Dodaj do ulubionych

Czym jest homoseksualizm

15.07.21, 14:27
Okazuje się, że wokół homoseksualizmu i na homoseksualizmie, a przede wszystkim homoseksualistach zrobiono wielką politykę ich kosztem.

Polecam artykuł:

www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych
Obserwuj wątek
   • kod_matrixa Re: Czym jest homoseksualizm 20.07.21, 14:12
    Owszem... kiedyś robiono ją na Żydach.

    Nie zastanawia Cię to, że już właściwie nikt dziś tego nie robi? A na pewno nie w takim stopniu jak przed II WŚ.

    Człowiek inteligentny powinien umieć wyobrazić sobie wcześniej skutki własnych poczynań za nim zacznie wznosić swoje głupie i puste slogany "nigdy więcej" po wszystkim.

    Fakt. może za dużo wymagam...
  • trust21 Re: Czym jest homoseksualizm 17.07.21, 15:04
   ''Okazuje się, że wokół homoseksualizmu i na homoseksualizmie, a przede wszystkim homoseksualistach zrobiono wielką politykę ich kosztem.''


   Możesz swoje zdanie rozwinąć? O co co znów ci właściwie chodzi?
     • kod_matrixa Re: Czym jest homoseksualizm 22.07.21, 21:58
      To prawda. Psychiatria z psychologią są doskonałymi przykładami kapitulacji wobec haniebnej polityki.

      Co gorsza jestem w stanie rozgrzeszyć te dziedziny, bo wobec polityki, która ma długie ramiona wiele dziedzin jest bezradnych.
      • kod_matrixa Re: Czym jest homoseksualizm 22.07.21, 22:08
       Psychologia kapituluje niestety też wobec wielu szkodliwych paradygmatów ekonomiczno-społecznych, które w olbrzymim procencie stanowią źródło problemów i niezliczonej ilości patologii związanej ze zdrowiem psychicznym. Tak jednostek jak o społeczeństw.

       Zapewne bliskie sąsiedztwo ekonomii i polityki jest tego główną przyczyną.
  • kod_matrixa Re: Czym jest homoseksualizm 03.08.21, 17:46
   Priorytetem dla dzisiejszego świata, wbrew wszelkim pozorom, nie jest RZETELNE rozwiązywanie trudnych problemów różnych grup społecznych, lecz szukanie wroga, z którym trzeba walczyć na śmierć i życie, aby zbić kapitał ideologiczno-polityczny.

   No i broń Boże nie wychylać się, nawet w dobrej wierze, wszak rewolucja uwielbia bezrefleksyjnie pożerać własne dzieci.
   • kod_matrixa Re: Czym jest homoseksualizm 03.08.21, 19:31
    To co zadziało i nadal dzieje się na Zachodzie odnośnie homoseksualizmu jest pewnym procesem socjologicznym, mianowicie odbiciem wahadła w drugą skrajność. Odreagowaniem na penalizację zachowań seksualnych i krzywdę wyrządzoną tym ludziom.

    Dzieje się to jednak w sposób skrajnie nieodpowiedzialny, bezmyślny, emocjonalny, zideologizowany i upolityczniony, piętnujący każde nieco odmienne stanowisko, choćby tylko z naukowego punktu widzenia. Na takiej samej zasadzie jak niegdysiejsze polowania na czarownice, tyle że w drugą stronę. Jest jednocześnie też dobrym pretekstem do miotania niczym maczugą wszelkich oponentów. Czy to politycznych czy światopoglądowych. W końcu jest to znakomita okazja do upustu swoich emocji pod parawanem tzw
    słusznej sprawy.

    A czemu dzieje się to również w Polsce w tym samym czasie mimo, że akty homoseksualizmu nie były karane tak jak na Zachodzie?

    Otóż Polska ze swymi kompleksami wobec Zachodu, pełni rolę takiego swego rodzaju kulturowego pudła rezonansowego, groteskowo i dość żałośnie, bezmyślnie kopiującego cudze zachowania. Nawet jeśli w ogóle nie pasują do miejscowego kontekstu. Ani kulturowego, ani historycznego.

    Można tylko zgadywać jakie zjawisko będzie pełniło funkcję zastępującą obecną medialną "dramę" homoseksualną, gdy ta już aktywistom, mediom i politykom się znudzi, a społeczeństwo już przestanie grzać, zostawiając tę grupę społeczną i jej nierozwiązane, a wręcz spetryfikowane problemy samej sobie. Weganie kontra wszystkożerni?

    Grunt żeby gonić króliczka, a nie zeby go dogonić...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka