Dodaj do ulubionych

Córka kolejny raz chce zmieniać przedszkole

25.01.21, 07:15
Witam,
córka chodzi teraz do zerówki, to jej trzecie przedszkole. W grupie są dwie panie, jednej z nich dziecko ewidentnie nie lubi lub się obawia. Sprawa będzie na dniach wyjaśniana, bo jest paru rodziców (w tym i ja), którzy chcą z tą panią porozmawiać by rozwiązać problem niechęci chodzenia naszych dzieci do tej placówki. Jednak zanim rozmowa nastąpi i będzie jakikolwiek efekt na pewno to trochę potrwa. Córka w weekend płakała, że nie chce tu chodzić, chce wracać do poprzedniego przedszkola i jęczy bym zadzwoniła do p. dyrektor i spytała czy może na parę dni tam przyjść. To było przedszkole prywatne i za opłatą nie byłoby problemu by córka tam poszła na parę dni, ale boję się że wtedy to już wcale nie będzie chciała chodzić do obecnej placówki. Nie wiem co robić i co powiedzieć córce. Już jej obiecałam, że może na dwa dni pójdzie by odwiedzić dzieci, ale boję się że to będzie jeszcze gorszy efekt. Jak z tego wybrnąć i jak wytłumaczyć dziecku, że niestety nie ma możliwości powrotu do starych lepszych czasów ;-( tamto przedszkole kosztowało bardzo dużo, a do tego prawie nie ma grupy zerówkowej bo są same młodsze od córki dzieci... Z góry dziękuję za porady i pozdrawiam !
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka