Dodaj do ulubionych

Facet wyciaga pieniadze....

09.02.11, 10:25
Sluchajcie........nie znacie faceta i jakis facet z internetu,chce od was 200 euro.Czy zaufacie jemu i dacie na konto te pieniadze????
Ze mna facet probowal sie zaprzyjaznic i jak zlapal,ze jestem mila,to prosil mnie o pieniadze.Oczywiscie,nie dalam pieniedzy.
Kiedys wpisalam jego email adres i wyszlo,ze byl na roznych forach i mial rozne zdjecia i inne inicialy..........te zdjecia mialam rowniez ja.Zrobilam tornado.......to powiedzial,ze wysle mi prawdziwe zdjecia,a do internetu dal zdjecia kolegi,bo.......chcial mnie sprawdzic,czy jestem ok...............poniewaz kobiety w internecie tylko "graja" i oszukuja.
Dzwoni i mowi do mnie,ze wymeldowal sie z myspace,bo jest szczery i mnie taaaaaaaaak baaaaaaaaaaaardzo kocha(?).......wchodze pozniej na myspace i......facet jest dalej na forum.Zrobilo mi sie goraco.....i sie poprostu poplakalam,bo juz nie mam sily na tych wszystkich oszustow.Dzwonilam do niego,ale.....nie odbiera......niby tak zakochany we mnie.Napisalam sms dlaczego tak sie zachowuje........nie dostalam odpowiedzi.
Myslicie,ze to typowy oszust z internetu????????????? Aha.......facet jest z Maroka.
Obserwuj wątek
    • adriana_ada Re: Facet wyciaga pieniadze.... 09.02.11, 10:34
      A czy w ogole jest sens wspominac o kims takim na forum?
      Co Cie ten facet obchodzi, no chyba ze zakochalas sie po przeczytaniu pierwszych slow w internecie.
      Rob co chcesz, mozesz go sponsorowac, jak jestes na tyle dobra i jak Cie na to stac:)
    • by_dafne Re: Facet wyciaga pieniadze.... 09.02.11, 11:01
      Mausi, czy nie jestes uzalezniona od internetu? czy masz mozliwosci pozanania kogos inna droga. Np. Klub dla samotnch osob, gdzie ludzie sie spotykaja uzadzaja festy, albo wycieczkii do ciekawych miejsc i maja okazje poznac sie w bardziej kokretny sposob niz ANONIMOWY jaki daje wlasnie i niestey internet?

Moze zmien poszukiwania i szukaj jak powiadaja pod innymi kryteriami.

Jak na moje oko to facet jest i oszuts i bandyta...Moze nawet ma kilka zon.
      • coelka Re: Facet wyciaga pieniadze.... 10.02.11, 19:14
        No też pytanie hehe, rozumiem ze faceta na oczy nie widziałas jakiś zupełnie obcy człowiek i chce od ciebie 200 euro a ty sie zastanawiasz. Jak możan sie wogóle zastanawiać , ja tez chce 200 euro jek sie zdecydujesz to daj znać na priv:):):). To po prostu naciągacz i oszust , ale naiwnych widocznie nie brakuje.
    • gadagad Re: Facet wyciaga pieniadze.... 10.02.11, 19:34
      Typowy oszust, dobrze że chce tak mało, 200e można przeżyć, za naukę nieteorytyczną, 20tys gorzej. Z Maroka, nie z Maroka, w Polsce takich też dość. Za miłość się nie płaci, chyba , że z pełną świadomością.
      • mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 11.02.11, 12:06
        No......ale o mnie myslicie!:).......oczywiscie,ze mu nie dalam pieniedzy.......a jak go jeszcze opi.........za to,ze mnie nie zna i chce pieniadze!!!!!!!!!!!!!
        Powiedzial,,ze dla biednego kolegi,ktory potrzebuje na samolot.......
        Ja jemu napisalam,ze moge pomoc,ale tylko wtedy jak znam, tego czlowieka osobiscie.
        Zaczal sie denerwowac i nawet nie napisal "hello".....tylko:".....no to jak,dadz te pieniadze czy nie,bo musze wiedziec".......ale sie wtedy wkurzylam!:(
        Kiedys zrobil lepszy numer...........
        jak chcialam zerwac kontakt,to mi napisal prawde,ze na tych zdjeciach wcale nie jest on......tylko kolega.On dal inne zdjecia,bo chcial sprawdzic czy jestem powazna osoba i mysle powaznie,bo wszystkie kobiety tylko graja i glupoty pisza.
        Wiecie jak go zlapalam????
        Mial dwa emaile-adresy.......wpisalam na "google"......i sie okazalo,ze te zdjecia ktore mi wyslal w styczniu........sa na "facebook","myspace","windows live".......ale sie wkurzylam......zadzwonilam do niego i wszystko wygarnelam.Wtedy sie przyznal,ze to zdjecia kolegi,ze on nie jest na tych zdjeciach.Tam bylo zdjecie jakies ladnej kobiety z facetem........teraz tego zdjecia nie ma........ciekawe dlaczego,jesli to tylko jego kolega byl na zdjeciach??????
        Jeszcze jedna sprawa.
        Sluchajcie,dostalam od niego wiadomosc,ktora wyslal na "myspace".Dwa razy,obok jego wiadomosci i pod zdjeciem bylo napisane"do dwoch przyjaciol".......
        Czy on wyslal do mnie i rowniez do innej kobiety te sama wiadomosc??? Jesli tak,to dlaczego komputer to pokazal,przeciez to byly dwie inne osoby i pseudonimy.
        Prosze was naprawde o szczera rade,bo ludzie "z boku" widza wiecej......widza prawde.
        Powiem szczerze..........chce zlapac faceta,ze klamie.
        Facet pisze,ze mnie bardzo kocha, powiedzial rodzinie,ze chce byc ze mna......(?)
        ........a ja chce go zlapac na klamstwie,bo czuje calym cialem,ze cos jest nie tak.......czuje,bo nic nie moge jesc......a jak nic nie jem to intuicja mnie ostrzega,albo aniol stroz.......mam nadzieje,ze mam takiego obok mnie.
        Dzieki za rady,bo wierze,ze chcecie dla mnie dobrze.Czekam na odpowiedzi.Naprawde.
        Buziaki;)
        • yag-nik Re: Facet wyciaga pieniadze.... 11.02.11, 18:34
          > Sluchajcie,dostalam od niego wiadomosc,ktora wyslal na "myspace".Dwa razy,obok
          > jego wiadomosci i pod zdjeciem bylo napisane"do dwoch przyjaciol".......
          > Czy on wyslal do mnie i rowniez do innej kobiety te sama wiadomosc??? Jesli tak
          > ,to dlaczego komputer to pokazal,przeciez to byly dwie inne osoby i pseudonimy.
          > Prosze was naprawde o szczera rade,bo ludzie "z boku" widza wiecej......widza p
          > rawde.

Wysłała to samo do dwóch osób. Co w tym dziwnego?

> Powiem szczerze..........chce zlapac faceta,ze klamie.

A po co? Jaki jest sens łapania go skoro już wiesz że kłamie?

> Facet pisze,ze mnie bardzo kocha, powiedzial rodzinie,ze chce byc ze mna......(
          > ?)

Bo ma nadzieję na kasę.

> tak.......czuje,bo nic nie moge jesc......a jak nic nie jem to intuicja mnie os
          > trzega,albo aniol stroz.......mam nadzieje,ze mam takiego obok mnie.

Mausi dobra kobieto, daj sobie z facetem spokój. Kasę wyciąga i nic więcej. Poza tym nawet go nie znasz, od początku podaje pokrętne informacje, kłamie, wysyła tę samą wiadomość do dwóch kobiet itd. Mało? Dziecinne byłoby gdybyś się dała tak sobą zabawiać dalej.
          • mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 11.02.11, 21:22
            Dzieki skarbie.Masz racje.
            Wiesz,jak mu powiedzialam,ze czuje silny niepokoj,ze cos jest nie tak......to strasznie sie zdenerwowal i powiedzial,ze ma silny stres,bo on mnie traktuje powaznie,chce miec rodzine.Powiedzial,ze pisal z innymi dziewczynami,ale kobiety tylko pisza o seksie i calymi godzinami o glupotach.
            Jak moge Cie zapytac..........dla jakich pieniedzy on chce ze mna zostac?Ja nie mam wcale duzo pieniedzy:( No,nie mam poprostu.Jaki bizness ma marokanczyk,biorac slub z Europejka???
            powiedzial mi,ze za duzo sie pytam,dlaczego jestem tak bardzo "rozdwojona",dlaczego sie tak boje.
            • yag-nik Re: Facet wyciaga pieniadze.... 11.02.11, 21:42
              > Jak moge Cie zapytac..........dla jakich pieniedzy on chce ze mna zostac?Ja nie
              > mam wcale duzo pieniedzy:( No,nie mam poprostu.Jaki bizness ma marokanczyk,bio
              > rac slub z Europejka???

Mausi taki sam jak obywatel Afganistanu.
              Po pierwsze będąc Twoim mężem wystarczy abyś postarała się o zaproszenie i udokumentowała swoje zarobki (tak aby ambasada widziała że możesz go utrzymać) i gość otrzyma wizę rodzinną a później już będzie z górki, zaczepi się , znajdzie jakąś pracę itd.
              A jak inaczej można się wyrwać z Maroka jak myślisz...?
                • quba Re: Facet wyciaga pieniadze.... 12.02.11, 20:18
                  Naprawde jesteś taka dobra, ze nie potrafisz niczego odmówic facetowi?

Wszyscy mamy jakieś swoje przywary i niekoniecznie to znaczy, że trzeba
                  pielęgnować w sercu dawne urazy i odświeżać je bez końca.
                  • mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 13.02.11, 10:46
                    No..........dobra jestem,ale do momentu jak nie wyczuje,ze cos nie gra....a cos nie gra.
                    Nie moge traktowac powaznie faceta,jak wysyla zdjecia swojego penisa,opowiada jaka duza c......miala jego zona i dlatego trudno bylo mu uprawiac seks.....(?)
                    Duzo pytan mu zadaje,bo nie chce pozniej plakac......jego to denerwuje.
                    Wzial slub z amerykanka,a potem bez problemu polecial sobie do pracy do Irlandii,a kobieta zostala w USA.Po roku wszystko sie skonczylo.Niby zlapal zone w hotelu z facetem...................a moze to wlasnie ona go zlapala?????Moze ona zlapala i powiedziala "dosyc"? Teraz facet siedzi w Marokko i szuka sposobu na wydostanie sie w wielki swiat.
                    Prosilam go,ze jak jest tak bardzo szczery i tak baaaaaaaaardzo mnie kocha(?) to niech sie wykasuje z Myspace.......wczoraj patrze,a on......nie jest na mojej liscie przyjaciol,ale......zmienil dane w jego profilu......znak zodiaku,wiek,nie bylo juz ze szuka kobiety,caly profil byl na czarnym tle.Takiej zmiany nie dokonalo Myspace,tylko on.Powiedzialam,ze widzialam nowy jego profil i czekam az sam wejdzie na Myspace......powiedzial,ze jest zmeczony i zobaczy rano."Dla jaj"weszlam na jego profil i zadalam mu pytanie czy mnie doda do listy przyjaciol:).....pozniej zadzwonilam i czulam zmiane w jego glosie.Czulam,ze facet wie iz go zlapalam.Czuje,ze nie jest szczery,ze zadaje jemu tyle pytan,ze poprostu nie bedzie w stanie byc juz szczery i urwie kontakt,albo zacznie sie coraz bardziej wymigiwac.
                    Naprawde wspolczuje jego ex-zonie.Dziewczyna dala sie zlapac na jego czule slowka,a potem zostala sama.
                    • quba Re: Facet wyciaga pieniadze.... 13.02.11, 11:33
                      Ale po co się zajmujesz tym facetem?
                      Nie możesz po prostu zerwać z nim wszelką znajomośc?
                      Rzuć do diabła tego gościa, zaloże sie, ze on chce od ciebie wyłudzic pieniądze!!!
                      W moich stronach się mówi "przed płaczącym chłopczyną chroń swą cnotę dziewczyno"
                      Facet udaje ofiarę po to, aby Cię wykorzystać, wyłudzic forse, naciągnąc na zaproszenie, to jest po prostu CWANIAK, który z tego żyje!

• mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 13.02.11, 12:08
                        :)dziekuje za szczera odpowiedz.Ok..........
                        .....facet znalazl mnie na Myspace.Myslal,ze jak ladna jestem to mnie latwo oszuka.
                        Wiesz,to takie dziwne,ale cos mi mowilo,ze"cos" nie gra.Mialam od niego dwa email-adresy.Wpisalam na google......i szok dla mnie......te zdjecia,ktore ja mialam od niego.....byly na facebook,tylko z innymi inicjalami.Pozniej,jak mu zrobilam awanture przez telefon,to wieczorem wyslal prawdziwe zdjecia i powiedzial,ze chcial mnie sprawdzic,czy jestem powazna dziewczyna,poniewaz inne kobiety tylko graja i udaja......hmmm......mysle,ze one nie graly,tylko nie mialy ochoty na zamieszkanie w Marokko:)
                        Marokko jest piekne,ale tylko dla turystow.Mieszkac tam.....ja sobie nie wyobrazam.
                        Wiesz,ktos powiedzial,ze miec dobrego aniola stroza.....to prawdziwe szczescie.....ja mam:)
                        Jestem bardzo ostrozna,bo mialam faceta,ktory klamal przez pol roku.....perfekt klamal.
                        Ludzie mi mowili"daj sobie spokoj,on klamie"........wiedzilam,ale dla mojego spokoju chcialam zlapac faceta na klamstwie.........i zlapalam.......na odleglosc 1100 km:)
                        Zespol muzyczny zaproponowal mi wejscie na Facebook,bo rowniez tam byli......no i zlapalam faceta......pozniej juz tylko uciekl z facebook......a ja sie uspokoilam i wiedzialam,ze jestem ok. i nic zlego nie zrobilam.
                        Mysle,ze jak mezczyzna naprawde bardzo kocha kobiete i ona jest wazna.....i ma jakies watpliwosci,to taki czlowiek poprostu wszystko wyjasni i nie ucieka.
                        On powiedzial,ze jest bardzo zmeczony,a potem wylaczyl telefon.Zrobilo mi sie przykro,bo wiem,ze tak nie zachowuje sie facet,ktory kocha.Wczoraj mi powiedzial,ze prosi swojego boga,aby mnie od niego nie zabieral........hmmmm......aby nie zabieral mnie,czy szansy na lepsze zycie?.......
                        Powiedzialam jemu,ze jesli cos kombinuje i nie jest w czyms szczery.......to niech lepiej odejdzie,bo ja jestem dobrym czlowiekiem i nie zasluguje na takie traktowanie.
                        Dzisiaj sa Walentynki.......a ja jestem bardzo smutna,bo wlasnie w ten dzien zobaczylam,ze nie ma mezczyzny,ktory mnie kocha:(:(:(
                        • quba Re: Facet wyciaga pieniadze.... 14.02.11, 09:32
                          Ale jak Cie facet moze kochac, skoro sie wcale nie znacie?
                          Widzialas go na facebooku, i wierzysz, ze on Cie bardzo kocha?
                          W ogole po co sie nim zajmujesz?
                          Równie dobrze mozesz sie zastanawiać, czy Kopernik Cie kocha...
                          Wydaje mi sie, ze marnujesz czas, swój i nasz!

• mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 14.02.11, 16:06
                            Tez zadalam jemu to pytanie.Jak moze mnie kochac,jesli mnie nigdy nie widzial.Powiedzial,ze wie,ze mnie nigdy nie widzial,ale on to czuje.Pyta sie mnie caly czas dlaczego mu nie wierze,przeciez nie kazdy jest oszustem.Pyta dlaczego mam takie "rozdwojenie",dlaczego tyle watpliwosci.On pracuje w duzej firmie informatycznej.....sprawdzilam.....jest taka firma i on tam pracuje.....pracuje i jest tam szefem w dziale.
                            Rozmawialam z wieloma ludzmi.Wiesz,kazdy powiedzial,ze mam uwazac.Ja wiem sama o tym.
                            Kiedys mialam faceta.....bardzo dlugo.Nie byl z Marokka,ale z Niemiec.Uwierz,prawdziwy horror dla mnie.........i w waznych chwilach.......zawsze sama.Bestia nie musi pochodzic z daleka,czasami mieszka bardzo blisko.
    • wypasiona_foczka Re: Facet wyciaga pieniadze.... 19.02.11, 12:09
      Po grzyba utrzymujesz kontakt i dyskutujesz z jakimś ch.. wie kim z ch.. wie skąd?
      Aż tak potrzebujesz CZYJEGOKOLWIEK zainteresowania, akceptacji, zapewnień o "miłości"???
      Jakąś desperacją z Twojej strony śmierdzi.
      Koleś łże w żywe oczy, złapany za rękę twierdzi, że to nie jego ręka, żyje w Maroko gdzie dla młodych ludzi przyszłości nie ma więc sposobem na życie jest wyciąganie kasy z zaniedbywanych, nudzących się i samotnych europejek wzamian za tanie wyznania typu "kocham Cię"...
      Czy ty masz 16 lat????? On ma profle na wszystkich możliwych portalach, o tą kasę dziennie prosi 100 kobiet, na te 100 większość każe mu się wypchać ale na pewno 1-2 desperatki się zgadzają i kasę ślą. I codziennie nowa jazda. ONI TAK ZARABIAJĄ NA ŻYCIE a Ty jak zaczadzona: "bo przecież kocha!!!". Pewnie, że "kocha" a co ma Ci powiedzieć? "nie znam Cię ale daj mi kasę?".
      Osobiście trochę żal mi takich niewiast. Po co marnujesz czas i nerwy na udowadnianie mu kłamstw, co Cię to obchodzi właściwie i na co liczysz? Że się przyzna? NIE PRZYZNA SIĘ bo to taki typ, będzie szedł w zaparte bo on tak zarabia na życie, powtórzę po raz kolejny. Olej, zerwij kontakt, nie dyskutuj, nie staraj się "przyłapywać na kłamstwie" bo Twoje zainteresowanie go nakręca i daje nadzieję, że może jednak wyślesz kasiorę jak odowiednio długo będzie Cię urabiał.
      Niech się całuje w dupę, najlepiej nawzajem z "kolegą", nie dawaj się naciągać podobnym wszarzom, chyba, że pragniesz zainteresowania i żenujących "wyznań miłości" za wszelką cenę - to Twoja sprawa.
      • mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 19.02.11, 15:39
        Glupia nie jestem,bo wiadomo,ze nie dam mu pieniedzy.Przeciez z nim nie zostane.Tak,ja tez mysle,ze on z tego zyje......powiedzial,ze jego szef nie placi mu juz trzy miesiace,ze to prywatna firma.......no,napewno.....przez trzy miesiace nie zlapal pewnie zadnej dziewczyny,ktora dala mu pieniadze.Gadal jakies glupoty,ze chce wziac z banku kredyt i otworzyc firme............mowie mu,ze niech najpierw otworzy,a potem szuka kobiety.Powiedzial,ze sie denerwuje,jak zadaje mu za duzo pytan.....i wtedy wiedzialam,ze facet kreci.Tak,napewno ma na innych forach swoj profil.Powiedzial,ze kobiety tylko graja z nim........tak,one graja,bo nie sa glupie aby wyjechac do Maroka,a on bedzie latal z viza po calym swiecie.Nie wiem czy to prawda,ale niby mial zone tylko jeden rok......ponoc go zdradzila w hotelu.Osobiscie nie wierze.Mysle,ze to byla wlasnie ta naiwna,ale teraz juz takiego bledu nie zrobi.Nie wierze,ze prosila go o malzenstwo.
        Dzisiaj zrobilam dla niego bardzo brzydki prezent:(............poniewaz ma urodziny..........zablokowalam go na Skype i zlapalam na "myspace". Zmienil inicjal i chcial sie wpisac na moja liste przyjaciol.Nie wiem dlaczego,ale czulam,ze to on......w tym samym czasie dostalam email i wiadomosc z myspace.Dzis rano napisalam mu na myspace,zeby nigdy do mnie nie pisal,ze zycze mu szczescia z tymi wszystkimi panienkami na myspace.
        Nie zlozylam mu absolutnie zadnych zyczen na urodziny.
        Tak,to jest bardzo ciezka praca,szukac kobiety,ktora da mu przepustke na wielki swiat.
        Tyle portali,tyle kobiet!!!!
        Kiedys Polacy kradli samochody z Niemiec,a marokanczycy......szukaja kobiet z Europy:)
    • szeptotchlani Re: Facet wyciaga pieniadze.... 21.02.11, 16:43
      Ktos kto prosi o 200euro pod takim pretekstem nie wzbudza zaufania,tym bardziej jesli do tego dochodza sygnaly ze nie jest szczery."Chcialem cie sprawdzic" to nie jest wytlumaczenie ani postepowanie powaznej,odpowiedzalnej osoby godnej sympatii i zaufania.O tym facecie byc moze nie wiesz nic.To ze pisal o zonie nie znaczy ze ja kiedykolwiek mial.Wszystko moze byc tylko strategia kombinatora ktory nie koniecznie jest oszustem.Moze po prostu tak spedza czas wolny bawac sie ludzmi.Taki odstrasza od razu.Gorzej jesli trafilabys na kogos kto faktycznie ma dopracowane umiejetnosci manipulacji,wzbudza zaufanie i wyciaga drobne sumy pod "uzasadnionym pretekstem"
      • mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 22.02.11, 00:40
        Wiesz,ja mysle,ze jesli kobieta jest ostrozna,to zaden"dopracowany"facet nie ma szansy.
        Z reszta......powiedzialam jemu,ze jak moi przyjaciele maja problem z pieniedzmi to ja sama pomoge,ale nigdy nie pytalabym sie obcej osoby z internetu o pieniadze.
        Te dochodzace sygnaly to poprostu intuicja.Ona nigdy nie myli.
        • mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 14.03.11, 10:25
          Poza tym jest oburzony,ze wszyscy tak zle mysla o Marokanczykach.
          Powiedzial,ze on mysli o mnie serio,ze chce miec rodzine,a ja mu nie wierze i caly czas zadaje tyle pytan.Powiedzialam,ze niech zerwie kontakt.....uslyszalam,ze to trudne,bo on mnie kocha i jest tak bardzo szczery ze mna,a ja mu w nic nie wierze.Powiedzialam,ze jak jest taki szczery i mnie kocha.......to niech leci do mnie.Powiedzial,ze ma bardzo duze problemy z dostaniem wizy.Nie wiem czy to prawda,nie znam przepisow.Ja napewno pierwsza nie polece.
    • hazzard Re: Facet wyciaga pieniadze.... 14.03.11, 10:36
      oczywiście, że to oszust, który czyha na naiwne kobiety. Czytałam ostatnio artykuł na tvn warszawa o oszuście, który wyłudził ogromne pieniądze od kobiety podając się za...agenta tajnych służb;)

Osobiście pożyczyłam kiedyś 200zł facetowi - wprawdzie poznanemu w realu poprzez koleżankę (która jego poznała przez internet) - ale oddał pożyczkę. Był dość nieostrożny, ponieważ znalazłam potem jego profil na nk, gdzie wrzucił zdjęcia żony i dzieci - ale to tak bez związku z tematem;)
      • mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 17.03.11, 23:52
        W takim razie......dlaczego on daje zdjecia swoich kolegow?
        Dlaczego podszywa sie pod inne osoby?
        Chce brac slub,miec dziecko,obiecuje wszystko,a jak kobieta zadaje za duzo pytan i nie da sie zlapac tak latwo........to ucieka?
        Facet pisze:"szukam powaznej kobiety"........a sam nie daje prawdziwego zdjecia.
        Czy to jakies uzaleznienie?Przeciez taki typ zawsze bedzie zdradzac kobiete.
        • marina2 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 18.03.11, 09:00
          W takim razie......dlaczego on daje zdjecia swoich kolegow?
          bo jest nieuczciwy

Dlaczego podszywa sie pod inne osoby?
          bo jest nieuczciwy

Chce brac slub,miec dziecko,obiecuje wszystko,a jak kobieta zadaje za duzo pytan i nie da sie zlapac tak latwo........to ucieka?
          bo nie traktuje Cię poważnie

Facet pisze:"szukam powaznej kobiety"........a sam nie daje prawdziwego zdjecia.
          bo jest nieuczciwy
          kłamie nieistotne dlaczego .po prostu oszukuje

Czy to jakies uzaleznienie?
          Ty jesteś uzależniona od sieci,rozpaczliwie szukasz miłości nie tam gdzie powinnaś.

Przeciez taki typ zawsze bedzie zdradzac kobiete.

Tak masz rację zawsze będzie zdradzał,oszukiwał,okłamywał.Już to robi.Nie jest ważne dlaczego.Nie jesteś jego terapeutką ani krewną.Facet nie powinien Ci e w ogóle obchodzić.

Jeśli nie jesteś trollem i pisząc te słowa nie bawisz się dobrze cudzym kosztem podpowiadam Ci kontakt z terapeutą.Sama z tego nie wyjdziesz.Prosisz się o kłopoty.
          • mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 18.03.11, 11:50
            Nie,nie jestem trollem:)....................ale mialam szczescie......tylko ja.
            Znalazlam jego prawdziwy profil ma facebook........napisal w profilu,ze ........interesuja go kobiety i mezczyzni......status......zonaty.Cool!.......na jego profilu jest tylko jedna kobieta.......jego zona.Przeczytalam wszystkie"pinwand".......ona go poznala w kwietniu,a w maju brali slub.......szok! Dziewczyna pisala do niego,a 20 wrzesnia facet zapisal sie juz na facebook i myspace.Z tego co czytalam,to ona jest w Ameryce z dzieckiem......a on w Marokko.Bez sensu.Boze!....biedna kobieta!Teraz wiem dlaczego on dal zdjecia kolegow.......nie ze wzgledu na mnie,ale na zone,aby nic sie nie dowiedziala.Mi to lata,ja nie jestem jego zona.To jest straszne co on robi dla niej!Po miesiacu wzieli slub.......zwariowane!
            Ona nawet nie wie co on wyprawia.On pisal do mnie w grudniu,a do zony,ze ma nadzieje iz spedza razem Boze Narodzenie.Niech Bog zachowa od takich facetow!!!!
            Wiecie co mi powiedzial kiedys?........ze w Europie jest tyyyyyyyle homoseksualistow:)
            • adriana_ada Re: Facet wyciaga pieniadze.... 18.03.11, 11:56
              mausi12 napisała:

> Wiecie co mi powiedzial kiedys?........ze w Europie jest tyyyyyyyle homoseksualistow:)

Mausi, rozbawilas mnie:)
              Pomysl tylko ilu homosiow moze byc w krajach muzulmanskich, wystarczy ubrac burke i nie widac, czy to facet czy kobita:))))
              • real-kapucynka Re: Facet wyciaga pieniadze.... 18.03.11, 13:22
                Jak mozesz rozważać czy cie kocha czy nie skoro go nawet nie widziałaś na oczy? "bo przecież mówił ze kocha i szuka poważnej kobiety" ! Niby mu nie ufasz wiec po co wszystko rozważasz, analizujesz? zakochałaś sie w nim, boli cię to i roztrząsasz coś co jest tak widoczne i jasne. Nie jestem rasistką, ale od dawien dawna wiadomo ze biedni arabusy najchętniej ożeniliby się z europejkami i anrobili im dzieci, bo to dla nich przepustka do lepszego życia.On za tanie teksty próbuje wyciagać kasę (a może trafi mu sie jakaś naiwna desperatka co szuka obietnic miłosci? i zrobi dla niego wszystko?)Wyczuł twoja słabość i próbuje cały czas...Sam fakt, ze pełno go na wszelakich portalach, komunikatorach świadczy o tym ze na codzień utrzymuje kontakty z kim się da.
                Polecam ci , wejdz sobie w youtube "darling i love" i sobie obejrzyj filmiki na właściwie podobny temat, może to cię otrzeźwi, szczerze powiem ze czytając twoje wątki miałam wrażenie że jesteś trollem, bo aż trudno mi uwierzyć ze mozesz być taka naiwna, wierząc we wszystko co on mówi. A jeszcze polecam lepszy wątek na forum "bez niego lepiej" na forum FACECI Z EGIPTU.
                forum.gazeta.pl/forum/w,24864,113046235,113108536,Re_Bez_niego_lepiej_.html
                Egipt czy Maroko, żadna różnica :)
    • koala_tralalala Re: Facet wyciaga pieniadze.... 19.03.11, 11:19
      Mausi, wybacz, ale czy cyfra przy twoim nicku to Twoj wiek? Moze nie metrykalny, ale mentalny z pewnoscia :(

Sama celnie opisalas cala sprawe i masz wszystkie dane zeby ocenic sytuacje (czyli to nie jest tak, ze ktos cie oklamal i dlatego udalo mu sie ciebie naciagnac), wiec dlaczego sie w ogole zastanawiasz czy dac pieniadze obcemu facetowi z Maroka, ktory zyje z naciagania innych???!
      • real-kapucynka Re: Facet wyciaga pieniadze.... 19.03.11, 12:51
        A ja sie dziwie JAK MOZNA WOGÓLE SIE ZASTANAWIAĆ nad pożyczeniem pieniedzy zupełnie obcej osobie przez net? tylko dlatego ze on jej miłość wyznawał ;))) to takie łapanie naiwnych na tani romantyzm, po najmniejszej linii oporu!
        Ja wogóle nie roztrząsałabym tego na forum,nie robiłabym z tego problemu, poprostu olałabym calkowicie kogoś takiego a dziewczyna ma poważny problem bo niby mu nie ufa ale jednak ciagnie ją do tego araba.Jak można przejmować się i analizować słowa wypowiadane przez kogoś kogo sie wogóle nie zna, nie widziało sie na oczy? Ech brak słów...Zal mi takich kobiet, naprawde zal...
        • mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 20.03.11, 00:46
          Przeciez ja mu pieniedzy nie dalam.
          Wpisalam na"Google" jego dwa emaile-adresy i wtedy zobaczylam te wszystkie zdjecia na portalach.Jak mu powiedzialam o tym to byl bardzo zaskoczony,ze mialam w ogole taka idee.
          W Facebook jest wpisane,ze ma zone i jesli to prawda,to naprawde wspolczuje tej kobiecie.Ona nawet nie wie co on wyprawia.
          Nie rozumiem tylko,dlaczego ona siedzi w Ameryce,a on zostal w Marokko?Przeciez tam jest latwiej znalezc dla niego prace.Z dostaniem wizy,tez raczej nie mialby problemu jesli ona pracuje.
        • real-kapucynka Re: Facet wyciaga pieniadze.... 20.03.11, 13:52
          Kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po kiego grzyba analizujesz kazdy szczegół z jego życia? poznałaś byle oszusta matrymonialnego, baaa nawet nie musiał sie zbytnio wysilać, bo pochranił parę tanich słówek o miłosci do ciebie a ty już zajmujesz się dochodzeniem z kim, po co i co? A teraz zastanawiasz się nad tym dlaczego żona tu a on tam? i dlaczego tak, srak i siak.Ty naprawdę jesteś w nim zakochana, właściwie nie w nim, ale w wyobrażeniu, wszak to taki egzotyczny marokańczyk....! Dostałaś obsesji, sprawdzasz , śledzisz w necie co robi, z kim, i jak przebiegga jego życie! Daj spokój, otrząśnij sie, to ze nie dałas mu kasy to chwała tobie, ale byłaś o krok od tego żeby byle fajdusowi którego nie znasz to zrobić, bo ja nie wdawałabym sie z kims takim w rozmowy, mnie śmieszą internetowi podrywacz co to miłośc wyznają...a jakby jeszcze kasę chciał pozyczyć to jedno słow bym poiwedziała "Spierd....aj"! .A ty dalej słuchasz jego bzdur, ślepa jakaś jesteś czy niespełna rozumu? zachowujesz sie jak jakaś idiotka, przepraszam za wyrażenie! Weź sie zastanów nad samą sobą, bo naprawdę to z tobą coś nie tak!
    • jan_stereo Re: Facet wyciaga pieniadze.... 24.03.11, 14:17
      To jest jeden z naujczciwszych internautow jakich znam, zawsze przelewam mu 200 eurasow i jeszcze nigdy nie uslyszalem z jego strony zlego komentarza, co wiecej, transfery sa szybkie i pewne. Jakbys chciala sprobowac z mniejszymi sumami, to mi mozesz zaufac juz za 50 euro.
        • real-kapucynka Re: Facet wyciaga pieniadze.... 24.03.11, 21:22
          Daj sobie z nim spokój, co to za zycie w iluzji? nie widziałaś go nawet na oczy, a co dopiero tu mówic o jakimś budowaniu relacji.Zreszta on juz na starcie pokazał na co go stać, to manipulant! moze już nie jedna nabrała się i dała mu ta kasę i dlatego ma taką pewnosć siebie i proponuje to bez wstydu, bez skrupułów każdej nowo poznanej babie! A do roboty niech zapierda...a!!! co to wogóle za tupet?! a ty jeszcze analizujesz co i z kim robi a dajże spokój z tym oszustem!
          • mausi12 Re: Facet wyciaga pieniadze.... 25.03.11, 09:38
            Tak,to oszust i raczej znalazly sie kobiety,ktore te pieniadze daly.Z tego co zobaczylam na facebook to on ma oficjalnie zone,z ktora wzial slub w maju zeszlego roku.Tam jest jego email adres i.....wpisane kiedy ma urodziny.Wiesz co powiedzial????.......ze ktos sam wpisal ten profi,to nie on.......ze on sie rozwiodl juz pol roku temu.Moj kolega powiedzial,ze pewnie jest tak iz jego zona wziela slub,ale wrocila do USA poniewaz ma prace.Teraz wysyla mu pieniadze,a on siedzi w Marokko.Pewnie naopowiadal jej bajek i dziewczyna sie zlapala.Widzialam jej zdjecie........no,urodziwa nie jest,a z figura.............,ale to nie jest wazne jak wyglada.Wazne jest to,ze widac w jej oczach iz potrzebuje duzo uczucia i latwo jakis facet moze ja zlapac.Wyczuwa sie kompleksy u tej dziewczyny.
            Mimo wszystko.....ja tej dziewczynie wspolczuje,ze gdzies w Ameryce tyra i jeszcze wysyla dla takiego idioty pienadze,a on lata za babami.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka