Dodaj do ulubionych

dobry terapeuta/psycholog w Poznaniu- seksoholizm

09.02.14, 14:17
Witam,
Niestety spotkał mnie bardzo poważny problem- niedawno dowiedziałam się, że jestem w związku z seksoholikiem. Gdyby nie wspólne dziecko nie walczyłabym i nie chciałabym mu pomóc bo wiąże się to dla mnie z ogromnym bólem. Jednak on chce pójść na terapię, chce pomocy dlatego postanowiłam mu pomóc.
Czy ktoś z Was zna może jakiegoś dobrego psychologa/psychiatre w Poznaniu ?
albo ma podobne doświadczenia co ja..?
Obserwuj wątek
    • 8lolitka Re: dobry terapeuta/psycholog w Poznaniu- seksoho 09.02.14, 15:41
      Chatonek

To raczej seksuologa musisz szukać bo nie każdy psycholog jest przygotowany do problemu, a co takiego robi że uważasz iż ma seksoholizm, bo to różnie bywa szczególe w polsce, ludzie bez edukacji seksualnej a o innych temperamentach, jedno chce dwa razy dziennie, drugie raz w tygodniu i jedno krzyczy na drugie ty ninfomanko, a drugie ty impotencie, jak też księża mieszają ludziom w głowie swoimi obsesjami na punkcie seksu. Może podasz co robi to powiem ci czy naprawdę ma seksoholizm.?
      • chatonek Re: dobry terapeuta/psycholog w Poznaniu- seksoho 09.02.14, 16:42
        dużo czytałam na ten temat w ostatnim czasie i to, że ma problem nie ulega wątpliwości.
        Co do temperamentu to zawsze wydawało mi się, że to ja mam większy, ale po paru latach seks raz na pół roku był dla mnie lekko frustrujacy tym bardziej, że mam świadomość swojej atrakcyjności a także w seksie nawet wydawało mi się, że to ja jestem bardziej otwarta niż on.
        Ale tak jak przeczytałam seksoholik uprawia seks z każdym tylko nie ze swoją kobietą. W jego przypadku - uprawianie seksu bez zabezpieczenia, nazywanie tego czystą fizjologią i ilość różnych partnerek w miesiącu w liczbie ok.20 nie ulega wątpliwości że ma poważny problem.
        Zapewne wynika to u niego z dzieciństwa dlatego myślalam, ze może psycholog + seksuolog mogą mu pomóc poradzić sobie z problemem. Jezeli ktoś zna dobrego terapeute seksuologa chetnie skorzystam.dziekuje za pomoc
        • chatonek Re: dobry terapeuta/psycholog w Poznaniu- seksoho 09.02.14, 16:45
          Oczywiście przez pierwsze 2, 3 lata seks był regularny, czasem nawet codziennie. Dopiero pozniej cos sie zmienilam, na moje pytanie dlaczego nie ma ochoty mowil ze duzo pracy, zmeczony, ze to nie jest najwazniejsze ale to ze sie kochamy. Dlatego wielkim szokiem jest dla mnie odkrycie tego, ze on potrafi to robib nie dosc ze z tyloma roznymi kobietami narazajac swoje zdrowie jak i moje to jeszcze prowadzi podwojne zycie.
          • 7zahir Poczytaj na forum uzależnienia 09.02.14, 17:28
            np tu:
            forum.gazeta.pl/forum/w,176,94715406,0,Seks_Seks_Seks_przymus_rozkoszy.html
            i tu:
            www.slaa.pl/
            i tu:
            forum.gazeta.pl/forum/w,176,84789327,0,Umysl_uzalezniony.html
            i tu:
            forum.gazeta.pl/forum/w,176,87749947,146455101,Jak_dziala_uzaleniony_umysl_.html
            O terapię zapytaj w najbliższym ośrodku leczenia uzależnień
            np tu:
            www.leczenie-uzaleznien.info/poznan.php

• duchswiety6 Re: dobry terapeuta/psycholog w Poznaniu- seksoho 15.01.16, 14:29
      2 544 058. wasyl-piaski 2016-01-14 (23:44) Z KRÓLIKIEM BAKSEM OGRAM TS ..
      papciu smerfie dokładnie masz kase masz wszysto
      nawett zajewasty sexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

powodzenia życzę i wygranej - może wtedy nie będzie nic uciskać na główkę :D:D:D
      Nie ma chyba bardziej nic godnego politowania jak jakieś niespełnione seksualnie dziecię ulewające jadem na innych.
      W razie braku wygranej - polecam porządne wytrzepanie,powinno na tyle pomóc by panować nad tym co i do kogo sie pisze bucha cha cha cha.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka