Dodaj do ulubionych

psycholog- problemy z córką 15 lat Wrocław

14.12.12, 11:54
Witam
jestem matką samotnie wychowującą 15letnią córkę. Nasze relacje to jedna wielka wojna i koszmar dnia codziennego. Pilnie poszukuję namiarów na psychologa we Wrocławiu, który specjalizuje się w relacjach rodzinnych ze zbuntowaną nastolatką. Będę ogromnie wdzięczna za polecenie dobrego psychologa,
Obserwuj wątek
    • psychoterapeutajablonski Re: psycholog- problemy z córką 15 lat Wrocław 27.01.13, 20:09
      Witam Panią, polecam poradnię zdrowia psychicznego na ulicy Podwale 13, 3 piętro, rejestracja jest na parterze, przyjmują tam dobrzy specjaliści, psychologowie i psychiatrzy dzięciecy.
      Kolejna placówka to poradnia na ul. Białowieskiej we Wrocławiu,

szukaj.sluzbazdrowia.pl/Poradnia-zdrowia-psychicznego-dla-mlodziezy/Wroclaw/Ul-bialowieska-74a/k5516.html
      w razie pytań proszę pisać, jablonskipsychoterapia@gmail.com
      pozdrawiam
      Szymon Jabłoński
    • jagodaky Re: psycholog- problemy z córką 15 lat Wrocław 27.02.13, 19:06
      a może zmieńmy temat: psycholog moja córka ma problemy z matką? "my" mamy problem....
      bo ja mysle że jej z tobą łatwo też nie jest ;] a może egzorcyste od razu?!
      a może kup sobie lalke,będzie siedzieć grzecznie i mówić "mama" i przytakiwać ;]
      będzie taka jak tylko sobie zechcesz ;p
      • leda16 Re: psycholog- problemy z córką 15 lat Wrocław 16.03.13, 13:37
        jagodaky napisał(a):

> a może zmieńmy temat: psycholog moja córka ma problemy z matką?

A to matka powinna realizować wolę córki, czy jednak odwrotnie?

"my" mamy problem....

My? Odkąd to matkę i córkę należy postrzegać jako związek partnerski z równią praw i obowiązków? W prawidłowych relacjach rodzinnych rodzice rządzą, dzieci słuchają. Potem, po usamodzielnieniu się mogą rządzić same sobą i własnym potomstwem. Ale zawsze powinny szanować doświadczenie życiowe rodziców.

> bo ja mysle że jej z tobą łatwo też nie jest ;]

A komu jest w życiu łatwo? Jednak zdecydowanej większości dzieci łatwiej żyć z matką, niż bez matki. Półsierota zawsze ma poczucie krzywdy, nie mówiąc o sieroctwie zupełnym w tak młodym wieku...

a może egzorcyste od razu?!

Oj, coś mi się widzi, że postrzegasz ten problem przez pryzmat własnego nieprzystosowania.

> a może kup sobie lalke,będzie siedzieć grzecznie i mówić "mama" i przytakiwać ;
        będzie taka jak tylko sobie zechcesz ;p

Dziecko też powinno być grzeczne, oraz spełniać oczekiwania rodziców. Innym nigdy nie będzie w życiu łatwo.
    • hefa89 Re: psycholog- problemy z córką 15 lat Wrocław 23.01.17, 12:17
      Spotkanie we Wrocławiu z Robertem Rutkowskim - najpopularniejszym psychoterapeutą w Polsce.
      - Jak nauczyć się bycia szczęśliwym?
      - Jak można zmienić swój los z pełnego udręki na pełen radości?
      - Dlaczego jednym udaje się zostać bogatymi i szczęśliwymi, a innym los ciągle rzuca kłody pod nogi?
      - Czy jesteśmy skazani na sukces lub na klęskę, czy możemy pomóc losowi, aby nas polubił i dał szansę pławić się w poczuciu szczęścia?
      www.facebook.com/events/583794091818398/
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka