Dodaj do ulubionych

Co jest ze mną nie tak?

25.02.20, 18:23
Nie wiem co się ze mną dzieje. Leżę całymi dniami z telefonem, nie mam ochoty ruszyć du..y. I nie, nie mam depresji. Nie jestem ani trochę smutna, nie mam myśli samobójczych.
Ale wszystko jest dla mnie takie bezsensowne. Takie płytkie, puste, nudne, nijakie. Nie odczuwam innych emocji poza złością, którą kiszę w sobie. I "radością" a raczej ubawem z filmów, które oglądam całymi dniami. Innych emocji brak. Jak tak ma wyglądać życie to ja dziękuję.
Obserwuj wątek
    • solwer Re: Co jest ze mną nie tak? 25.02.20, 23:22
      A kto finansuje to twoje leserstwo?
      (telefon, internet coś do jedzenia i dach nad głową.)
      .....Dziarski 35-latek zachowywał się tak jak ty:). Sponsorowała go matka.Niestety zmarła.Musiał na to, co mu się przecież należało, jak pańszczyźnianemu chłopu ziemia, zapracować.Dzisiaj zabiegany, wychudzony, nie myśli nawet o piwku z kolegami ,bierze za to dyżury w dni wolne, by za coś żyć. Ja tobie śmierci żywicieli nie życzę, lecz jaki (raczej mocny) kopniak w doopę, od losu to by ci się przydał .Bardzo zmienia perspektywę:)
      • afq Re: Co jest ze mną nie tak? 26.02.20, 08:50
        solwer napisał:

> kopniak w doopę, od losu to by ci się przydał .Bardzo zmienia perspektywę:)

to prawda że taki kopniak zmienia wiele
        ale
        ten dziarski 30latek.. było jakies podloze tego jego lenistwa? :-)
        pewnie tak, tu tez jakies moze byc
        kopniak to ostatecznosc, mam taką wiarę :-)

--
        cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
      • topazcytryn Re: Co jest ze mną nie tak? 26.02.20, 10:10
        Kiedys pracowałam w piekarni, dekorowalam torty itd. I wtedy na czymś mi zależało. Chodziłam schludnie ubrana. A teraz jak flejtuch w porwanym ubraniu.
        Mysle, że masz calkowitą rację z tym kopniakiem. Nie powinnam uzalezniac sie od rodzicow. Teraz też pracuje ale na pół etatu, bez umowy i nie lubię tego co robię. Praca z dzieckiem - oczywiście jestem dla dziecka dobra, dbam o nią. Ale to jest od niechcenia, wyuczone, "bo tak trzeba", zero satysfakcji w życiu z niczego a już na pewno nie z tej pracy.
    • yadaxad Re: Co jest ze mną nie tak? 26.02.20, 14:03
      A skąd wiesz, że nie masz depresji? Myśli samobójcze to taki zaawansowany etap. Idź do lekarza ze swoją apatią. Zrób badania, może przyczyną są jakieś niedobory w organizmie, może tarczyca, może hormony.
        • topazcytryn Re: Co jest ze mną nie tak? 26.02.20, 16:38
          Każda praca, nawet taka która nie była najgorsza zaczynała mnie w końcu nudzić i potrzebowałam zmiany. Sęk w tym, że teraz sobie zmieniłam na gorsze. Nie dość że bez umowy, to jeszcze beznadziejna płaca i w ogóle zero satysfakcji pod każdym względem.
          • afq Re: Co jest ze mną nie tak? 26.02.20, 16:40
            no takie decyzje podjelas
            odkrec to wiec

nie wiem ile masz lat i w jakim punkcie swojego zycia zawodowego jestes
            ale to czasem tak bywa ze sie szuka czegos dla siebie iles razy prace zmieniajac

--
          • afq Re: Co jest ze mną nie tak? 26.02.20, 16:42
            a jaka powinna byc praca ktora by cie cieszyla, dawala satysfakcje wszelką itd?
            wiesz czego szukasz? i czego potrzebujesz zeby taka miec?

--
            • topazcytryn Re: Co jest ze mną nie tak? 26.02.20, 16:59
              Czasem się boję że jest dla mnie za późno, mam 24 lata ale czuje się jak stara babka, która przegrała życie. Mam jakiś tam pomysł, chciałabym mieć swoją działalność, najlepiej zajmować się wyrobami cukierniczymi ale od razu siebie sabotuje i myślę że to nie ma sensu, że nie przyniesie zysku a same straty, że nic mi się nie uda.
              • astroblaster Re: Co jest ze mną nie tak? 26.02.20, 18:05
                Bo samo nic się nie udaje.

Wyrzuć: uda się/nie uda się
                Wyrzuć: spróbuję/nie spróbuje
                wyrzuć: będę się starać / nie będę się starać

Jak chcesz (nie musisz) coś zrobić-to to rób.
                A jak nie chcesz to nie rób.

Wszystko zależy od Ciebie.
                Sukces przede wszystkim.
              • yadaxad Re: Co jest ze mną nie tak? 26.02.20, 21:04
                Że taki masz charakter?, ''charakter'' to nam robią nawet bakterie w jelitach. Po zmianie diety, ludziom się inna osobowość robi. Ponieważ założyłaś inny wątek, to trolla odwołuję. Tylko na Psy żadne filozofowanie wokół twojego tematu ci nie pomoże. Owszem rozmowy, komunikacja mogą być chwilami uwolnienia i poprawić momentalnie humor, choćby, że się wyżalisz, ale jaką otrzymasz radę, prócz - weź się w garść? A jakbyś mogła to sama byś się dawno wzięła. Rady tutaj mogą służyć ukierunkowaniu tego co już się dzieje, a ty do dziania się, musisz dopiero podejść. I bez specjalistycznego popchnięcia się nie ruszy.
        • afq Re: Co jest ze mną nie tak? 26.02.20, 16:38
          jak to sie stalo.. pracy tamtej nie masz, masz taką, sil brak, nastroj mniej niz zero

to sie nie stalo z dnia na dzien i trwa sobie rok

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka