Dodaj do ulubionych

Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieństwo!

  • menago_bb Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 25.08.20, 10:11
   Doskonała "agitka"-nie dajmy się, bądźmy "Silni, zwarci, gotowi"....niestety człowiek taki nie jest, można "wkręcić" mu wszystko, kwestia czasu i okoliczności. I racja; to działanie sekty. Ale inaczej można by ich nazwać (a może nie ich, tych co za nimi stoją)-mafia, a definicja grupa przestępcza mająca wpływ na rządy. Niestety w Polsce bardzo pobłażamy wszelkim działaniom mającym na celu wywarcie wpływu, odniesienie przewagi, przyznanie racji itp. Stąd próby "unormalnienia" tego co dzieje się naokoło. A dzieje się: młody/a chcący zdobyć np. pracę często "skłaniany" jest do odbycia czynności seksualnych ze zwyrolem menadżerem, w grupie jeśli nie obsłużysz wszystkich jesteś na "czarnej liście". Żeby w takim świecie nie zwariować ideologia Gender-przecież to wszystko normalne, jaki powód do chlastania się, a i sprzedać do burdelu będzie takich "pogodzonych łatwiej....Dno i pół funta mułu, jak mawia się gdzieniedzie. Ale przesłanie słuszne kod_matrixa...sorki za nadinterpretację bo już jakbym czytał wypociny wściekłych alfonsów pod moim postem w odpowiedzi.
  • jan_stereo Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 26.08.20, 17:27
   Dla mnie ciekawe jest akurat to ze taki ostrzegawczy material pochodzi od Polonia Christiana, a jak wiadomo, obecne chrzescijanstwo zinstytucjonalizowane przez kosciol to jedna z najbardzej zaklamanych ideologii, wiec psu na bude ich apele, to prawie jakby jakis zawodowy zlodziej krzyczal ze go okradli na bazarze ;))
    • astroblaster Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 05.09.20, 09:28
     A u Ciebie -menago-pojebo- nie la księży?
     No bo to przecoeż oni najwięcej w sukienkach popierdalają. Oni i ich tłuści hierarchowie w purpurowych kiecach. Oni nie tylko warkoczyki.
     Dołóż do tego gwałcenie i niszczenie dzieci, dołóż do tego ich (wasz) rząd z zakamuflowanymi gejami i lesbijkami (kanthak, kaleta, za ziobro wieszany i gwałciciel nieletnich dziewczynek oraz zleceniodawca mordu na Cyganie, nijaki kuchcik czy tam kuchta) i wyjdzie ci true ideologia zła, rozpusty i patologii.

     I będą was tak w te wasze dupska jebać (tak ciebie, jak matrixa, kalkę i cały wasz gang zaściankowców) I uwłaszczać się na państwie a wy z radością krzykniecie, że majowy deszczyk pada, byle by wam zawsze dostarczać rozrywek do niszczenia.

     Jedno słowo ciśnie się na usta, szanowny-słomiany zaścianku: WSTYD!

     Do tego jesteście współwinni.
     A to prędzej czy później wyjebie wam ze spotęgowaną kocą w te zaplute i nienawistne ryjki. I dobrze tak.

     Jest na to też inny sposób. Powtórzę go raz jeszcze: IGNORANCJA!

     Nie reagować na was.
     I tak zrobić należy.

     W powietrzu czasami śmierdzi ale to tylko powietrze. Nie widać go ani nie słychać a wiatr szybko przegoni smród.
     Dobrego taplanka w biagienku nienawiści dla was, wy ‚prawdziwi patrioci’
     • menago_bb Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 05.09.20, 09:37
      astroblaster napisał(a):

      > A u Ciebie -menago-pojebo- nie la księży?


      Nie przypomnę już sobie o jakie forum polonijne chodzi ale z mównicy polski mieszkaniec USA stwierdził:"żydzi ogromnie nienawidzą Polaków" i nikt nie zaprotestował a tam ich dużo, na pewno pozwalają sobie na dużo wię cej niż ty (tu). A jeden z wysokich oficerów SS na filmie wprawdzie, ale stwierdził: "każdy żyd to osobna mafia", też pewnie nie miał o czym mówić. No ale dalej...pewnie ci jakiegoś granta ofiarują za ...jak to się nazywa: kolaboracja, bo co jeszcze robisz by tego biednego narodu bronić?
   • jakby Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 05.09.20, 12:53
    A jak to nazwać po imieniu?
    wyborcza.pl/7,75398,26263631,duda-klamal-w-sprawie-ulaskawienia-pedofila.html

    Lepper mówił, że nie można zgwałcić prostytutki. Prezydent o gwałcie na córce powiedział: gwałtu nie było.

    Wykwalifikowanym seksuologom nie pozwalają wejść do szkół, bo będą dzieciom podawać tabletki na zmianę płci, tymczasem od wieków oddaje się dzieci pod opiekę księży mając dowody, że to środowisko jest pełne zboczeńców. A świat pisich wrze obsesyjnie na temat genitaliów Margot.

    • menago_bb Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 05.09.20, 15:45
     jakby napisał(a):

     > A jak to nazwać po imieniu?
     > wyborcza.pl/7,75398,26263631,duda-klamal-w-sprawie-ulaskawienia-pedofila.html
     >
     > Lepper mówił, że nie można zgwałcić prostytutki. Prezydent o gwałcie na córce p
     > owiedział: gwałtu nie było.
     >
     > Wykwalifikowanym seksuologom nie pozwalają wejść do szkół, bo będą dzieciom pod
     > awać tabletki na zmianę płci, tymczasem od wieków oddaje się dzieci pod opiekę
     > księży mając dowody, że to środowisko jest pełne zboczeńców. A świat pisich wrz
     > e obsesyjnie na temat genitaliów Margot.

     No to trzeba by mu zastrzyk z trucizny jak nieresjolizacyjny, nie? Po co ma siedzieć na koszt podatnika, skoro "łowcy skór" jeszcze na nim zarobić mogą. Jak to nazwać- nie wiesz o czym mówisz. Rozejrzyj się wokoło ilu jest takich lub podobnych (tylko mi tu księży nie wymieniaj). Nie psychopata genetycznie uszkodzony-zawsze do "wyleczenia/terapii". Mamy doskonałych fachowców-oceniaczy, światowe autorytety pewnie. Rzygać się chce.
     • jakby Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 05.09.20, 16:16
      Możesz go przygarnąć pod swój dach o ile nie masz córek? To jest skandal, że ofiary przemocy były w tak tragicznej sytuacji materialnej, że już godziły się na powrót człowieka, który dokonał czynów niewybaczalnych na własnym kilkuletnim dziecku, by mieć co jeść. Prezydent przyklasną bezmyślnie. Pomyśl ilu takim ofiarom moglibyśmy zapewnić byt materialny za 70 mln przepierdo.lonych przez Sasina?
      • menago_bb Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 05.09.20, 16:46
       afq napisał:

       > menago_bb napisał:
       >
       > > tylko mi tu księży nie wymieniaj
       >
       > ..bo?

       Bo oni z definicji (celibat) pozbawiani są pewnych, niestety koniecznych nam jako ludziom doznań. I czasami (bo przecież nie zawsze i nie wszyscy) kompensują sobie to nie do końca akceptowanymi zachowaniami. To tak jak z nastolatkami- ciekawość by spróbować. Z drugiej strony- na pytanie do księdza katolickiego (bo np. protestanci akceptują ożenek księdza) dlaczego celibat odpowiedział: bo nie można dzielić miłości do Boga z miłością do człowieka....nie wiem czy żyje jeszcze, miałem wtedy 15 a on pewnie ze 40 lat! Ale są i inni, słabsi w swej woli ale na pewno nie "przestępcy psychiczni" jak np. większość gwałcicieli/kolejarzy (dlaczego "kolejarz"-jeśli nie wiesz, bo po kolei a jest ich z 5ciu).
       I teraz peany dla Pana Prezydenta- sukces ogromny Pana stwierdzenie po ewidentnym przestępstwie. To taki jak na filmach: "bijecie jak cioty", "dziecko potrafi mocniej"-jest Pan git...a nie (wycięto: yd).Pozdrawiam, Pana służby też. I cały Mosad, rodem z Tworek!
       • afq Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 05.09.20, 17:22
        menago_bb napisał:

        > Bo oni z definicji (celibat) pozbawiani są pewnych, niestety koniecznych nam ja
        > ko ludziom doznań. I czasami (bo przecież nie zawsze i nie wszyscy) kompensują
        > sobie to nie do końca akceptowanymi zachowaniami.


        oczywiście nie wszyscy, ale niektórzy kompensuja to sobie ABSOLUTNIE NIEAKCEPTOWALNYMI zachowaniami
        które nalezy tępić, piętnować i karać surowo wg prawa karnego pod które podlega każdy śmiertelnik
        a może tym bardziej ten wyświęcony, od niego nalezałoby wymagac więcej skoro na starcie dostaje większe zaufanie z racji tego kogo PODOBNO reprezentuje
        • menago_bb Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 05.09.20, 17:33
         afq napisał:

         > menago_bb napisał:
         >

         >
         >
         > oczywiście nie wszyscy, ale niektórzy kompensuja to sobie ABSOLUTNIE NIEAKCEPTO
         > WALNYMI zachowaniami
         > które nalezy tępić, piętnować i karać surowo wg prawa karnego pod które podlega
         > każdy śmiertelnik
         > a może tym bardziej ten wyświęcony, od niego nalezałoby wymagac więcej skoro na
         > starcie dostaje większe zaufanie z racji tego kogo PODOBNO reprezentuje

         Przed 2 wojną światową, mówiło się-idź na księdza nie umrzesz z głodu. Polska była ogarnięta wielkim bezrobociem, bieda na każdym kroku, ksiądz zawsze dał radę :) I tak było ( bo podobno...choć nie wiem komu na tym zależy- spada ilość chętnych do studiowania teologii) i jest w wielu przypadkach dalej. To ci co w stan kapłański wchodzą dla pieniędzy i to ci co nadużywają swych "możliwości" (sam zamierzałem być ministrantem, niestety lub stety mnie nie zaakceptowali), może ze względu na ....dziadka kończącego niemiecką szkołę-wiesz o co mi chodzi? Karać, tępić tak-jeśli do końca wiadomo DLACZEGO a i to w humanitarny, należny nam jako istot ludzkch sposób. Np. poprzednia władza chciała "jaja obcinać"-żenada tym bardziej że......wybrani.
         >
         >
        • astroblaster Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 05.09.20, 18:00
         mało tego AFQ, tych BANDYTÓW (ich ich jebniętych szefów jak jędraszewski, głódź i inne pojeby) sądzić kara bezwzględnego więzienia. Następnie odsiadka w najcięższym kryminale, bez możliwości izolacji.

         Tam ziomy wyruchają im ich tłuste, bądź chude dupska, gardła, uszy i wszystkie inne otwory. Tam będą jeść z ziemi, kiedy inni walą kupę. Tam żaden git nie podam im łapy, żaden szanujący się złodziej.
         Taka przyszłość dla nich.
         Dla pojebów jak menago również.

         Zaczyna mi się akcja z menago podobać.
         Temat (ich zaczepki) LGBT ignoruję, ale menago z Bielska-Białej rozkminię.
         Może znajdę? Na pewni go tu zjem, zeżrę, obnażę i takiego gołego i jebniętego zapakowanego we własne odchody ustawię na witrynie do podziwu dla wszystkich. W tym matrixów, kalków, mari, srari, inni...

         Wiecie co? Ten menago z Bielska-Białej to zwykły pojeb jest. Nawiedzony, jebnięty i zestresowany.
         Zaraz się ze strachu posra, nieee na pewno się posra. Zakład?

         *a gwałcicieli kobiet, to powinni zamykać w najcięższych więzieniach dla kobiet. W celi z minimum 5 najgroźniejszymi przestępczyniami na bloku. Tak, żeby go ujeżdżały do krwi i na przemian w dzień i noc.
         Menago z Bielska pachnie mi takim mizoginizmem i pogardą do ludzi. Pewnie podpala zwierzątka i stosuje regularnie urynoterapię. Pewnie masowo oblewają go ciepłym moczem, stąd ta frustracja i lęk przed ludźmi i wszystkim dookoła, stąd ta nienawiść w nich WSZYSTKICH!

         To domena nieudaczników; tak już mają. Zgodne zresztą z doktryną tego bandyckiego kościoła, że ostatni będą pierwszymi.

         Jedynym powodem celibatu jest dziedziczenie. Nic ponadto.
         Ten bandycki kościół w Polsce boi się, że straci a i tak straci. Kiedyś zniknie pis a bardzo szybko duuuuużo straci bandycki kościół katolicki w PL.
         • menago_bb Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 06.09.20, 06:56
          astroblaster napisał(a):

          > mało tego AFQ, tych BANDYTÓW (ich ich jebniętych szefów jak jędraszewski, głódź
          > i inne pojeby) sądzić kara bezwzględnego więzienia. Następnie odsiadka w najci
          > ęższym kryminale, bez możliwości izolacji.
          >
          Masz rację, boję się wariatów. Boję, nie znaczy pozwalam na bezkarne i grożące innym działanie. Bez ziomów też mnie znajdziesz? Dyktę szykować?
           • astroblaster Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 06.09.20, 12:56
            Tak tak.
            Taki jestem. Nigdy nie przeczyłem, że jest inaczej.

            Władza uzależnia i demoralizuje.
            Zaś na świecie absolutnie WSZYSTKO i ZAWSZE kręciło, kręci się i kręcić się będzie wokół seksu.

            Altruizm jest również efektem ‚ewolucji wody sodowej’ wynikającej z władzy (najlepszy przykład to Bill Gates). I dobrze tak, Wszyscy zyskują. Drugim biegunem ‚posiadania władzy’ jest totalna demoralizacja, degradacja o koniec (życia), przykład to Piotr Woźniak Starak.

            Yado, nic tu nie uruchomiło mojej wyobraźni.
            Ja to wiem. Uniem obserwować, wyciągać wnioski. Poza tym partycypuję w tych rogach obfitości i nigdy temu nie przeczyłem.

            Zechcesz mnie przekonać, że z hajsem (władzą, seksem) jestem poza racją?
            Racjonalne argumenty?
            Bez pomijania instynktów pierwotnych, ułomności i żądz. Bez focusowania ja ludzi oświeconych.

            Diagnozy Astro gratuluję. Jestem też niebezpieczny. I przystojny haha

            -wystarczy odświeżyć jak się profilowałem.
            Potrzeba terapii też skądś powstała. Im niebezpieczniej tym żywiej ;)

            *ale szczerość za szczerość. Też masz swoje hmm punkty. Bywasz rozszczelniona i ‚wrażliwa’. Jakkolwiek: jak dla mnie jesteś Gwiazdą. Prawdziwą i każdego forum. Zero tu mojej ironii.

            Edit: jestem jak niepijący alkoholik (neofita) który wszystkich wypomina wszystko.
            • yadaxad Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 06.09.20, 13:26
             Nie wiem czy kręci się wokół, dla mnie kręci i z, jako z takim elementem rozszczelniającym założoną logiczność rozumnego działania, co zmienia dwuwymiarową przestrzeń perspektywą i nabieraniem tonów. Robi się muzyka, w moim odbieraniu. Masz rację, żadnym monolitem nie jestem. Bez przerwy dopuszczam.
             • astroblaster Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 06.09.20, 13:36
              Powiem Ci jaka jesteś Yada.
              Nie będzie to wyszukana opinia.

              Jesteś zajebista.
              W tym mądra.
              Błyskotliwa.
              Obyta.
              Kolorowa.

              Jesteś bardzo atrakcyjna. Nieważne czy wiem jak wyglądasz czy nie. Jesteś atrakcyjna. Tak. Właśnie tak atrakcyjna.

              Nikt nie jest monolitem. Nie ma ideałów. Wszyscy mają prawo do błędów czy korekt.
              Nie ma chyba nic ciekawszego niż zmiana stanowiska (jako pochodna skutecznej argumentacji).

              Nie bez kozery polecałem ten film: ‚Było sobie kłamstwo’. Jest o tym o czym napisałem, ale też o tym, co Ty opisujesz.

              Moje jest rozpakowane via Twoje.

              Bardzo lubię Schopenhauera, Nietzchego, Kanta; jest pełen mix, bo nic nie jest czarno białe. Wszystko płynie, ale pewne elementy (atawizm, instynkty) są constans. Ich manifestacja jest zaś tak różna, jak różne są źródła (Ludzie).
              • afq Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 06.09.20, 13:48
               astroblaster napisał(a):

               > Bardzo lubię Schopenhauera, Nietzchego, Kanta; jest pełen mix, bo nic nie jest
               > czarno białe. Wszystko płynie, ale pewne elementy (atawizm, instynkty) są const
               > ans. Ich manifestacja jest zaś tak różna, jak różne są źródła (Ludzie).


               ta..
               tym instynktom się jakiś czas temu zacząłem przyglądać
               niektórym głupio jest ulegać
                • astroblaster Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 06.09.20, 14:08
                 Do nikogo nie można mieć pretensji za jego lęki. Nikt nie ma do tego prawa.
                 Można kwestionować stanowisko, stawiać veto i uświadamiać. Lub robić swoje nie patrząc na innych.

                 Lęki nie biorą się z niczego. Myk polega na tym, żeby się im przyjrzeć.

                 Homofobii zaś generują lęk.
                 Monia, wybacz, że o Tobie.
                 Homofobii i inne pojebki kreuują lęk w Osobach wrażliwych kub bez określonej tożsamości, rozchwianych, podatnych.

                 Astro wrzuca granat do piwnicy i sprawdza kto przeżył (nie tu; w realu; nie tak intensywnie jak kiedyś, ale to elemnt stylówy); ten ze mną. Taki test.

                 Homofobii wrzucają bomby w dusze rozedrganych, niepewnych, pogruchotanych, niezagospodarowanych. Tylko po to by poszczególne wybuchy kumulowały falę uderzeniową (nienawiści*), która jak tsunami zmiecie wszystko. W tym ich na samym początku.

                 *zobacz co menago-pojebo odpisał Deszczowej. On nie wie co to jest nienawiść. No bo jak, miałby kwestionować swoje całe jestestwo. To przypadki nie do odbicia.
                 Wskazywać (innym, w tym Monce), unikać, robić swoje (broić, cieszyć się życiem, kreować sytuacje życiowe, tak powstaje najlepsza pomoc).

                 I tyle
       • jan_stereo Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 05.09.20, 17:27
        menago_bb napisał:

        Z drugiej strony- na pytanie do księdza katolickiego (bo np. protestanci akceptują ożenek księdza) dlaczego celibat odpowiedział: bo nie można dzielić miłości do Boga z miłością do człowieka....

        No tak, kto nie kocha ludzi ma duze szanse byc dobrym ksiedzem ;') Choc nie wiem co ma celibat wspolnego z miloscia, przeciez seks to niekoniecznie milosc, chyba ze ow ksiadz uprawial stosunki seksualne ze swoim Bogiem lub jakimis zwierzetami zamiast z ludzmi, bo tak moznaby wywnioskowac.

        Prawda o celibacie jest taka, ze zostal utrzymany aby koscielni nie mieli oficjalnie zbyt wielu dzieci, bo potem trzebaby na takiego lozyc nie tylko alimenty, ale matka moglaby miec prawo do majatku koscielnego, a kasa jest najwieksza swietoscia katolicka, ktorej nie mozna dzielic nawet z Bogiem ;"))
  • kod_matrixa Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 05.09.20, 21:35
   LGBT to niestety sekta wymyślona przez heteroseksualnych lok ewicowych polityków na ich potrzeby.

   Nie tyle wymyślona przez dosłownie samych polityków co przez ich akademickie zaplecze.

   Czł wiek spostrzegawczy szybko jest w stanie to zauważyć. Zauważyły to również inteligentne osoby homoseksualne, które zdały sobie sprawę z faktu, że stanowią w tym wszystkim instrumentalnie traktowany przedmiot, a nie podmiot.

   Tym bardziej jest to obrzydliwe i cyniczne, że takie kwestie jak problematyka tożsamości płciowej bez wątpienia jest delikatną materią z natury rzeczy.

   Politycy to jednak brutalne i bezwzględne bestie. Niestety część środowisk medycznych i psychologicznych daje się na tę hucpę nabierać. A część może tylko udaje z czystego oportunizmu i dla świętego spokoju.

   Kilka oczywistych faktów powinno dawać ludziom do myśenia. Obsceniczne parady równości są ostatnią rzeczą jaką osoby homoseksualne chciałyby, aby resztą społeczeństwa indentyfikowała je przez jej pryzmat. Osoby homoseksualne oprócz swoich preferencji niczym innym nie różnią się od osób heteroseksualnych. Często są tak jak inni osobami wierzącymi, w dodatku o prawicowych poglądach. Mają przywiązanie do tradycji i są patriotami.

   Poprzez epatowanie na paradach wulgaryzmem i obscenicznością, głównie za sprawą transwestytów, ekshibicjonistów (najczęściej heteroseksualnych) lub obrażanie wiary (jakiejkolwiek) z pewnością reszty społeczeństwa sobie nikt nie zjednuje.

   Doskonale zdają sobie z tego sprawę środowiska związanie za skrajna lewicą (przynajmniej osoby wtajemniczone). Robią to po to aby celowo prowokacjami indukować emocje. Najlepiej te negatywne, bo na nich najlepiej zbija się kapitał polityczny. Trudny temat jest tu jedynie katalizatorem. Podobnie jak była nim walka o przeróżne (słuszne) prawa kobiet, dopóki nie została karykaturą za sprawą coraz bardziej kompromitujących ją ruchów feministycznych.

   To samo dotyczy kwestii walki z rasizmem.

   Wszystkie te z pozoru słuszne ruchy w walce o rzeczywiście słuszne sprawy po pewnym czasie sprowadzane zostają do groteski i absurdów w efekcie ośmieszając je w oczach opinii publicznej.

   Nie jest to przypadek. Tak się dzieje wówczas gdy dochodzi do instrumentalizacji słusznych idei w cynicznej grze dla osiągnięcia celów, którymi te ideę nigdy nie były. Oczywiście oprócz naiwnych o szczerych intencjach aktywistów społecznych zaprzęgniętych w całą tę brudną grę.
     • menago_bb Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 06.09.20, 13:40
      jakby napisał(a):

      > Gość jest apodyktyczny, wypowiada się w sposób autorytarny i pełen nienawiści.
      > Niebezpieczny przekaz. Dołujace są takie postawy.

      Z dwoma pierwszymi określeniami się zgadzam, ale gdzie tu nienawiść (no chyba że ją żle pojmuję-nie okazuje chęci zabicia każdego kto się mu sprzeciwi,albo świetnie udaje).
      • kod_matrixa Re: Ideologia LGBT, a sekta. Uderzające podobieńs 06.09.20, 14:48
       Cytują dokładnie to co skrajna lewica chce słyszeć od społeczeństwa. To miód na jej uszy. To jest "tolerancja represywna". Zaczyna się niewinnie od poprawności politycznej, jak to we wszelkich ruchach marksistowskich bywa, a kończy się na cenzurze, opresji i terrorze. Wszystko z godnie z tzw. mądrością etapu lub jak kto woli na raty, "plastrami", ta.k jak gotuje się żabę, aby zbyt szybko nie podkręcać ognia, bo ucieknie. Przy powolnym podgrzewaniu żaba nawet nie zauważy, że zostanie ugotowana.

       Oczywiście nie ma tu żadnej nienawiści. Gość wyraża swoją opinię, z którą nikt nie musi się zgadzać. Jednak jeśli jest to opinia niezgodna z oczekiwaniami skrajnej lewicy, uruchamiają się absurdalne zarzuty o nienawiść, homofobię i brak tolerancji. Coś jak w czasach III Rzeszy, gdy naziści mawiali "Kto nie jest z nami, jest przeciw nam".

       Dziś ten mechanizm znowu funkcjonuje. Tym razem rzekomo w imię tolerancji. Mniejszości seksualne są tu tylko swego rodzaju żywą tarczą i zakładnikami, aby stosować wobec adwersarzy szantaż moralny oraz indukować w nich poczucie winy. Do tego wszystkiego dochodzi celowa manipulacja semantyką i zmiana znaczenia różnych pojęć.

       Żeby było ciekawiej ten mechanizm stosowany jest nawet wobec osób homoseksualnych (!) Gość na tym filmie padł właśnie ofiarą takich oskarżeń. Zdeklarowanego geja oskarżano o homofobię (!) To już nie jest śmieszne. TO JEST CHORE!

       Na koniec podam link do galerii zdjęć w wyszukiwarce z parad LGBT. Gdybym obudził się z jakiejś wieloletniej śpiączki i spojrzał na te zdjęcia po raz pierwszy, pomyślal bym, że to jakiś koszmar, mający na celu zdyskredytować mniejszości seksualne. Że to jakiś makabryczny, odrażajacy i uwłaczający ludzkiej godności średniowieczny "cyrk dziwolągów", któremu można zarzucić lub przypisać wszystko oprócz próby integracji wspomnianych mniejszości ze społeczeństwem.

       Ten cyrk ma jednak służyć zupełnie czemuś innemu niż sugeruje. Ma zochydzać ludziom wszelkie wartości moralne, wiarę, wrażliwość czy wszelkie przywiązanie do kultury i tradycji. Oczywiście kultura nie jest zagadnieniem zerojedynkowym, ale po to mamy rozum, aby samodzielnie wyciągać wnioski z otaczającej nas rzeczywistości. Jednak to co proponuje skrajna lewica nie stanowi żadnej alternatywy. Jest destrukcją w czystej postaci na wielu płaszczyznach.

       Mniejszości seksualne spełniają tu jedynie funkcję pewnej legitymacji na obsceniczność, wulgarność i obsceniczność serwowaną w przestrzeni publicznej. I tak jak napisałem na poczatku w określonym tempie, aby żaba zdążyła przywyknąć do temperatury gotowania, bo w przeciwnym razie nie zaakceptowałaby całej sytuacji.

       Poniżej link do obiecanych zdjęć z tzw. parad równości:

       www.google.pl/search?q=parady+LGBT+jako+psy&tbm=isch&ved=2ahUKEwiLxszxvdTrAhWDtyoKHf4-AvwQ2-cCegQIABAA&oq=parady+LGBT+jako+psy&gs_lcp=CgNpbWcQAzoCCAA6BAgAEB46BAgAEBhQrJ8HWNbCB2DixgdoAHAAeACAAW-IAeEKkgEEMTYuMZgBAKABAaoBC2d3cy13aXotaW1nwAEB&sclient=img&ei=ss9UX4ulFYPvqgH-_YjgDw&bih=1961&biw=1261

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta?