Dodaj do ulubionych

Traumatyczne wydarzenie z dzieciństwa

30.05.20, 19:24
Hejka,
mam 24 lata. W wieku 5 lat miałem traumatyczne wydarzenie i prawdopodobnie za to traumatyczne wydarzenie obwiniam wujka księdza. I tak się zastanawiam czy to traumatyczne wydarzenie może mieć wpływ na to, że mam teraz wrogi stosunek do kościoła i jestem ateistą? Co Wy o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
  • jan_stereo Re: Traumatyczne wydarzenie z dzieciństwa 30.05.20, 20:56
   emirates77777 napisał(a):

   > I tak się zastanawiam czy to traumatyczne wydarzenie może mieć wpływ na to, że mam teraz wrogi stosunek do kościoła i jestem ateistą? Co Wy o tym sądzicie?

   Dla mnie to jest kwestia myslenia czy tez jego braku u Ciebie, jesli bowiem nie potrafisz obronic swojej pozycji jako ateisty albo podac argumentow uzasadniajacych swoj negatywny stosunek do kosciola to jestes jedynie emocjonalnym osiolkiem i nic ponad to ;')
  • majas358 Re: Traumatyczne wydarzenie z dzieciństwa 09.06.20, 08:19
   Syndrom DDD – dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, to temat z którym warto się zapoznać. Dużo w naszym dorosłym życiu siedzi w nas, z tego - co działo się w naszych domach w latach dzieciństwa.

   wolniodleku.pl/porady/syndrom-ddd-dorosle-dzieci-z-rodzin-dysfunkcyjnych/?utm_source=forum-gazeta&utm_medium=ddd&utm_campaign=organik

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka