Dodaj do ulubionych

Okrutne zachowanie dziewczyny

28.04.21, 23:40
Witam, mam mega problem aktualnie na wakacjach i prosze o opinie/porady.

Jakis czas temu poznalem dziewczyne, miedzy nami cos bylo. Czesto do mnie przyjezdzala i poznala mojego kolege.

Po czasie Ja jej powiedzialem, ze miedzy nami nic nie bedzie i zostalismy przyjaciolmi.

Teraz pojechalem z kolega na urlop i postanowilem, ze ja wezme. Czysta chec pomocy, zeby spedzila mile czas.

I teraz ona caly czas przebywa z moim kolega, nawet jak on pracuje siedzi z nim. Na moje pytania odpowiada jednym zdaniem. Z nim rozmawia jak z ksiazka. Jak rozmawia to jemu patrzy sie w oczy, a mi tylko na chwile. Czasami wogle nie spojrzy.

Dzisiaj caly dzien zwiedzalem sam. Jak wrocilem lezala w moim lozku. Poszlismy cos kupic do jedzenia do supermarketu, z nim rozmawia, wie szedlem 20m za nimi. Jak dogonilem to mowie ze moze pojade w miasto zjesc, porozmawiac z kims, to mi powiedziala czy maja dac mi wiecej uwagi.

Ostatnio ubrala moje buty, zeby wyjsc. Potem kladzie sie obok kolegi i mowi do niego skarbie, a ja w drugim pokoju.

Prosze o porade o co chodzi, jest mi mega ciezko. Chcialem urlop, zeby bylo milo a ona tak sie zachowuje.

Kolega poznal dziewczyne i mu nie odpisuje 3 dni to mu mowi, ze to jest mega dziwne, ze nie odpisuje tak dlugo. Chociaz spotkal sie z nia tylko raz.

O co tutaj chodzi? Jak mam reagowac?

Dzirkuje za porady i moze uratowanie urlopu, bo bardzo sie mecze.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka