, to wyłącznie świadczy o jego uczciwości i że do rodzajów
        > rzeczy materialnych nie przywiązuje wagi.

jesteś debilem... jak kaczyński.
      • Gość: do pustego baka kolejny z wielu wpisów pustego baka IP: 62.233.211.* 27.04.07, 10:47
        zaludniających forum :D
      • Gość: osiek Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 12:35
        Gość portalu: Gość napisał(a):

> Co za idiotyczny artykuł.
        Prawda :)

> Więc co, premier, który nie nosi najnowszych złotych
        > i
        > wysadzanych diamentami zegarków jest nic nie wart ???

W tym przypadku nawet platynowy zegarek nie podniósłby jego wartości. Ciężko
        podnieść coś, czego nie ma.

>To, że Kaczyński nosi
        > pospolity zegarek, to wyłącznie świadczy o jego uczciwości

Lub jego nieudolności, uczciwie też można się dorobić.

>i że do rodzajów
        > rzeczy materialnych nie przywiązuje wagi.

Zaprawdę godne to i sprawiedliwe, wolałbym jednak, aby taki ktoś nie był
        odpowiedzialny za majątek państwa, bo nie będzie o niego należycie dbał.

• Gość: qhrt Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.crowley.pl 27.04.07, 08:15
      A jaka nosi bieliznę nasz Premier? A może wybiórcza zainteresuje się jakie
      zegarki nosił Kwaśniewski i skąd miał na nie kasę?
      • Gość: odpowiedź brudną IP: 62.233.211.* 27.04.07, 10:48
    • Gość: piotrek Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: 195.117.179.* 27.04.07, 08:18
      Lol, przeciez to "zdiecie" to zwykła samoróbka w programie 3D... (co nieznaczy
      ze mówie ze nie wygląda jak prawdziwe :D)
    • Gość: Adam Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 08:22
      Reklama jest tak mało widoczna, że właściwie czepialska, ale fakt, premier
      winien być neutralny. Czy to wstyd, że polskiego premiera nie stać na rolexa?
      Pewnie tak, ale jakie larum by się podniosło, gdyby Kaczyński z takim zegarkiem
      by się pokazał, że dzieci głodne do szkoły chodzą, że bezrobocie, a tu premier
      bizancjum uprawia.
      • Gość: zasmucony Re: Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.160.228.112.olsznet.ec.pl 27.04.07, 22:25
        racja. Kiedy lepper kupił sobie jakieś tam buty za 1.5 tys, wybiórcza
        narzekała, że rozpusta, że ludzie głodują itp.
        gazecidło nadaje sie jedynie na chorągiewkę :-)
    • Gość: M. Premier Kaczyński nosi zegarek z logo Żywca IP: *.crowley.pl 27.04.07, 08:24
      Wyborczej gratulujemy młodych zdolnych dziennikarzy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka