Dodaj do ulubionych

Choroba psychiczną i cecha charakteru ?

22.02.19, 21:51
Dobry wieczor. Zakończyłem pewne znajomosc z 34 letnim mężczyzną. Mieliśmy problemy w komunikacji. Początkowo nie były az tak widoczne jego zmiany zdania. Potrafił w bardzo krotkim czasie zmienic decyzję i zdanie na dany temat. Bardzo kontrastowe. Na przykład raz twierdził że nienawidzi bylej i jej nie rozumie a potem ze ona jest w porzadku I idzie się z nią dogadać. Następnie że tęskni za jej dziećmi później ze ich nieznosi i ma uraz do nich. Kolejnym razem ze zmienia pracę na pracę w naszym kraju bez wzgledu na wszystko, później ze absolutnie w kraju nie zostaje bo życia tu nie widzi. W jazdej zmianie która mu przyszła do glowy miał wytłumaczenie swoje. Niedawno byliśmy umówieni i zerwał ze mną znajomosc oczywiście mowiac wszystko odwrotnie. Był chłodny jak nie on. Szale przelał mowiac do mnie ze ten nieżyjący Olszewski nie został pochowany i żyje ukrywając się. Ręce mi opadły. Wspominał coś o alkoholu i marihuanę. To by było źródło tych odpalow.
Pisze tutaj do was zapytac czy ktoś z was miał z kims takim do czynienia ?? Czy to poprostu taki charakter czy psychol ? Kontaktu już nie mamy i miec nie chce.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka